Re: trasadonkad NL25
kas keegi tahaks aidata mul starshelperit osta? kuna mul skrilli/netellerit/webmoney vms pole siis teeks siukse diili, et te sebite mulle Starshelperi key ja mina kannan teile panka raha? võin ka natukene peale maksta.
oleksin väga-väga tänulik!
pm 4 skype, gl!
e/ olemas, tänan siinkohal jälle talendijahti!
kas keegi tahaks aidata mul starshelperit osta? kuna mul skrilli/netellerit/webmoney vms pole siis teeks siukse diili, et te sebite mulle Starshelperi key ja mina kannan teile panka raha? võin ka natukene peale maksta.
oleksin väga-väga tänulik!
pm 4 skype, gl!
e/ olemas, tänan siinkohal jälle talendijahti!


K 
9
Q
nv vabaks ja esmasp puhta peaga uuesti

Comment