Reamees Maamägi FR NL2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • armiido
    Julm Donk
    • Nov 2010
    • 57

    #1

    Reamees Maamägi FR NL2

    Tervist siis!
    Pokkerit olen varem mänginud aga mitte tihti ja enamus ajast free rolle ja play money. Hetkel on plaan asi rohkem käsile võtta.
    Praegu grindin kaitseväe kõrvalt nii palju, kui võimalik, kuigi seal aega väga ei ole. Pokkeri kohta olen varem uurinud ja mõnda õpetust ka sirvinud. Mängin põhimõtteliselt ranka tabeli järgi, natuke ehk vabamalt. Praegu olen jõudnud kuskil nädala mängida ja siiani edukalt, aga eks näeb kuidas läheb.
    Mängin siis Full Ringi Starsis. Laudu on hetkel 4-6 aga võimalik, et võtan juurde.

    Programmidest on kasutusel Pokertracker 4.

    Arvele panin 20$, mis koos boonustega on kasvanud 78$ suuruseks. Mis on positiivne, siis ei ole siiani ühelgil sessioonil miinusesse jäänud aga käte arva väike, nii et vara veel hõisata.


    Plaan on koguda 100$ ja liikuda edasi NL5.
    Pikemas perspektiivis on plaan kevadeks jõuda NL25.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Siia hakkan postitama probleemseid käsi ja muud minu pokkerimaailma puudutavat.
    Last edited by armiido; 10.01.15, 19:22.
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #2
    Re: Reamees Maamägi FR NL2

    Kus aegateenid, et läpakat saad kasutada? Aspirantuur? Edu!

    Comment

    • armiido
      Julm Donk
      • Nov 2010
      • 57

      #3
      Re: Reamees Maamägi FR NL2

      Staabi- ja Sidepataljon
      Arvuti saab ikka kasutada vabal ajal, aga nädala sees ei ole väga aega.
      Ametilt autojuht, hetkel jalaväetaktika kursus, mistõttu aega vähe.

      Comment

      • armiido
        Julm Donk
        • Nov 2010
        • 57

        #4
        Re: Reamees Maamägi FR NL2

        Maximum luckbox
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • korrastaja
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2013
          • 321

          #5
          Re: Reamees Maamägi FR NL2

          standard, ma ei tea muidugi kas utg range vastu on mõtet AKo sisse ajada ainult.. parim mis saad on flip, kui tegu on regiga

          Comment

          • armiido
            Julm Donk
            • Nov 2010
            • 57

            #6
            Re: Reamees Maamägi FR NL2

            Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
            standard, ma ei tea muidugi kas utg range vastu on mõtet AKo sisse ajada ainult.. parim mis saad on flip, kui tegu on regiga
            NL2 panevad mängijaid nupud sisse juba broadway kaartidega. Regulare NL2 väga ei leia, tohtutult fishe.

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #7
              Re: Reamees Maamägi FR NL2

              okok

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #8
                Re: Reamees Maamägi FR NL2

                Ma paneks seal 18c asemel 26c, sest MP1 on ka callinud. Kui ainult UTG avaks, siis paneks 20c.

                GL päevikuga! :)

                Comment

                • armiido
                  Julm Donk
                  • Nov 2010
                  • 57

                  #9
                  Re: Reamees Maamägi FR NL2

                  Väike update ka vahepeal. Ei ole vahepeal aega olnud. Pühpäeval mängisin ligi 2k käsi aga edu väga ei olnud. Mängu alguses sain paar bad beati ja läksin veidi tilti ära, kuid otsustasin siiski edasi mängida. Päeva lõpuks jäin -3 BI.
                  Täna jõudsin paarsada kätt teha ja isegi plussi jääda.Tõmbasin ka stacki AK vs 88 ja üldiselt oli kaardijooks väga hea.
                  Kui leian rohkem aega, panen mõned huvitavamad käed.

                  Comment

                  • armiido
                    Julm Donk
                    • Nov 2010
                    • 57

                    #10
                    Re: Reamees Maamägi FR NL2

                    Easy fold ?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Free money ?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Hero ?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #11
                      Re: Reamees Maamägi FR NL2

                      Kõik on hästi mängitud :)

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: Reamees Maamägi FR NL2

                        Mängiksin viimase passiivselt.

                        Comment

                        • ivar866
                          Grinder
                          • Oct 2012
                          • 776

                          #13
                          Re: Reamees Maamägi FR NL2

                          kui kolmandik stäkki flopil sees, siis turnil callid veel pool stäkki sisse ja foldid riv?

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: Reamees Maamägi FR NL2

                            Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                            kui kolmandik stäkki flopil sees, siis turnil callid veel pool stäkki sisse ja foldid riv?
                            Db on kõige halvem mis sellel flopil teha saab imo. Ma saan aru kui FD poleks et siis DB done pm.

                            Samas kui tsiteerida klassikuid siis ilma statideta pole mõtet üldse mdiagi arutada.

                            Comment

                            • armiido
                              Julm Donk
                              • Nov 2010
                              • 57

                              #15
                              Re: Reamees Maamägi FR NL2

                              Väga põnev päev, jooksin 2 kätt järjest KK vs AA, vähemalt suudsin ühel korral kuninga floppi imeda.
                              Hiljem editin posti ja panen huvitavamad käed.

                              --

                              Suht kehv sess, võib öelda. Tunnen, et post flop mäng on väga auklik. Liiga palju tõstan üle ja ei suuda foldida õiges kohas. AF mul mägedes, seega peaks rohkem callima, tõste asemel ? Total AF 6,49 ilmselgelt liiga kõrge.
                              PF:2,74
                              Flop:7,26
                              Turn:5,5
                              River:5,53

                              1. Call ?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              2.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              3. Ilmselt All-in peale fold aga ei suuda oma seti selles limiidis väga maha panna.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              4.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Kas keegi targematest oskab öelda, kuidas HUD statistika koos käega kaasa saaks ?
                              Kas keegi oskab head lugemist soovitada mikrolimiiitide post flopi kohta ?
                              Last edited by armiido; 24.01.15, 17:25.

                              Comment

                              Working...