korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • korrastaja
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2013
    • 321

    #346
    Re: KORRASTAJA FR

    Nõustud sellega, et parim mille võid vastu saada on Flip?

    Comment

    • Cagebrah
      Julm Donk
      • Oct 2014
      • 42

      #347
      Re: KORRASTAJA FR

      Tihti sa dead money korjad kui vastane shovele foldib?

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #348
        Re: KORRASTAJA FR

        UTG ,14/9 vend ja foldib peale 4beti shovele? Never!

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #349
          Re: KORRASTAJA FR

          Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
          Nõustud sellega, et parim mille võid vastu saada on Flip?
          Micro FR nii nitiseks läinud et isegi ei flippa enam selles spotis vist :D #gamesaredead
          Last edited by Kakahirmutis; 24.09.15, 21:39.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #350
            Re: KORRASTAJA FR

            3b/stackoff on iga (vähegi normaalse võitva) regulari vastu seal -EV.

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #351
              Re: KORRASTAJA FR

              Tänud vastuste eest, järele mõeldes tundub absurdne, et seal sisse ajada.

              Comment

              • korrastaja
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2013
                • 321

                #352
                Re: KORRASTAJA FR

                Kas leidub kuskil mõnda eestikeelset õpetust, kuidas endale hudi teha nullist?

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #353
                  Re: KORRASTAJA FR

                  Hakkad hommikul otsast pusima ja õhtuks on valmis

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #354
                    Re: KORRASTAJA FR

                    Vahelduseks väike graafik NL50 jooksust. 0 tilti aga vaikselt hakkab enesekindlus kaduma ja ei taha pre sitemat, kui KK-AA stakkida. Usun, et olen suutnud enamvähem A-game säilitada. Kuu oli enne seda 2,5k kätt väga ilusas seisus, kuid nüüd on see läinud.

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #355
                      Re: KORRASTAJA FR

                      misMÕTTES sul käed värisevad kui kaotad ebaõnnega 10BI!?!?!?!?!?!!?!??!

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #356
                        Re: KORRASTAJA FR

                        Hea tähelepanek, peaksin kuulda võtma. Aga üldiselt väga nõrk mindset :)

                        Comment

                        • korrastaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2013
                          • 321

                          #357
                          Re: KORRASTAJA FR

                          Isegi väga hea tähelepanek, ty

                          Comment

                          • korrastaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2013
                            • 321

                            #358
                            Re: KORRASTAJA FR

                            Suurim pot siiani.. tore, et pidas!

                            UTG mitchpearce7 ($68) 136bb
                            UTG+1 typhukotien ($66.79) 134bb
                            MP1 den1ska7 ($50.75) 102bb
                            MP2 garmil77 ($16.98) 34bb
                            MP3 Kiriko14 ($50) 100bb
                            CO Hero ($55.50) 111bb
                            BTN SlightlyMad ($65.76) 132bb
                            SB MrGrumples ($61.22) 122bb
                            BB allurskid ($50) 100bb

                            Pre-Flop: (0.75, 9 players) Hero is CO 8 6
                            mitchpearce7 raises to $1, 2 folds, garmil77 calls $1, Kiriko14 calls $1, Hero calls $1, 1 fold, MrGrumples calls $0.75, allurskid calls $0.50
                            Flop: 9 5 7 ($6, 6 players)

                            MrGrumples checks, allurskid checks, mitchpearce7 bets $16, garmil77 goes all-in $15.98, Kiriko14 calls $16, Hero goes all-in $54.50, MrGrumples folds, allurskid folds, mitchpearce7 goes all-in $67, Kiriko14 goes all-in $33

                            Turn: 4 ($192.48, 4), 4 all-in
                            River: J ($192.48, 4), 4 all-in

                            Final Pot: $192.48
                            garmil77 shows
                            9 3
                            Kiriko14 shows
                            Q J
                            Hero shows
                            8 6
                            mitchpearce7 shows
                            5 5

                            Hero wins $175.98 (net +$120.48)

                            mitchpearce7 collects $12.50 (net -$55.50)
                            garmil77 lost $16.98
                            Kiriko14 lost $50
                            MrGrumples lost $1
                            allurskid lost $1

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #359
                              Re: KORRASTAJA FR

                              sik hold

                              Comment

                              • korrastaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2013
                                • 321

                                #360
                                Re: KORRASTAJA FR



                                Sain ilusti august välja NL50s. Üldiselt viimase aasta jooksul ongi suurimad downerid jäänud 10bi kanti. NL50s oli see nüüd vist kõige suurem (13). Olen viimasel ajal suutnud rolli kasvatada suurimaks, mis kunagi kontol mul olnud on. Cashoute pole viimased 1,5 kuud teinud ning tänu sellele on sagedased tiltamised vähenenud päris jõudsalt. Rakebacki kannan küll välja, kuid ülejäänd jääb kontole. Otsustasin endale ka minipeade kossugrupi võtta, kellele saab nädalas 3x trenni anda, see viib mõtted mujale ning tekitab väga sujuva rutiini nädalasse. Ise olen kossuga tegelenud vist nüüdseks juba 17 aastat (sick mõelda). Lugesin just hiljuti Herrjanksi päevikut ning otsustasin samamoodi enda arsenali võtta väga deep brm, sest arvestades mu nõrka mindsetti, siis BR on ülioluline osa kas mängin hästi või mitte. Järgmine plaan on võtta sihikule NL100, aga seda teen siis, kui koos on 50 buyini. Usun, et parimal juhul juhtub see detsembris, kui mitte, siis Jaanuaris tahaks soti regular olla või vähemalt parimad lauad juurde mixida. Kuna korduvalt on shotid sotti scared money tõttu perse läinud, siis ma ei näe enam absoluutselt pointi seda varem teha, rääkigu osad mida iganes nad tahavad. Aga olgu, selleks korraks siis kõik, antud hetkel oli igav ning mõtlesin midagi siis kirjutada. Kui midagi huvitavat juhtub, siis aegajalt ikka midagi postin. Gl all

                                Comment

                                Working...