Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #1

    Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

    Minust vist pikemalt juttu tegema ei pea. Alustasin jälle korralikult 2NL kuna nii kaua mängust eemal olnud.
    Olen gamblor nagu ikka. Kuni 10NL lasen VÄGA agressiivset BRMi. Eesmärk jõuda enne aasta lõppu 25NL/PL biiteriks tagasi.
    Topiks siia ka aega ajalt statse ja vb ka käsi analüüsimiseks ja arutamiseks. Loodan, et saan normaalseid tagasisidesid mitte mingeid trollposte. Tänaseks päevaks siis 1 5NL sess ka tehtud. Kokku 4 päeva mängu.

    But Hei! NO HATE!



  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

    peaasi, et grindides oma kätel makaronideks ei lase minna ja stiilsed prillid hoia ka ikka ees! muidu glgl ja paluks tihedaid poste!

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #3
      Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

      makaronid on nad nkn ja prille ei kanna

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #4
        Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

        Teine sess 5NL-is seljataga, algselt suht tuim sess läks lõpuks täitsa heaks.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5
          Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

          Gl Gl , nl25s ongi vähe eestlasi

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #7
              Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

              5NL väga peatuda ei viitsinud. Olin seal 2 päeva. Tna 10NL ja ei tulnudki kohe doomerit, sain aga suht solid jooksu peale. Hetkel siis Silverstar käes ja võtan väikese pausi- u päev või 2.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by Junken; 26.10.14, 18:10.

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #8
                Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                Sündmustest niipalju et olen nüüd pikemaks ajaks jälle vaikuses, grindin madalamates limiitides jälle rolli üles. 25s sain jälle jooksuga anaali ja oligi korras.
                10s läks täitsa ok-lt. Muidu 15 päevaga 53 000 kätt aga praegu tuli suht moti puudus peale jälle.. vaatab kuidas viitsin edasi grindida
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by Junken; 04.11.14, 13:03.

                Comment

                • Dnbftw
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1808

                  #9
                  Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                  10+bb/100, 5+!

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #10
                    Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                    tegin mõned käed NL5 zoomis, mis tõi natuke motti tagasi..
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #11
                      Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                      Palju nl25s auku panid? Pane see graaf ka pls. Ja all hand alates tagasitulekust.
                      Last edited by bluelite; 04.11.14, 19:29.

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #12
                        Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                        ei pane. aga piisavalt...

                        Comment

                        • saugakarel
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 288

                          #13
                          Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                          Palju nl25s auku panid? Pane see graaf ka pls. Ja all hand alates tagasitulekust.
                          +1

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #14
                            Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                            Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
                            +1
                            mida sa siin +1 tad donk, sa nkn tead ju :D

                            Comment

                            • saugakarel
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 288

                              #15
                              Re: Junken alustab uuesti - Ehk näitame algajatele kuidas micros rolli kasvatada.

                              Algselt postitas Junken Vaata postitust
                              mida sa siin +1 tad donk, sa nkn tead ju :D

                              Comment

                              Working...