Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trasadonkad
    Grinder
    • May 2014
    • 672

    #106
    Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

    Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
    Kui sa mängid 800 kätt viie lauaga ning oled ca 30ga miinuses ning võtad 9 lauda juurde ja saad tagasi nulli siis see vöga ei tähenda mitte midagi, soovitaksin 6 lauaga mängida.. ma ei saa aru üldiselt miks on vaja paljude laudadega mäkerdada, kui istutakse breakevenis, ise mängisin vahepeal üldse nelja lauaga, et asjadest aru saada. edu
    this!

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #107
      Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

      Pikas perspektiivis on oluline $/h ehk siis kui mängid 5 laual 10bb/100 või 10 laual 5bb/100 siis on viimane kasulikum ja paljuski oleneb laudade arv ka inimesest-mina näiteks ei saa mängida turniire 3-4 lauda korraga, sest jube igav hakkab, teen fäänsi liigutusi, herocalle, vahin netis jne. Seega õiget vastust mitu lauda "peab" mängima, ei ole.

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #108
        Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

        Ei ole muidugi ma nõustun
        Last edited by korrastaja; 23.07.14, 19:07.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #109
          Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

          Algselt postitas reggie Vaata postitust
          Pikas perspektiivis on oluline...
          NL10-s ei saa pikast perspektiivist rääkida. Muidugi kui plaan ongi pool aastat NL10-t nühkida ja ära lõpetada, siis muidugi $/h tähtis. Vahel ongi vaja fäänsisid liigutusi,herocalle jms teha ja sellega kooliraha ära maksta, et mängule pihta saada. 14 lauaga nittides tänapäeval enam väga kaugele ei jõua.(oleneb muidugi inimesest) Samas nende fäänside liigutustega leiab nii mõnegi hea koha kus enamus regse exploitida, mis tähendab pikas perspektiivis €€€€.

          Endale meeldis üldse lause intervjuust Ban Bilzerianiga. -He advises anyone who is thinking about going into professional poker not to do it. It destroys your value of money, and he claims the highs aren’t as highs as the lows are low.
          Pani päris kõvasti mõtlema, sest lauses on pointi.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #110
            Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            NL10-s ei saa pikast perspektiivist rääkida. Muidugi kui plaan ongi pool aastat NL10-t nühkida ja ära lõpetada, siis muidugi $/h tähtis. Vahel ongi vaja fäänsisid liigutusi,herocalle jms teha ja sellega kooliraha ära maksta, et mängule pihta saada. 14 lauaga nittides tänapäeval enam väga kaugele ei jõua.(oleneb muidugi inimesest) Samas nende fäänside liigutustega leiab nii mõnegi hea koha kus enamus regse exploitida, mis tähendab pikas perspektiivis €€€€.

            Endale meeldis üldse lause intervjuust Ban Bilzerianiga. -He advises anyone who is thinking about going into professional poker not to do it. It destroys your value of money, and he claims the highs aren’t as highs as the lows are low.
            Pani päris kõvasti mõtlema, sest lauses on pointi.
            micros nii palju fishe et regularide peale mõelda on lamp

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #111
              Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

              Ei ole nõus, et tunnihinne on wr-ist olulisem. Sita winratega oled paari aasta pärast lihtsalt kaotav mängija. WR on oluliseim longrunis. Kui me vaatame kasvõi Eesti suurimaid cashi crushereid (Rudi, Jänks, Muttaja ja mõni veel), siis eelkõige hiilgavad nad maailmaklassi winratedega mitte megavolüümiga.
              Last edited by Kotkas1000; 24.07.14, 18:51.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #112
                Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                Endale meeldis üldse lause intervjuust Ban Bilzerianiga. -He advises anyone who is thinking about going into professional poker not to do it. It destroys your value of money, and he claims the highs aren’t as highs as the lows are low.
                Pani päris kõvasti mõtlema, sest lauses on pointi.
                Täiesti debiilne jutt. Kustutaks koni silma talle. "Destroys your value of money". Hahaa. Raske elu küll.

                Päris elus lõpetad sa sada korda ennem depressioonis, kui üritad sama elatustaset saavutada, mis pokkeris võimalik.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #113
                  Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                  agree

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #114
                    Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                    Besides Dan Bilzerian pole isegi professionaalne pokkerimängija, vaid mängib isa miljonite eest.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #115
                      Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                      Nop, triobeti freerollidest alustas.

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #116
                        Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                        Kadedad olete, muud midagi, vend teenis sel aastal pokkeriga 50 milli, mida teie teinud olete?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #117
                          Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                          Ma niisama tootsin, ma Dani fänn.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #118
                            Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                            Winratega maja ei osta..

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #119
                              Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                              ostab küll

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #120
                                Re: Rakeback pro = koristajana teeniks ka rohkem! [NL10FR]

                                No olgem ausad
                                Last edited by Priidix; 25.07.14, 03:09. Põhjus: Said/te aru küll mida ma mõtlesin

                                Comment

                                Working...