korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nombraalne
    Julm Donk
    • Mar 2010
    • 42

    #331
    Re: KORRASTAJA FR NL25

    Mul sama jama. Said probleemile miski lahenduse?

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #332
      Re: KORRASTAJA FR NL25

      sama siin

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #333
        Re: KORRASTAJA FR NL25

        Wide, anna märku, kui korda said :)

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #334
          Re: KORRASTAJA FR NL25

          Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
          Wide, anna märku, kui korda said :)
          pokerstarsi teemas soovitati avada pokestars.exe file, siis ei avane update ja saab insta starsi sisse.

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #335
            Re: KORRASTAJA FR NL25

            Seda tean ja, et .exe failiga saab pelada aga support mainis, et see pole recommended.. no ei tea, sitta sellest supportist siis

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #336
              Re: KORRASTAJA FR NL25

              Jätsin NL25 ning liikusin ülesse NL50, tundsin, et lõpuks jooksis juhe kokku 25s, stäkist oli suhteliselt pohhui ning mängisin vähese keskendumisega. NL50s on jooks hea olnud ning pidevalt on sessides väike pinge peal.

              Comment

              • korrastaja
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2013
                • 321

                #337
                Re: KORRASTAJA FR

                Privet,

                Selline küsimus, kas keegi teab kas internetis leidub kuskil mingit tasutamaterjali, mis seletab lahti kuidas konkreetselt fishide vastu HU mängida. Mingid alg ranged, 3bet käed. Ma ei tea HU dünaamikast mitte sittagi ning heameelega teeks endale asja natuke selgemaks.

                Comment

                • rynno
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 511

                  #338
                  Re: KORRASTAJA FR

                  yhtset strateegiat egaa rangesid pole- nagu sa tead ,siis need on koguaeg muutumises, olenevalt kelle vastu sa mängid.
                  adjustimisest ja bummimisest räägivad good old Pr1nnyraiding, seal 3 seasonit vist. praeguseks ajaks natukene vananenud lähenemine aga vs fish täitsa okei materjal, toimib ikka

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #339
                    Re: KORRASTAJA FR

                    YoYo,

                    Sooviksin vaadata RIO'st fullringi videosi limiitidel NL100-200. Oskab keegi soovitada mõnda head coachi? Ehk leidub seal ka mõni asjalikum vend, kelle videod ei hõlma hiiterit. Viimati, kui sealt midagi otsisin siis videos toimus ainult nutsi mängimist ning see ei koti kedagi, ma loodan. Jube suvaline, igaüks oskab AA setti A28r boardil mängida 3way.

                    Edu härrased,

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #340
                      Re: KORRASTAJA FR

                      Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                      YoYo,

                      Sooviksin vaadata RIO'st fullringi videosi limiitidel NL100-200. Oskab keegi soovitada mõnda head coachi? Ehk leidub seal ka mõni asjalikum vend, kelle videod ei hõlma hiiterit. Viimati, kui sealt midagi otsisin siis videos toimus ainult nutsi mängimist ning see ei koti kedagi, ma loodan. Jube suvaline, igaüks oskab AA setti A28r boardil mängida 3way.

                      Edu härrased,

                      eino AA mängimise peab ennem perfektiks saama kui muid videosid vaadata, soovitan open shovemist

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #341
                        Re: KORRASTAJA FR

                        Tsau,

                        Üritan oma päeviku muuta taaskord aktiivseks. Nimelt mängin hetkel Pacificus NL50 ning ma ei olegi enam kindel kas mind on tabanud lihtsalt sitt jooks või ma mängin osade vendade vastu absoluutselt valede rangedega.

                        Vastane on reg, mäng oli 3way ning otsustasin otsa panna.

                        3k kätt, 15/12/4 ... 4bet overall 10% ning btn 12%

                        On see overall +EV või peaks seal odavalt flattides floppi piiluma.

                        $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                        888
                        4 Players
                        Hand Conversion Powered by WeakTight Poker Hand History Converter

                        Stacks:
                        CO 888offsuite ($38.06) 76bb
                        BTN kidzoltan ($91.70) 183bb
                        SB Hero ($53.24) 106bb
                        BB 19crown46 ($57.38) 115bb

                        Pre-Flop: (0.75, 4 players) Hero is SB J J
                        1 fold, kidzoltan raises to $1.50, Hero raises to $5, 1 fold, kidzoltan raises to $12, Hero goes all-in $53.24, kidzoltan calls $41.24
                        Flop: 6 5 A ($106.98, 2 players), 1 all-in

                        Turn: 7 ($106.98, 2), 1 all-in
                        River: 6 ($106.98, 2), 1 all-in

                        Final Pot: $106.98
                        Hero shows
                        J J
                        kidzoltan shows
                        A A

                        kidzoltan wins $102.98 (net +$49.74)

                        Hero lost $53.24
                        Last edited by korrastaja; 24.09.15, 18:46.

                        Comment

                        • korrastaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2013
                          • 321

                          #342
                          Re: KORRASTAJA FR

                          Tean, et käsi paistab, kui standard cooler aga üldiselt olen päris pikka aega juba enamus pre käed domineeritud. Tundub nagu AK-KK-QQ tüüpi kätega on vs ep 3bettimine suhteliselt -EV, sest 4beti puhul, parim mis me saame on flip.

                          Comment

                          • korrastaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2013
                            • 321

                            #343
                            Re: KORRASTAJA FR

                            Kuu on hetkel sellises seisus.



                            Nimelt kaalun Pacificust natukeseks ajaks loobumist, kuna graafikul näitab, et olen 27k kätt ning seda 70 tunniga. Lihtsalt ma grindin oma doomereid, downereid üüratult kaua läbi, lisaks on rakeback olematu. Midagi hullu pole aga top-range jookmist on hetkel väga ja natuke tõmbab masti maha. NL100 olen ka shottinud 2x ning seal pole samuti püsima jäänud.

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #344
                              Re: KORRASTAJA FR

                              Lisaks taoline spot, kas sellise venna vastu flatite KK pre.

                              14/9/4 2k kätt, 4bet 12% ja ep 0% ning mp 11% 1/9

                              Stacks:
                              UTG catrayx ($96.21) 192bb
                              UTG+1 alking078 ($51.84) 104bb
                              MP1 madmanluke ($60.26) 121bb
                              MP2 csm92 ($100.37) 201bb
                              CO Hero ($53.24) 106bb
                              BTN mikaelsam ($56.69) 113bb
                              SB kunnonpelle ($50) 100bb
                              BB Dvlfanzz78 ($159.02) 318bb

                              Pre-Flop: (0.75, 8 players) Hero is CO K K
                              1 fold, alking078 raises to $1.50, 2 folds, Hero raises to $5, 3 folds, alking078 raises to $12.50, Hero goes all-in $53.24, alking078 goes all-in $39.34
                              Flop: 9 8 8 ($105.83, 2 players), 2 all-in

                              Turn: J ($105.83, 2), 2 all-in
                              River: 10 ($105.83, 2), 2 all-in

                              Final Pot: $105.83
                              Hero shows
                              K K
                              alking078 shows
                              A A

                              alking078 wins $100.43 (net +$48.59)

                              Hero collects $1.40 (net -$51.84)

                              Tundub rumal mitte 3bettida, samas ma ei tea mida targemad ja kõrgemal olevad mängijad ütlevad selle peale.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #345
                                Re: KORRASTAJA FR

                                Flatin pea iga kord , üldiselt taga mõni fish ka , muidu lauda ees poleks :P

                                Comment

                                Working...