Re: | Dan3l666 NLHE 6-max |
Asjalikud mõtted! Nüüd tundub üsna mõistlik panna see antud olukorras ch/call range´i. Saab ka vastase barrel frequenfy´st parema ettekujutuse.
Asjalikud mõtted! Nüüd tundub üsna mõistlik panna see antud olukorras ch/call range´i. Saab ka vastase barrel frequenfy´st parema ettekujutuse.
2 
J

Comment