Tere,
Pikaks mölinaks ei näe põhjust, mängin MicroGamingus micro cashi, varsti plaan proovida NL10t.
Miks MicroGaming? - Hea rakeback ja stars imeb, easy as that.
Üks suurim kaotus täna:
Ja üks suurem võit täna vs full fish HUs:
Ja kogu see õnnetu giraaf siiani NL4s:

Praegu väga otseseid käsi postitada pole, NL4 on üsna ABC. Ma vähemalt loodan, isegi ahv peaks seda biitima.
Seni edu teistele laudades.
Pikaks mölinaks ei näe põhjust, mängin MicroGamingus micro cashi, varsti plaan proovida NL10t.
Miks MicroGaming? - Hea rakeback ja stars imeb, easy as that.
Üks suurim kaotus täna:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ja üks suurem võit täna vs full fish HUs:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ja kogu see õnnetu giraaf siiani NL4s:

Praegu väga otseseid käsi postitada pole, NL4 on üsna ABC. Ma vähemalt loodan, isegi ahv peaks seda biitima.
Seni edu teistele laudades.
K
(Three of a Kind, Aces)
Comment