[HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rens-
    Jube Noob
    • May 2014
    • 112

    #1

    [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!

    Hei,

    Võtsin vastu otsuse, et hakkan ka 6-max cashi taguma, kuna see uus ja huvitav, sest pole varem cashiga tegelenud. Ilmselgelt ma ei oska seda mängu, seda näitab ka esimese sessi tulemus, aga eks näis..

    Postitan siia tulevikus päeva update'd ja mõned käed, kus loodan targematelt abi saada, sain ka ühte 6max'i coaching gruppi Skype's.

    Alustuseks tegin NL4, kus läksid auku mõned BId, aga ju tuleb ikka tagasi. :D

    Day 1 graph:

    Päikest,
    Rens-
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Rensu urka microlandis [NL4-10]

    Räägi sellest grupist natuke, palju teid seal on ja kas on eesti grupp või väljamaa? Mis limiidi mängijaid on?

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: Rensu urka microlandis [NL4-10]

      Ära heiduta meelt ühe sessiga - see ei näita Sinu reaalseid oskusi. Tee kuskil 50k kätt läbi ja tekib mingi ettekujutlus.

      Comment

      • Rens-
        Jube Noob
        • May 2014
        • 112

        #4
        Re: Rensu urka microlandis [NL4-10]

        Timz, väljamaa grupp on. "Kaks pead" mängivad NL100t ja siis on terve punt kes mängib microt nagu mina, siiski tundub grupp veel uus. Aktiivseid postitajaid ja arutlust toimub vähe. :/

        kjmrc, tänks motivatsiooni süsti eest. :D

        Comment

        • Rens-
          Jube Noob
          • May 2014
          • 112

          #5
          Re: Rensu urka microlandis [NL4-10]

          Kas ma saan PT4s ka graafikut panna kuidagi käte arvu järgi? Ntks. et tahan graphi 1001mesest käest kuni lõpuni? Sry, im dumb!

          Comment

          • rynno
            Grinder
            • Feb 2009
            • 511

            #6
            Re: Rensu urka microlandis [NL4-10]

            sul päris täpne nimekaim Rensu HU cashis.
            anyway gl & kill it

            Comment

            • Rens-
              Jube Noob
              • May 2014
              • 112

              #7
              Re: Rensu urka microlandis [NL4-10]

              Rynno, ilmselt mängib tema ainult tunduvalt kõrgemal ja edukamalt, aga aitäh sellegipoolest. :)

              Comment

              • Rens-
                Jube Noob
                • May 2014
                • 112

                #8
                Re: Rensu grindib urka microlandis [NL4-10]

                Nii, tegelikult olen tänase päeva ammu lõpetanud. Enesetunne oli kehv ja peale paari tundi olin breakeven, otsustasin lauad sulgeda. Kui mõned BId plussi saan ja enesekindluse mängida, ronin ka NL10sse. Ilmselt nädalavahetusel tõmban aja maha ja naudin neid suveilmu, mis meile kusagilt jõudnud on. Edu teistele laudades!

                Comment

                • Rens-
                  Jube Noob
                  • May 2014
                  • 112

                  #9
                  Re: Rensu grindib urka microlandis [NL4-10]



                  Kommentaare? :D

                  EDIT: Vastane tundmatu rex, pole infot veel 888s.
                  Last edited by Rens-; 11.07.14, 11:39.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: Rensu grindib urka microlandis [NL4-10]

                    Ma arvan, et selles limiidis on alati Bet flop kõige parema väärtusega ja sealt vaataks edasi.

                    As played kui flopi raised siis ma ei näe ühtegi põhjust miks peaks turni checkima? Enam vähem sama kehtib riveri kohta.
                    Last edited by timz0333; 11.07.14, 11:40.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #11
                      Re: Rensu grindib urka microlandis [NL4-10]

                      Alustaks pre korralikust 3betist ja kui flopil sellise liini võtsid, siis ch/r suuremalt ja bet turn.

                      Comment

                      • Rens-
                        Jube Noob
                        • May 2014
                        • 112

                        #12
                        Re: Rensu grindib urka microlandis [NL4-10]

                        Tervist jälle,

                        Cashi päevik vajus kiiresti ära, sest ei olnud motti enam seda mängida - igast august sain tala, siis tuli kolimine ning nüüd olen end ilusti uuesti sisse seadnud, Rootsi.

                        Kuna töö juures öösiti vahel päris igav ja mänguisu ka siiski peal, aga miskeid pikkasid turnasid mängida ei saa, sest alati võib klient tulla,mõtlesin et hakkan Hyper-Turbo HUSNGsid laskma.

                        Alustuseks ikka $3.5'sed Starsis ja esimene sess selja taga. Üsna väsinud peale tööd, samas tegin ise ka kohati kaheldavat mängu, igatahes uus ja huvitav anyway - kindlasti päevik jääb aktiivse(ma)ks, kui seda oli minu lühikese ning ebaõnnestunud cashi karjääri jooksul. :D

                        Esimesed mängud:


                        Tegin täiesti teadlikult ühe 15$ mängu ka, just for gamble. Võitsin. Seda graafikus pole.

                        PS! Keegi adminitest võiks päeviku pealkirja ära vahetada, ise ei saa hakkama sellega.


                        Tänud,
                        Rens

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: Rensu grindib HUSNG-sid ja on muidu norm tüüp

                          Done.

                          Sa peaksid saama seda muuta nii et topeltklikid punasel tsoonil indikeeritud järgneval pildil. Muuda selleks, mis sulle meeldib.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Rens-
                            Jube Noob
                            • May 2014
                            • 112

                            #14
                            Re: Rensu grindib hyper turbo HUSNG-sid ja on muidu norm tüüp

                            Lol, tänks lenC. :D Tänaseks lõpetan ja otsustasin, et mixin 3.5$-7$seid, sest tasemevahe imo suht puudub. Homme uue hooga!

                            Comment

                            • Rens-
                              Jube Noob
                              • May 2014
                              • 112

                              #15
                              Re: [HT HUSNG $3.5-7$ @ Stars] Padjaklubi teenib kepi raha!


                              Mu nägu täna esimesel sessil, nüüd väike paus, proovin mõned videod leida HT HUSNGdest (siinkohal vanad kalad, kes siin seda formaati mängivad, ehk oskate keegi soovitada miskit?) ja siis uuesti minna.

                              Mängisin nüüd 7meseid ja kui mingi karm doomer ei tule, siis kavatsengi 7mestes püsida.

                              Comment

                              Working...