Reamees Maamägi FR NL2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #16
    Re: Reamees Maamägi FR NL2

    Kõik normaalselt mängitud ju ja 3. käes ei tule fold kõne allagi :)

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #17
      Re: Reamees Maamägi FR NL2

      Algselt postitas armiido Vaata postitust

      Kas keegi targematest oskab öelda, kuidas HUD statistika koos käega kaasa saaks ?
      Kui Hem, copy with stats, and thats it.

      Comment

      • armiido
        Julm Donk
        • Nov 2010
        • 57

        #18
        Re: Reamees Maamägi FR NL2

        Algselt postitas widescreen Vaata postitust
        Kui Hem, copy with stats, and thats it.
        Poketracker 4 kasutusel.

        Comment

        • trasadonkad
          Grinder
          • May 2014
          • 672

          #19
          Re: Reamees Maamägi FR NL2

          Algselt postitas armiido Vaata postitust
          Kas keegi oskab head lugemist soovitada mikrolimiiitide post flopi kohta ?
          crushing the micros - blackrain79. ise lugenud ka kui alustasin ja väga meeldis.
          e/ üldiselt soovitaks vidjosid vaadata, edaspidi
          Last edited by trasadonkad; 24.01.15, 19:04.

          Comment

          • Cagebrah
            Julm Donk
            • Oct 2014
            • 42

            #20
            Re: Reamees Maamägi FR NL2

            Algselt postitas armiido Vaata postitust
            Poketracker 4 kasutusel.
            Kui Hand Details lahti siis Options > Copy Options > Include Basic Player Stat Values at Time of Hand.

            Comment

            • armiido
              Julm Donk
              • Nov 2010
              • 57

              #21
              Re: Reamees Maamägi FR NL2

              Algselt postitas Cagebrah Vaata postitust
              Kui Hand Details lahti siis Options > Copy Options > Include Basic Player Stat Values at Time of Hand.
              Tänan,edaspidi saan siis käed statidega panna.

              Comment

              • armiido
                Julm Donk
                • Nov 2010
                • 57

                #22
                Re: Reamees Maamägi FR NL2

                2k kätt mängitud ja parem tulemus kui eile. Selle asemel, et mängida head kätt kehvast positsioonist hakkasin mängima pigem kehvemat kätt paremast positsioonist, et VPIP liiga low ka ei oleks. VPIP 11 hetkel.
                Preflop mäng oli väga hea aga flopis läksin hiljem laisaks ja hakkasin vigu tegema.(Ei foldinud, kui oleks pidanud ja üritasin bluffida vastast, mis NL2 väga halb mõte) Ilmselt peaksin sessi lõpetama siis, kui ei viitsi rohkem mängida, mitte edasi punnitama. Ah jaa, laudu võtsin ka juurde, 6 asemel 8.Tunnen, et saan hakkama küll, suudan kätele piisavalt tähelepanu pöörata ja tegevus ei ole väga automaatne vaid suudan ikka läbi mõelda mis teen.
                Hetkel olen igasuguse kasumiga rahul, kuna alles hakkasin tõsisemalt mängima, muidugi võiks olla kõrgem BB/100.
                Tänane graafik:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                1. Oleks ilmselt pidanud turnis foldima ja flopi suuremalt bettime
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                2. imo kas lükkan flopis ületõste või foldin, liiga halb board kus callida nüüd järele mõeldes
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                3. Passiivselt mängitud enne riverit, et rohkem value selliselt boardilt saada.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                4.Riveril tõsiselt vedas, aga kas sellises olukorras tasuks turni/flopi ületõsta ?
                Info tema kohta puudub, alles tuli lauda.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by armiido; 25.01.15, 16:16.

                Comment

                • trasadonkad
                  Grinder
                  • May 2014
                  • 672

                  #23
                  Re: Reamees Maamägi FR NL2

                  1. vaata ta vpip, miks sa oop raise callid? küta sisse. flopi ja turni paneks ka suuremalt
                  3. bet flop suuremalt, turn panex ka
                  4. raise flop
                  Last edited by trasadonkad; 25.01.15, 16:20.

                  Comment

                  • widescreen
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 579

                    #24
                    Re: Reamees Maamägi FR NL2

                    2. ei cbetiks, c-c ok liin lõpuni ilmselt. kui väga hulluks laud ära ei lähe

                    Bet ja raise suurused peaks üle vaatama endal.
                    Last edited by widescreen; 25.01.15, 16:26.

                    Comment

                    • armiido
                      Julm Donk
                      • Nov 2010
                      • 57

                      #25
                      Re: Reamees Maamägi FR NL2

                      Tegin täna esimese shoti NL5. Kaart jooksis väga hästi ja mäng ise oli ka üsna rahuldav. Tase võrreldes NL2, enam-vähem sama, value on raskem saada aga muidu midagi erilist ei ole. Roll lubab Nl5 mängida küll, vaatan kuidas läheb ja loodan siia limiiti natukeseks pidama jääda.
                      Graafik:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      1.AA vs AK
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      2.AA vs AK
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      3.99 nelik- ei tea kas oleks pidanud flopil tõstma või mitte, tahtsin nutsiga max value saada
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #26
                        Re: Reamees Maamägi FR NL2

                        99 WP, ei ole mõtet raiseda las betib.

                        Comment

                        Working...