[HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rens-
    Jube Noob
    • May 2014
    • 112

    #16
    Re: [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

    Sucky-sucky, teine sess ilmselgelt auku sickolt. Lõpp läks eriti käest ära, lihtsalt igast erinevast asendist kellad.


    Välja sööma ja siis back to grind.

    Edit: see siiski kogu tänane päev.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #17
      Re: [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

      20BI swingid on seal iga paari tunni tagant imo. 10 mängu järjest kaotada pole ka mingi kunst. Mängisin paar nädalat tagasi ca. tuhatkond 3,5HTHUd, roi jäi selle aja peale -3.6. Üpriski vahva ja hasartne formaat aga nõuab kindlat mindseti. gl!

      Comment

      • Rens-
        Jube Noob
        • May 2014
        • 112

        #18
        Re: [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

        Mjaa. Tegin 10.50 HU KO MTT'd, 7mes. 50$ + 20$ bountides. Rahuldav, aga siiski mitte hea. :)

        Comment

        • Rens-
          Jube Noob
          • May 2014
          • 112

          #19
          Re: [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

          Overall day kusagil -50$ kandis kõik kokku, pointless. Jooksin alla EV 7mestes mingi 80$ ehk, ei viitsi giraafi otsida, kõik asjad läksid tildist kinni ära.

          Kuna olen lugenud ja mind on hoiatatud nüüdseks rõvedatest swingidest HT HUSNGs, proovin homme ehk HU 4-players turbo mänge. Ei tea, tujud vahelduvad kordades kiiremini kui rasedal naisel. Peace.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #20
            Re: [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

            vaata tasuta videosi 2+2 husng.com'i teemast
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Rens-
              Jube Noob
              • May 2014
              • 112

              #21
              Re: [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

              Võtsin hommikul kaks turkat alustuseks. Big 33 & 4.40 4max 1k GTD.

              Nagu arvata võis, siis Big 33 läks ca. 100 enne rahasid peeneks, TT < AK kui olin 8bb short.
              4-maxil hetkel 1/6, võitjale tsuts alla 300$. Kui keegi reilida tahab, siis user: PadjaKlubi

              Edit: Kolmas ja 100$. Debiilsed setupid finaallauas - fishi vastu AQs 89x flopin callin C-beti, turn Q, tuleb veel kaks barrelit mis ilusti kinni maksan ja obv. JT.
              Lisaks bblt T7, limp ees. flop 557, panen üsna OKid valuebetid enda arust, callib kaks tänavat, river Q, obv. QT. :D
              Viimane siis bvb fish shoveb, mul ca 25bb, callin A9s. AK vastu ja board blank. GGWP!
              Last edited by Rens-; 31.10.14, 14:18.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #22
                Re: [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

                Vaatasin Su mängu, natuke liiga passiivne ja suht weak, t7o sa olid sb ja openisid, checkisid flopil, bettisid turni ja riveri. AQ on easy 3b vs sb open mitte flat b v b. A6s kui turnisid tripsi siis c/r suuremalt ja vbet river, riveri overbet shove kui bd fd tuleb on lihtsalt halb. BvB 25bb fold A9o, polnud suited ja ei näinud ühtegi kätt kus nad oleks mingi pasaga varem shovenud. Leake kõvasti, üks leak on checkback boardidel mis hitivad sind, aga mitte nende flattingrange. Muidu edu õppimisel!

                //Üks põhjus veel miks 25bb call on ebavajalik bvb on see, et vastased olid lihtsalt väga väga halvad.
                //1 asi veel, kui te olete väga deep, siis SB openi rohkem kui min ja 3b kõvasti suuremalt kui OP oled, annad muidu oddsid kõigega callimiseks.
                Last edited by Rigged; 31.10.14, 14:30.

                Comment

                • Rens-
                  Jube Noob
                  • May 2014
                  • 112

                  #23
                  Re: [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

                  Tänud tagasiside eest, usun isegi et leake kõvasti ja tänud ka täpsustamisel.
                  AQ flat, ei teagi mis mõtlesin, ju üritasin mingit metat teha mis ilmselgelt bs.

                  Comment

                  • Rens-
                    Jube Noob
                    • May 2014
                    • 112

                    #24
                    Re: [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

                    Kuna ise nädalavahetusel tööl, siis võtsin tükikese mõne mängija actionist 2+2st. HIITERDAME!

                    Comment

                    Working...