PLO ABC - make a living inbetween 270725 hands

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • feelitwell
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2015
    • 328

    #16
    Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

    Täna päeva peale sukeldusin pf rangesid vaatama ning vast sain vähe ilusamaks pf mängu.

    warm-up routine
    enne grindi möllasin rangedega.
    session goals;
    Mental and Tactical notes
    June 8th 2015
    grind 50min
    have a strong pf game
    complete decision making process

    cool-down routine
    goals fullfilled
    pf game kinda solid, a lot less mistakes and unnecessary coldcalls/3bets. more value

    decision process

    What factors do you consider in a hand?
    player left to act, stacks, some timing/bet tells, positions, ranges... umh mis veel?

    What questions do you ask yourself in a hand?
    what is optimal play; range factors; value, semi/bluff lines; how my opponents see my range and play..

    Do you consider these factors or ask these questions in the same order every time, or are they in an order that fits the hand?
    stacks ja positsioonid, players left to act alati esimesed kolm asja, edasi varieerub

    What factors do you fail to consider when your mind isn’t as sharp?
    how opponent sees my range and play i guess

    Sess oli päris swingine, stackid käisid sees mitu korda edasi tagasi, kui mental stability oli A+. täitsa sessi alguses oli midagi korra, kaotasin suur ma poti vast, mingi naljakas olukord oli, aga igasugune emotsioon kadus ca 15 sekiga, ning ülejäänud sess polnud probleeme.
    paar head river bluffi tegin imo, overbet ai
    üks käsi vast oleks saanud stacki säästa, avasin Co QQ, sb oli mingi 20bb ja shipis ja bb coldcallis, teadsin kohe et bb screamib minult shipi saada või vähemalt calli, shipisin sisse ja BB näitab KK. mõtlesin kas foldida või shipida, callides oleks flopis awkward spr ja ma ei tea, fold oleks ok olnud imo.

    Aga muidu sess igati edukas. Pikk päev seljataga, väike jalutus värskes õhus ja unne.

    Comment

    • feelitwell
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2015
      • 328

      #17
      Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

      June 9

      Session Goals
      Grind 55min
      Have a tight-solid pf game

      coold-down
      sessions goals fullfilled

      Mental notes
      Sessi alguses sain kahel laual kohe miskit actionit ja magusatel flopis/turnis nett kadus, endale üllatuseks automaatselt hingasin paar korda sügavalt sisse välja. Nett tuli peagi tagasi ja ühes lauas sitout teises aga jätkasin käega. Kuigi esmane sekundreaktsioon netti kadudes oli negatiivne, haistus see peale hingamisele keskendumist ning ülejäänud sess oli vaimselt väga stabiilne.

      Viimased paar päeva korralikult pre geimile rõhku pannud ja täna tundsin end märksa mugavamalt nii pre kuimka post, kuna enam ei sattunud liiga kahtlastesse olukordadesse. Imho soliidse töö eest sain preemiat see sess 400bb

      Bookisin täna nädalalòpuks tripi londonisse, olen suht vanakool ja tahan poes ise arvutit katsuda ja siis ära võtta, muidugi üht teist tegemist veel seega winwin. Järgmisest nädalast siis full setupiga grindima :)

      Comment

      • feelitwell
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2015
        • 328

        #18
        Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

        Eile ei grindinud. Kord nädalas vajame me kõik vast rohkem puhkust vm, pole päris kindel veel, aga vaimselt mõjub hästi.
        Vist olen ka leidnud parima aja nädala sees millal teha nö puhkepäev ning see on nädala keskel. Minu nädal algab pühapäevaga seega kolm päeva tubli pingutust seljataga, väike paus ja joudsalt ülejäänud nädal vastu võtta. See oli teine nädal kus kolmapäeval võtsin vähe kergemalt ja vast mõjub hästi.

        June 11

        warm-up
        Session goals -
        PF game round 2 - take notes
        good ranges
        coldcall vs 3bet comfort ability
        decision making process
        Grind 1 hour

        Mental notes;
        rate session 1/2 through / first 30min vs sec 30min

        Cool-down
        - Session goals fullfilled
        lots of notes
        good ranges, felt more confident then previous session and did not doubt my decisions
        coldcall>3bet - 3bet more from bb vs btn and btn vs co open
        decision making process bit better than ever. energy saved with better pf game leads to better decisions BUT as noted, decision making process have no structure BUT applies more to postflop.
        Grind 1 hour, time went bit faster than usually.

        - Mental notes
        getting tired after dealing with many decision in short period of time.
        mind is sharp throughout the session ( thank you regular exercise, no smoking and healthy food ) :)
        30min into sess, energy level is good, mentally very stable

        - extra notes
        have more hard time dealing with multyway pots
        call co open limp from btn with JTo (?)

        Add to next warm-up
        coldcall & 3bet ranges
        come up with simple easy to follow decision making process
        look into this session extra notes

        woah, selline sess siis täna, edukas. Mul iga sess ca 5 kätt mida väga tahaks jagada, arutada, üle vaadata, vast järgmine sess saab olema. Homme London, pühap tagsi setupiga, tagasiteel loodan hm2 installida ja ehk HUDi välja mõelda, paika panna, väga excited

        Comment

        • feelitwell
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2015
          • 328

          #19
          Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

          Hommikul jõudsin londoni, bussijaamast võtsin metroo suunaga suurimasse endale teadaolevasse kaubamajja, pmt eesmärk terve päev siin veeta, kuna enne poodide avamist sain vajalikud toimingud tehtud.
          Lendasin shoppama, ca poole tunniga panin terve grind setu-upi kokku, spontaanselt lisasin veel kotti millega ülirahul, kuna stuffi kogunes siis hea kõik ühte turvalisse kotti panna selleasemel, et läpakas seljakotti ja muu stuff kilekotis..



          Mõtlesin juba enne siia jõudes, et lähen siinsamas kaubamajas olevasse casiinosse, jõudsin netist veel enne oste uurida ka ajakava, ning leidsin, et miskit rebuy turna peale lõunat, mis annab mulle piisava aja isegi deep runi puhul, et rahulikult enne keskööd pariisi bussile jõuda.

          Sain ostud tehtud, ja võtain suuna casinosse, et turnale regada, eest endale üllatuseks ja suureks heameeleks leidsin, et nad on hakkanud ka cashin pakkuma, 1/1 kuni 5/10. üks full 1/1 laud ja teine täitus, panin end waiting listi at 1/1 ning requestisin 1/2 alustamist mis avati ma üksi waitingus. pigem mängiks 1/2 kuna seal 5% rake vs 10% at 1/1

          aa lol, enne esimest katset casinni siseneda lasi turva mind üle kuna ma polnud piisavalt smart-casual, ehk mu adi dressipüks kuidagi ei sobinud, mis imho näevad paremad välja kui paljude gangstateksad w/e. lendasin lampi poodi sain mingid teksa-puuvilla vahepealsed, seekord sain sisse, kuid turva oli vahetunud naise vastu kes enne id kontrolli lasi mul 360keerutada, kas püksid ikka sobivad :D
          hetkel kerge lõunasöök ja mental warmp-up possibly up to 10h sessiks



          GL.
          Last edited by feelitwell; 13.06.15, 12:03.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #20
            Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

            Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
            Hommikul jõudsin londoni, bussijaamast võtsin metroo suunaga suurimasse endale teadaolevasse kaubamajja, pmt eesmärk terve päev siin veeta, kuna enne poodide avamist sain vajalikud toimingud tehtud.
            Lendasin shoppama, ca poole tunniga panin terve grind setu-upi kokku, spontaanselt lisasin veel kotti millega ülirahul, kuna stuffi kogunes siis hea kõik ühte turvalisse kotti panna selleasemel, et läpakas seljakotti ja muu stuff kilekotis..



            Mõtlesin juba enne siia jõudes, et lähen siinsamas kaubamajas olevasse casiinosse, jõudsin netist veel enne oste uurida ka ajakava, ning leidsin, et miskit rebuy turna peale lõunat, mis annab mulle piisava aja isegi deep runi puhul, et rahulikult enne keskööd pariisi bussile jõuda.

            Sain ostud tehtud, ja võtain suuna casinosse, et turnale regada, eest endale üllatuseks ja suureks heameeleks leidsin, et nad on hakkanud ka cashin pakkuma, 1/1 kuni 5/10. üks full 1/1 laud ja teine täitus, panin end waiting listi at 1/1 ning requestisin 1/2 alustamist mis avati ma üksi waitingus. pigem mängiks 1/2 kuna seal 5% rake vs 10% at 1/1

            aa lol, enne esimest katset casinni siseneda lasi turva mind üle kuna ma polnud piisavalt smart-casual, ehk mu adi dressipüks kuidagi ei sobinud, mis imho näevad paremad välja kui paljude gangstateksad w/e. lendasin lampi poodi sain mingid teksa-puuvilla vahepealsed, seekord sain sisse, kuid turva oli vahetunud naise vastu kes enne id kontrolli lasi mul 360keerutada, kas püksid ikka sobivad :D
            hetkel kerge lõunasöök ja mental warmp-up possibly up to 10h sessiks



            GL.
            FYP

            Comment

            • feelitwell
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2015
              • 328

              #21
              Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

              ty m8

              Comment

              • feelitwell
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2015
                • 328

                #22
                Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

                Kaks 1/1 lauda ja kaks 2/2 lauda jooksevad, varsti hakkab turna, dunno palju siis cashi jäävad mängima. Ise turnalmei osale kuna uurisin, et deep run FT diiliga kestab kauem, kui ma londonis olla saan.
                Laud on hea, kolme nitti vasakul ja kolm deep lagi paremal, üks tundmatu just joinis.
                vaikselt ehitasin ca 150bbni kuniks sain kätte AKs colt, ees limbid, ma raise to 8, kaks calli ja üks extra loudmouth kes agro ja näidanud loose calle pre/post 3betib to 37, ma shoven ca 130 ta callib TT, turni saan A ja ship da 300bb pot.
                loodame, et jätkame samas vaimus
                pre AK


                paar uut chipi arsenalis :)
                Last edited by feelitwell; 13.06.15, 13:38.

                Comment

                • feelitwell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2015
                  • 328

                  #23
                  Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

                  dunno miks mul lisatud oildid ei funka, koodin valesti midagi vast

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #24
                    Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

                    Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
                    Kaks 1/1 lauda ja kaks 2/2 lauda jooksevad, varsti hakkab turna, dunno palju siis cashi jäävad mängima. Ise turnalmei osale kuna uurisin, et deep run FT diiliga kestab kauem, kui ma londonis olla saan.
                    Laud on hea, kolme nitti vasakul ja kolm deep lagi paremal, üks tundmatu just joinis.
                    vaikselt ehitasin ca 150bbni kuniks sain kätte AKs colt, ees limbid, ma raise to 8, kaks calli ja üks extra loudmouth kes agro ja näidanud loose calle pre/post 3betib to 37, ma shoven ca 130 ta callib TT, turni saan A ja ship da 300bb pot.
                    loodame, et jätkame samas vaimus
                    pre AK


                    paar uut chipi arsenalis :)
                    Sa ei postita otselingina vaid Imguri lingina.

                    Hetkel on nii:
                    Kood:
                    http://imgur.com/mQp150E
                    Õige oleks nii:
                    Kood:
                    http://i.imgur.com/mQp150E.jpg
                    Kui pildi üles lahed, siis vajutad sellele lihtsalt peale ja annab võimaluse otselink kopeerida.

                    Comment

                    • feelitwell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2015
                      • 328

                      #25
                      Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

                      ty:)

                      Comment

                      • feelitwell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2015
                        • 328

                        #26
                        Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

                        kogu action jooksis turniirile flippama, käin kinos vaatan spy seniks, arvatavasti siis turnalt monkeytiltis irish vennad tagasi:)

                        Comment

                        • feelitwell
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2015
                          • 328

                          #27
                          Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

                          faak, film oli jama, nagu enamus uued aint stathami pärast läksin. tagasi kasinnis ja mega waiting listid. 1/1 20, 1/2 17 ja 1/3 mingi 10. listis kõigis, loodan, et saan varsti lauda, diilerid jagavad turnat, võtab aega. paar tundi tahaks ikka mängida veel täna

                          Comment

                          • feelitwell
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2015
                            • 328

                            #28
                            Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

                            sain lòpuks lauda mängima, kuna olin 1/1 & 1/2 waiting listis ja 1/2 list oli lühem siis siia ka maha istusin.
                            mp limp, co limp, btn limp ma raise to 15 sb 99, mp call, co call, btn fold. flop 3way, Kxx, checkime läbi, turn 9 ja toob lauda lisaks reatómbele ka masti, betin 25, mp raiseb 60, shipin sisse saan calli. river blank ja koju 200bb, dunno mis mp käsi oli, Kx, two pair vm.

                            praegu oli huvitav käsi, ma utg +1 avan 7 w/ TT,,mp flatib, co 3betib to 30 ja btn callib, foldisin.

                            Comment

                            • feelitwell
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2015
                              • 328

                              #29
                              Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

                              Sain valmis!
                              ready for serious work.

                              Comment

                              • feelitwell
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2015
                                • 328

                                #30
                                Re: [ 10cent zoom ] feelitwell that nl1k not far away

                                Welcome to my everyday
                                Mõtlesin, et jagaks täna oma päeva enamvähem samm-sammult, ehk leiad siit midagi mida samuti täna teha või homme enda päeva lisada :)
                                Kes pole mu blogspoti lugenud siis paljud toimetused seal eraldi välja toodud.
                                Kirjutan kolmes rutiini osas, hommik+töö, õhtu, pokker

                                Äratus 5:30, aju otsustab ise ärgata ja teeb seda 5:10, vedelen voodis poolärkvel kuni äratuskell tärkab.
                                Jätkan kerge refreshiga.

                                Hommiku võimlemine, yoga (blogis video) - see tegevus muutumas iga päevaga aina nauditavamaks. Eelmine nädal jälgisin videot koos häälega, kuid paar viimast korda kaasa arvatud täna hääletu peale. Ja üldse praktiseerin kõiki hommiku toimetusi teha maksimaalselt mõtlemata. Tean mida teen ja lihtsalt teengi, proovin mitte mõelda mida ma peale nende toimetuste lõpetamist siia kirjutan, mis muusikat kuulan jms päeva toimetusi. Kui leian end mõtlemast siis toon end tagasi olevikku ja jätkan mindfully oma toimetusega.

                                Kerge hommikusöök - helbed piimaga ja klaas mahla
                                Jooksma! enne jooksu minut high knee raises and punches ehk põlvetõsted ja vasak parem õhupoks + 10 burpess (googelda, kui ei tea) super harjutus südame pumpamiseks ja katab üksjagu lihasgruppe.
                                Jätkan ca 5km jooksuga samal ajal punch combination terve jooks, poolel teel 10 burpees ja jooksu lõppus 10 burpees.

                                Pessu ja teine hommikusöök, paar muna, toast ja juust, klaas mahla ja tee.
                                Istun arvuti taha ja panen kirja mõned mõtted, surfan nats webi ning tegelen oma GTC-ga (goals, tasks and challanges) loen/kuulan raamatut, selle kõige jaoks aega ca tunnike ja siis tööle.
                                8:30-17:00 töötan, sinna sisse mahub kaks pausi, 10:30 siis on ka mu mid morning snack, pähkel, puuvili etc.
                                12:30-13:30 lõuna, söön ja powernapin tavaliselt. 15:30-16:00 break

                                To be continued at evening routine

                                Edukat päeva kõigile.

                                Comment

                                Working...