| Dan3l666 NLHE 6-max |

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #151
    Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Võibolla juttu olnud aga milles see BPC konseptsioon seisneb?
    Saad coachi, mille eest grindid oma rahadega kuni €60k profitit koos, millest €30k läheb neile.

    Comment

    • DaBeat
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 404

      #152
      Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

      Mitu tundi coach nädalas 6petab?
      Kui soovid diili pooleli jätta, siis mis tingimused on?

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #153
        Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

        Kui pooleli jätad, jääd oma security depost ilma

        Comment

        • DaBeat
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 404

          #154
          Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

          Kui pead neile security deposidi tegema on oluliselt odavam v6tta tunnip6hine coach.(ma kyll security deposit summat ei tea, aga pakun et see väike ei ole).
          Long term coachingu m6te ongi ju see, et kui hetkel vahendid puuduvad tavalise coachingu v6tmiseks.

          Comment

          • dan3l666
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 100

            #155
            Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

            Security depo oli 500 eurot. Diili katkestades jääd sellest ilma ja maksad 250 iga coachingu tunni eest neile. Kui nüüd aus olla, siis ühtegi 1-1 coachingut veel olnud ei ole, kuid on plaan lähiajal hakata ka seda võimalust kasutama. Siiamaani on olnud grupi coachingud + ette antud materjalid jne. Kindlasti coachingu tunde arvestades võtta mujalt coach on odavam, aga sealne community ja kõik muu kaasnev on ka minu arust väga +EV, ei kahetse absoluutselt liitumist.
            Homsest igatahes timeout 1 nädal ja siis läheb asi uue hooga edasi.

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #156
              Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

              starsis mängid?

              Comment

              • ROTT RUUDI
                Grinder
                • Jun 2010
                • 520

                #157
                Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                No aga sheerib materjale :D

                Comment

                • dan3l666
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 100

                  #158
                  Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |

                  Enamasti jah PS.

                  Comment

                  Working...