getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • getRekts
    Räme Fish
    • Mar 2015
    • 20

    #1

    getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

    Tere,

    Pikaks mölinaks ei näe põhjust, mängin MicroGamingus micro cashi, varsti plaan proovida NL10t.
    Miks MicroGaming? - Hea rakeback ja stars imeb, easy as that.

    Üks suurim kaotus täna:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ja üks suurem võit täna vs full fish HUs:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ja kogu see õnnetu giraaf siiani NL4s:


    Praegu väga otseseid käsi postitada pole, NL4 on üsna ABC. Ma vähemalt loodan, isegi ahv peaks seda biitima.

    Seni edu teistele laudades.
  • getRekts
    Räme Fish
    • Mar 2015
    • 20

    #2
    Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

    Vastane tundmatu BBlt

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by getRekts; 05.03.15, 03:41.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

      flopis beti suuremalt ja river obv call

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

        ei ole ju tundmatu? vaal ju statide järgi? aga nagu pikk ütles, sizing metsa. pea poti paneks flop, pea poti paneks turn

        Comment

        • getRekts
          Räme Fish
          • Mar 2015
          • 20

          #5
          Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

          Tänud. Callisingi ja vastas oli A3. Well, gg ja next hand. :D

          Ajaksite samamoodi sisse?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #6
            Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

            Su preflop sizing on täiesti kohutav, pane ikka 3-3,5x. Muidu ta lihtsalt callib anytwo'ga su raise ja annad talle oddse mingi pasaga hittida.. flopi betiks jälle ligi poti või poti, sest board on üliwet. Sinu mõttetu 1/2 betiga meelitad jälle teda callima või hui teab mis debiilsust tegema. Kas sisse ajada või mitte, seda ei tea
            Last edited by korrastaja; 05.03.15, 14:43.

            Comment

            • getRekts
              Räme Fish
              • Mar 2015
              • 20

              #7
              Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

              Ehk siis raise to 0.4 oleks ok? Sizingud ilmselt mööda jah, uus ka selles asjas. Tänud, ootan veel tagasisidet.

              Comment

              • Yolonaator
                Julm Donk
                • Feb 2013
                • 81

                #8
                Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                Ma võtaks hoo maha siin ja c-c pigem. Flopi reisi calliks maha veel ja turnis käituks olenevalt kaardist. Siin võib vastasel vabalt juba made hand olla ja ei tahaks eriti AI minna kui vastasel nuts. Samuti hoiad kõik ta blufid sees (tal agr 9)

                Kui turni tuleb mingi paha kaart a la ärtu/Q/T siis on kergem fold meil, kui tuleb brick siis c-c kui just vastane ei overbeti ja kui tuleb A/K/J siis ship obv.

                Comment

                • Yolonaator
                  Julm Donk
                  • Feb 2013
                  • 81

                  #9
                  Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                  Sizing võiks olla vähemalt 3x jap reiside ja 3bettide puhul. Kui button pani .10 peale siis .30-.40 senti on hea.

                  Comment

                  • getRekts
                    Räme Fish
                    • Mar 2015
                    • 20

                    #10
                    Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                    lel

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #11
                      Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                      flopi bet on lahja ja turnis üleliia, bettimata riv on ok

                      Comment

                      • getRekts
                        Räme Fish
                        • Mar 2015
                        • 20

                        #12
                        Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                        Võin avada 3x või 4x, idioodid callivad ikka QTo'ga ja hitivad. :D

                        Comment

                        • Yolonaator
                          Julm Donk
                          • Feb 2013
                          • 81

                          #13
                          Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                          Aga võta range veidi kitsamaks ja tõsta ikka sama. Siis väga tihti sa kickeriga domineerid neid v on TP vs MP. Viid valuetowni nad ja prindid :D

                          Comment

                          • getRekts
                            Räme Fish
                            • Mar 2015
                            • 20

                            #14
                            Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                            Kas mingit micro cashi gruppi pole eestlastel 6maxis?

                            edit: See ok, kui non-showdown miinusesse jookseb? Mida teha, et ei jookseks? Vähem c/f / b/f?
                            Last edited by getRekts; 05.03.15, 16:00.

                            Comment

                            • getRekts
                              Räme Fish
                              • Mar 2015
                              • 20

                              #15
                              Re: getRekts'i päevik [NL4, 6-max]

                              Ja veel üks käsi:

                              Microgaming - €0.04 NL (6 max) - Holdem - 6 players
                              Hand converted by PokerTracker 4

                              Hero (CO): €8.28
                              BTN: €4.95 (VPIP: 45.00, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: 16.67, Hands: 21)
                              SB: €4.01 (VPIP: 13.27, PFR: 11.22, 3Bet Preflop: 2.44, Hands: 100)
                              BB: €4.00 (VPIP: 23.51, PFR: 17.19, 3Bet Preflop: 7.69, Hands: 299)
                              UTG: €11.92 (VPIP: 35.48, PFR: 3.23, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 31)
                              MP: €4.16 (VPIP: 26.24, PFR: 20.57, 3Bet Preflop: 4.44, Hands: 143)

                              SB posts SB €0.02, BB posts BB €0.04

                              Pre Flop: (pot: €0.06) Hero has Q K

                              UTG calls €0.04, fold, Hero raises to €0.12, BTN calls €0.12, fold, fold, UTG calls €0.08

                              Flop: (€0.42, 3 players) J 7 Q
                              UTG checks, Hero bets €0.28, BTN calls €0.28, fold

                              Turn: (€0.98, 2 players) 3
                              Hero checks, BTN bets €0.80, Hero calls €0.80

                              River: (€2.58, 2 players) K
                              Hero checks, BTN bets €1.08, Hero call?

                              Comment

                              Working...