PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #181
    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

    See on juba oluliselt parem ja asjalikum jutt, seega gl.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #182
      Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

      Millega sa raha teenid muidu?

      Comment

      • feelitwell
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2015
        • 328

        #183
        Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
        Millega sa raha teenid muidu?
        pokkeriga. have some saving, shall keep me good till beat nl25 vôi midagi kus peaks aasia elarusraha juba tulem

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #184
          Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

          siis tundub loll idee br kahe turna peale maha dongata. aga ega ma ka ei tea.

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #185
            Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            siis tundub loll idee br kahe turna peale maha dongata. aga ega ma ka ei tea.
            See selleks aga 150$ rolliga ennast 10k$ High rollerile 20 päevaga grindida on ilus unistus. Lihtsam on vist nii raha teenida:

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #186
              Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

              mida tarbid?

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #187
                Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                härra väitis nädal tagasi, et tarbib seeni!

                Comment

                • feelitwell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2015
                  • 328

                  #188
                  Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                  :D
                  yup, probs fuckd in the head big time :)

                  Comment

                  • feelitwell
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2015
                    • 328

                    #189
                    Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                    hei pokkerisõbrad, muidu head sõbrad, ka kõik teised loomad
                    Tekkis hetk "vaba aega" ja mõtlesin, et teen väikse inforikkama update

                    viimases suuremas postis ootasin sõpra lõuna aafrikast. Kutt saabus üks päev at chiang mai, tervitasin teda pikkisilmi ja rõõmsalt lennujaamas. Läksin rolleriga järgi Zoomer x, lahe pill. Kutt suht sittus terve tee kui tagasi sõitsime, tal seljas mitte suur kott ja mul jalgevahel suur backbacker kott. Ta mingi pea 2m pikk :D

                    peatus ta siin kõigest paar päeva, kui suundus edasi rohkem põhja poolkaarde, et seal kaks nädalat natuke muay thaid stretchida:) tuleb tagasi siis upgrademe samas majas korteri korraliku kahetoalise vastu, suur tuba eraldi ja kööginurk ning laud. 2 vannituba. Teame omaniku siin majas ja oleme häid diile senimaani saanud ja sõpradel samasugune. maksan 3k baht rohkem kui preagu ava valuet on kuhjaga selle eest 2toalises sõbraga.
                    esimene öö tahtis sõber hostelisse minna, ma ei lasknud ning ütlesin, et magab minu voodis, peale pikka reisi hea unepuhkus vajalik. Ise läksin allakorrusele kahe sõbra juurde, couchsurfisin neil magasin seal kaks ööd esimest korda cm tulles, siis oli ok, aga peale voodit oli seal üls öö suht raske.
                    Sellel samal ööl sain aga netis ühe tai naisega juttu peale, rääkisime ca poolteist tundi, poksisime nats üksteise teadmisi ja inteligente. lõpetasime juttu suht järsult, magama. Ärgates olen alati super hungry seega suundun kohe hommikust sööma, otsustasine naiskale messida ja kutsuda koos hommikustama talle sobis ja 30min pärast tuli ta mulle järgi.

                    Bond meievahel tekkis ma isiklikult usun, et selle jutuajamise käigus, mida pidasime vara hommiku tundidel. Oleme nüüd mingi 6 päeva koos veetnud, kolmandal päeval ta ditchis oma hotelli ja move inis minu juurde, kõik käis nii loomulikult. Kui see stay hetkel veel short term kuna naine töötab mitme linna vahel põhja tais ja vahepeal bangkoki külastused.
                    Aga väga fun on olla tai naisega. I mean, kohalikuga. Sõidame suht palju ringi CM peal ja kaugemal, eile tripisime maewang waterfall juurde. Väga kaiff koht junglis. Metsa vahel jalutad siis õhk suht väga niiske ja kohati isegi tiba raske hingata. Kui kui jõuad waterfalli äärde siis mured on murtud. See langev veejuga on nii tugev, et sellest tekkiv tuul on enam kui küll, et saada jahutust. Kui veel lähemale minna siis tuulene õhk on mini veepiiskasid täis kattes naha jahutava kihiga. Mõned ujusid. Veetsime seal vaikuses kuid veekohinas pikali vedeledes natuke aega, kogusime energiat ja jätkasime trippi. Ronisime suht extreme rada mööda üles poole, et waterfalli algust kaeda. Mega padukas algas ning edasi ronimine oli ohtlik. Võtsime suuna tagasi auto poole, täis padukat kallas mööda treppe ja kivisid ja puude vahelt ca 15min hea minekuga enne kui jõudsime autoni :D Hea et mul pusa autos oli.
                    Söömas on parim käija kohalikuga. Sellele naisele meelib hea toit, seega ma alati safe temaga. Ja almost alati odav.

                    Ühisel otsusel leidsin end järsku auto juhilube tegemas. Tema teadmiste põhjal oli asi eeldatust tiba lihtsam, kui samas ok, tegu siiski juhilubadega. Me mõlemad teame, et olemas ja corruption way, kui pooldame puhast viisi, aega on rahaliselt sama.
                    Pidin mingi residence paberi immigratsioonist sebima, seal plekkisin 500 selle eest, fotod mingi sott. suht naljakas kontor oli.
                    arsti juures käisime, andis tõendi, plekkisin 200. Ja siinses nö Arkis tuleb mingi 250 plekkida, kohapeal veel uurin, et kui sama testide käigus või päeval saan teha motika load, siis teen ka, kui kõik koos teha siis ca 400baht, prolly hea arvestada mingid "feed" paarisaja bahti ulatuses.

                    Naine läheb pühap või esmas varahommik teise linna ja kokku viis linna 2 nädalat tripp. Annab mulle hea võimaluse tempot panna grindile ja jooksmisele souly :)

                    Welcome South Africa (ps: see possibly female ei ole mu sõber)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Mingi päev kohvi sellises kohas
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Ükspäev käisime sellises kohas, ronisime ka rohkem üles ja private, seal lebotasin vees nats, naine mitte.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    woman and waterwall
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    SFW saver
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    GL at load

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Last edited by feelitwell; 13.08.15, 08:11.

                    Comment

                    • feelitwell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2015
                      • 328

                      #190
                      Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                      tai autojuhi load olemas, kaheks aastaks.
                      win.

                      Comment

                      • feelitwell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2015
                        • 328

                        #191
                        Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                        Ei viitsi liigselt kellegile plekki visata, kui kinni peavad või random reede, laupäevane checkpointi satun. mul siis kodu juures iga nv checkpoint püsti.
                        Mul läks ca 30eur kõik maksma, kõige callim oli 500baht elukoha tõend vms, 200 arstitõend, 200 load ise ja 100 piltide peale :) ja easy game, tho 50 küsimust 5 võib ainult vale olla. Aga boonus see, et testist ca kuni 10 küsimust kokku täpselt samad :D
                        plus obv experience, ehk kui keegi sõber tahab lube tean täpselt mida kuidas teha et ca kahe päevaga kõik tehtud saaks.

                        millal cm? mul nr ka nüüd

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #192
                          Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                          Ops, ma postitasin moblast ja kogemata kustutasin oma posti ära.
                          Mby kui cm elaks siis teeks ka jah, aga nagu aru olen saanud siis euro load ka ok, see oleneb sellest ka muidugi kas see kes su kinni peab sai eile naiselt pumpa või mitte.
                          Ma kärutan igapäev siin ringi, aga ma kord nädalas näen politseid ka, ehk selleks pole mõelnud teha ka.

                          Ei tea kuna cmi, lähi kuu kahe prst kindlasti haha.

                          Comment

                          • feelitwell
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2015
                            • 328

                            #193
                            Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                            euro load ei kehti siin. mul olemas ja ei maarabud rolli arkis kui laksin nendega, öeldi et aint tai omad.
                            dunno :) karutasin ka ilma ringi mingi nadala, sattusin ka yhte checkpointi aga lasti labi ilma kontrollita. joppas

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #194
                              Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                              Ma nii aru saanud, et mingid rahvusvahelised load on ok ja selle saab vist Eestis taodelda, et mingeid eksameid jms tegema ei pea kui sul standard load olemas, lihtsalt mingi lisa paberi sebima ja vsjo.

                              Comment

                              • feelitwell
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2015
                                • 328

                                #195
                                Re: feelit micro multiGrind - $150 to $10k / run half maraton uphill

                                Last edited by feelitwell; 21.08.15, 10:26.

                                Comment

                                Working...