Minust vist pikemalt juttu tegema ei pea. Alustasin jälle korralikult 2NL kuna nii kaua mängust eemal olnud.
Olen gamblor nagu ikka. Kuni 10NL lasen VÄGA agressiivset BRMi. Eesmärk jõuda enne aasta lõppu 25NL/PL biiteriks tagasi.
Topiks siia ka aega ajalt statse ja vb ka käsi analüüsimiseks ja arutamiseks. Loodan, et saan normaalseid tagasisidesid mitte mingeid trollposte. Tänaseks päevaks siis 1 5NL sess ka tehtud. Kokku 4 päeva mängu.
But Hei! NO HATE!

Olen gamblor nagu ikka. Kuni 10NL lasen VÄGA agressiivset BRMi. Eesmärk jõuda enne aasta lõppu 25NL/PL biiteriks tagasi.
Topiks siia ka aega ajalt statse ja vb ka käsi analüüsimiseks ja arutamiseks. Loodan, et saan normaalseid tagasisidesid mitte mingeid trollposte. Tänaseks päevaks siis 1 5NL sess ka tehtud. Kokku 4 päeva mängu.
But Hei! NO HATE!






Comment