ivar866 grindimas autoraha Party/888pokeris [NL25FR]/ahjuall/olympsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ivar866
    Grinder
    • Oct 2012
    • 776

    #226
    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

    õlleviga
    Last edited by ivar866; 12.11.14, 07:46.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #227
      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

      Julged poisid mis muud.

      Comment

      • ivar866
        Grinder
        • Oct 2012
        • 776

        #228
        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

        Et laadaks ei läheks viskan käsi ka.

        vastane on vaal 50/30, riverit ka vajutada?:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Üle paari kuu ja tulemus on hea, nüüd kui videosid ja coachingut juurde võtta (ka kainelt laudadesse minna), saaks paremaks ikka minna:
        2plus2 postkasti tuli ka nl100-200 mängijalt soov diskuteerimiseks skypes.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • musaire
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 220

          #229
          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
          õlleviga
          Lõhkusid alkoluku läpakal ära?
          Installi uuem, mida sa maha ei oska häkkida.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • musaire
            FPP Pro
            • Dec 2012
            • 220

            #230
            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

            Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
            vs loose pre 36/10, post polnuud loose

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            JJ
            Ma ei tea mida siin teha. Foldiks ise ka ära kui erilisi riide pole. Kui ta mingi hull maniakk ja bluffhäpi pole (36/10 selgelt pole), siis fold ikka turvalisim küll. Eks nad mängivad enamus suhtkoht läbinähtavalt ja 90% ajast ongi mast. Flopi donkbet võib ka viidata mastitõmbele.

            Üks asi millele tahaksin tähelepanu juhtida on see et kui ta teeb postflop agressiivse liigutuse, siis seda ei tasu vaadata kui loosenessi ilmingut, millele sa viitad märkides ära et postflop ta muidu loose pole. Kui fish on 36/10 tüüp, siis tema looseness avaldub callimises, mitte bettimises. St. et kui sinul oleks tema kohta loose statid ka postflop mängu kohta, siis bettides on ta ikka tight. Peab vaatama mängija donkamise ja flop raise ja cbet statte ja AF et teada kas tema panus on tugev või mitte. Vastase panuste nõrkust/tugevust ja loosenessi ei tasu siduda.

            Pre statid 36/10 tegelikult juba näitavad seda, et ta on ilmselt ka postflop tight kui ta betib või tõstab. Niiet tunnistan üles, et ma ei vaataks üldse post statte, kust võib leida hoopiski valesid andmeid sämpli puudumise põhjal.
            Last edited by musaire; 12.11.14, 12:15.

            Comment

            • musaire
              FPP Pro
              • Dec 2012
              • 220

              #231
              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

              Veebikonstaabel muidu pokkeriprodes täiesti olemas, tundub. Nüüd saab rahulikult ja turvaliselt edasi graindida.

              Comment

              • musaire
                FPP Pro
                • Dec 2012
                • 220

                #232
                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                vs 24/14, stiil 40%, fold 3bet 40% vaid, mudu pre võiks tuld anda.flopis ka foldib 50% vaid ta. Turnis oli fold to reise 1/1. 1k kätt ta kohta.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                sarnaste statsidega vastane nagu eelmine, agor faktor 3. iga tn ühtlaselt pani ja oli võitev mu andmete kohaselt-
                pre fancy play, kuid vale ilmselt

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                87s
                pre on okei callida, kuna hea postflop käsi ja sul pos ja ka 3bettida laiema range vastu okei, liiga kitsa range vastu kes ainult 4betib ja foldib ei olekski hea 3bettida seda kätt.
                Tegelt võiks juba flopil ka bettida, sest sinu equity on liigagi hea chekkimiseks seal kuna sinul positsioon ja palju bäck- ja frontdoor variante ja ülekaardid lauale. Turnis tõstmine ei saa väga vale olla aga peab arvestama et vastase turn panus on tugevam kui tema flopi panus olnuks.
                Midagi hullu selles käes lahti pole. Ei vedanud. Imelik vastane sul et väärtust ei võta.
                Mängija statside vastu millegipärast huvi siin ei tekigi, board ja käsi mängib ise suure osa.


                AQs
                täiesti okei niiviisi ka mängida agro vastu aga pre tõste rohkem +EV.
                ja kui see mängija samuti 3betile vähe foldib, siis hea käega see on +EV sinu jaoks. tema PFR 14 vastu ma ikka 3betiks. kui ta PFR oleks mingi 10 ja vähem, siis ma tahaks callida ja tema nutsude vastu tõmmata odavalt välja

                Comment

                • musaire
                  FPP Pro
                  • Dec 2012
                  • 220

                  #233
                  Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                  Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                  vastane on vaal 50/30, riverit ka vajutada?:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  KK
                  kui väga vaalane, kui näed et ta callib teisi maha kergelt, siis võib taolise lauaga flopil overbettida ka ja turnil ka see variant olemas. Sinu panused okei ikka.
                  Ma tahaks küll riveril ka bettida. riveri 7 pole nii hull kui seda oleks 8 või Q, ja vaalade ranges seal palju ühtesid paare lihtsalt (A6, A9, K9 jne) kui et korralikke reatõmbeid üldse

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #234
                    Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                    tänan, kartsin KKga kuna maas 4 reakaarti.

                    oblaa


                    vs 50/10 kaotav

                    Comment

                    • musaire
                      FPP Pro
                      • Dec 2012
                      • 220

                      #235
                      Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                      Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                      tänan, kartsin KKga kuna maas 4 reakaarti.

                      oblaa


                      vs 50/10 kaotav

                      np, KK-ga seal check turvaline, suht marginaalne on bettida ja enamuse vastu ei tasuks kindlasti



                      QQ
                      epic preflop action, ma ei jõuagi seda läbi lugeda mis seal kõik toimub, loe nagu raamatut, tl;dr
                      selliste range'ide vastu peaasi et stäkid sisse saad



                      AK

                      sul on parim positsioon vastaste suhtes ja flop on üks kuivematest ja sulle kulub kindlasti fold equity ära seda kätt ja lauda vaadates, turn võib tuua oodatud lisa equitit ja saad pos actida, niiet kindlasti võiks cbettida

                      turnist alates on imelik kaasa mõelda, sest täpselt sellist spotti minul ei tekiks. Aga kui kogemata oled sellisesse spotti sattunud, siis see turn ja river action väga passiivse no-idea-what-he's-doing vastu mõeldav (river mitte enam väga), olgugi et tuleb silmas pidada et 50/10 kaotav(nagu täpsustad) mängija kaotab ilmselt mitte bettides, vaid mitte-bettides ja kui ta betib midagi, siis tal võib olla nuts, mida ta ei oska betsizida

                      turnil võib vastane bettida mastitõmbega aga ei tea kas ta selleks võimeline
                      kuna fishid ei tea midagi positsioonist, siis nad võivad muidugi kehva kikkeriga ässaga ka bettida siin,

                      pakun et vahel kaotad siin A4 või A3-le, ei kaotanud seekord?
                      raske tegelt uskuda küll et ta pre agressori vastu A-high lauaga nõrgaga donkama hakkab, sagedamini vb tõstad siin praegu flopil vastast kes peaks sind ise checkraisima hoopis. aga kui fish on fish, siis sa ei tea kui fish ta on ja tõste okei turnil
                      Last edited by musaire; 12.11.14, 23:15.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #236
                        Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                        KK vs 50/30, agressioon oleks ka hea näitaja selle vastase puhul(pf agro või postflop?), kuid sul arvatavasti sampel väike fishi kohta, et põhjapanevaid otsuseid teha. Eeldame, et on suht loose-agro, pole ime kui tõmbab lampi nuppe riveril. Imo check parem, sest anname võimaluse vastasele blufida kehvema käega. Paired boardil ehk betiks, sest siis oleks meil arvatavasti kõrgemad kaks paari kui meie vastasel :) Aga kui callib kräpiga ka maha siis obv bet :)

                        AK vs 50/10, jällegist tundub nagu loose-passive, samplesize??? Cbetiks floppi, liiga hea, et mitte seda teha IP olles. Turnis raise fine aga idk nit olen või miskit aga rivuril calliks. Tahaks näha mis raipel on kui peaks foldima ja 1pair vist peaks mostly good enough olema :) Leak? Maybe party nii soft, et mõtekas raiseda ikkagist.

                        Rohkem võiks statsi olla vastaste kohta, siis tohutult kergem kaasa rääkida :)

                        Comment

                        • ivar866
                          Grinder
                          • Oct 2012
                          • 776

                          #237
                          Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                          AK käes oli vastasel JJJ siis koos

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #238
                            Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                            Jeh, passiivsema venna vastu siiski calliks riveril 1pairiga, liiga tihti saab karistada ja ei tasu ära. Pm ma tajun riveril ära, et kui ma tunnen end ahneks minevat sellise vastase vastu siis ainult callin, üldjuhul on õigus. Aga vahel lihtsalt ei usu ja tahad max valuet mune pigistades(annab märku, et lihtsalt calli maha). Aga kokku võtaks selle asja nii, et palju tahad, vähe saad - vähe tahad, üldse ei saa.

                            Comment

                            • ivar866
                              Grinder
                              • Oct 2012
                              • 776

                              #239
                              Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                              sind pean uskuma küll, aga on ka läind vastupidi et palju tahad palju saad.

                              Comment

                              • Dnbftw
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1808

                                #240
                                Re: ivar866 grindimas autoraha Partypokeris [NL25FR]/ahjuall

                                Palju taha saavad ainult blondid. Lihtsalt kui passiivne vend järsku aktiviseerub, siis on miskit teoksil ja 1pair ei pruugi good olla.

                                Comment

                                Working...