Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]
Non-sd jookseb pea kõigil miinusesse, kes prindivad. Peaasi, et overall oleks plussis. Kui nonsd sügavamal miinuses, kui sd on plussis siis tuleks vaatama hakata, mida muuta.
Viimases käes ma flopis betiks suuremalt, ca .36 vms. Turnis ma tõstaks üle isegi, sest drawe päris palju maas, sul suht nuts käsi ja tegu 21 käe põhjal väga aggro vennaga. As played, riveril call kindlasti, ma isegi shoveks.
Non-sd jookseb pea kõigil miinusesse, kes prindivad. Peaasi, et overall oleks plussis. Kui nonsd sügavamal miinuses, kui sd on plussis siis tuleks vaatama hakata, mida muuta.
Viimases käes ma flopis betiks suuremalt, ca .36 vms. Turnis ma tõstaks üle isegi, sest drawe päris palju maas, sul suht nuts käsi ja tegu 21 käe põhjal väga aggro vennaga. As played, riveril call kindlasti, ma isegi shoveks.

2
2
7
Comment