Re: KORRASTAJA FR
ainult SNEga oleks ta+ ja just alles üks r3tard võeti vahele kes laksis ka iga kuu 350-400k kätt ja oli slightly kaotav,päris mitmed said refundi,kaasaarvatud mina,kas oli mitu userit või bot,seda ei tea
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
K
(
(
Comment