getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Yolonaator
    Julm Donk
    • Feb 2013
    • 81

    #16
    Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

    Non-sd jookseb pea kõigil miinusesse, kes prindivad. Peaasi, et overall oleks plussis. Kui nonsd sügavamal miinuses, kui sd on plussis siis tuleks vaatama hakata, mida muuta.
    Viimases käes ma flopis betiks suuremalt, ca .36 vms. Turnis ma tõstaks üle isegi, sest drawe päris palju maas, sul suht nuts käsi ja tegu 21 käe põhjal väga aggro vennaga. As played, riveril call kindlasti, ma isegi shoveks.

    Comment

    • getRekts
      Räme Fish
      • Mar 2015
      • 20

      #17
      Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

      Ei, non-sd ca -2,5bi kui viimati vaatasin. Riveril callisin, vastu TT ristiga. Ilmselt oleks stäkid sisse saanud, kui neljas risti oleks boardile maandunud. Hetkel time-off:

      Graph:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #18
        Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

        Algselt postitas Yolonaator Vaata postitust
        Non-sd jookseb pea kõigil miinusesse, kes prindivad.
        ära rohkem peale võta

        Comment

        • getRekts
          Räme Fish
          • Mar 2015
          • 20

          #19
          Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

          Õhtune sess algas - kohe esimese kümne käega -2BI, good one. :D Edu!

          Comment

          • getRekts
            Räme Fish
            • Mar 2015
            • 20

            #20
            Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

            Kommenteerige sizinguid palun, vaja need paika saada - mida teha riveris?

            Microgaming - €0.04 NL (6 max) - Holdem - 4 players
            Hand converted by PokerTracker 4

            Hero (BTN): €4.00
            SB: €4.46 (VPIP: 29.79, PFR: 24.17, 3Bet Preflop: 6.72, Hands: 497)
            BB: €5.12 (VPIP: 27.97, PFR: 22.22, 3Bet Preflop: 5.21, Hands: 281)
            CO: €4.00

            SB posts SB €0.02, BB posts BB €0.04, CO posts penalty blind €0.04

            Pre Flop: (pot: €0.10) Hero has 2 2

            Hero calls €0.04, fold, BB checks

            Flop: (€0.14, 3 players) Q 2 7
            BB checks, CO checks, Hero bets €0.12, fold, CO calls €0.12

            Turn: (€0.38, 2 players) K
            CO checks, Hero bets €0.28, CO calls €0.28

            River: (€0.94, 2 players) 2
            CO checks, Hero bets €0.68, fold

            Hero wins €1.53

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #21
              Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

              wp

              Comment

              • getRekts
                Räme Fish
                • Mar 2015
                • 20

                #22
                Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                Ehk peaks riveris vähem panema? Samas tundub, et missis draw ja ei maksaks midagi.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #23
                  Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                  pre raise, limp on sitt
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • getRekts
                    Räme Fish
                    • Mar 2015
                    • 20

                    #24
                    Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                    Tänud, samas coachi sönade järgi on pre limp ok. Väiksed pocketid ongi setminemiseks.

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #25
                      Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                      Korjaks pre reisiga ka rahad 22ga, floppi HU jäädes parem trikitada kui kambaga.

                      Comment

                      • brunn
                        Jube Noob
                        • May 2013
                        • 105

                        #26
                        Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                        pre limp on jama jh. ma oleks riveris showenud :D micros callitakse suht tihti ära igasugu sitaga
                        A miks stars pask on?
                        minuarust on micro soft täiega pask :D, aga ikka mängin seal vahest.
                        Nägin sind ka ükspäev seal

                        Comment

                        • getRekts
                          Räme Fish
                          • Mar 2015
                          • 20

                          #27
                          Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                          Brunn, nägin ka sind mönes lauas. Ma ei tea, microgamingu soft meeldib mulle.
                          Kuna olid siin isiklikud probleemid, siis pole grindinud. Hetkel kerge pohmelus, vaatan siin tunni jooksul kas laudadesse vöi läheb nädalavahetus edasi.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #28
                            Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                            Algselt postitas getRekts Vaata postitust
                            Tänud, samas coachi sönade järgi on pre limp ok. Väiksed pocketid ongi setminemiseks.
                            ei

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #29
                              Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                              Kuidas sa kavatsed on limpist 22-66 tüüpi kätega balanseerida? Limbid vahest 1010-AA ka? Sellessuhtes, et võid paar korda oma stäki kätte saada aga kui su limping range on ainult madalad pocketid siis ma usun, et natukese ajaks pärast on regidel see note olemas ja sul on kellad selle taktikaga..

                              Comment

                              • korrastaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2013
                                • 321

                                #30
                                Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                                Limpimine ainult ok teatud kohtades imo, ala kui enne sind on 2-3-4 mängijat limpinud ning sa omad 22-66 tüüpi paare või siis väiksemaid suited connectoreid 56s-910s mida pole väga mõtet raiseda.. noh see minu arvamus

                                Comment

                                Working...