korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • korrastaja
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2013
    • 321

    #391
    Re: KORRASTAJA FR

    Legit, tänud solid vastuste eest!!!

    Comment

    • gamblingFTW
      Vana Tegija
      • Aug 2012
      • 1122

      #392
      Re: KORRASTAJA FR

      Algselt postitas donkament Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Hea analüüs (Y)

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #393
        Re: korrastaja

        Wsup,

        Märts on käes ning mõtlesin nõksa kirjutada. Pelasin vahepeal 6max'i, kus suutsin väikest kasumit näidata 80k käe peale, kuid mitte midagi erilist. Nüüd olen jälle fullringi peale kolinud ja viimased 30k kätt NL100s mänginud. Roll on piisav, et seda limiiti rahulikult mängida ning peaks olema piisav üleelamaks downereid. Lähiajal on plaanis ka esimesed sammud teha lives ning loodetavasti tekitada ka sinna endale mingi bankroll. Põhimõtteliselt olen jõudnud sinna, kus mul soov oli, kui mängima hakkasin, Pelada NL100. Edaspidi vaatan jooksvalt, kui 200s on vaalu siis mixin seda ka sisse aga hetkel üritan rolli kasvatada veelgi.

        Eile sai lukku pandud parim päev.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #394
          Re: korrastaja

          wp!!! glglglgl!

          Comment

          Working...