korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • korrastaja
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2013
    • 321

    #271
    Re: KORRASTAJA FR

    stats on 20/17/6 siis

    Comment

    • korrastaja
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2013
      • 321

      #272
      Re: KORRASTAJA FR

      Mis vabandustest sa räägid?

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #273
        Re: KORRASTAJA FR

        Ma ei saa enam midagi aru mida sa räägid. Päriselt mängid NL25? Fakking vihale hakkad lihtsalt ajama juba, coachi ei taha mult?

        Comment

        • korrastaja
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2013
          • 321

          #274
          Re: KORRASTAJA FR

          :D

          Comment

          • veeretas
            • Apr 2010
            • 412

            #275
            Re: KORRASTAJA FR

            ma läheneks veits loovamalt kui puhtalt, vene PTR 6 või ala võitev mängija jne. oma sample peale vaataks (kui pole veel hud-is nö matrixeid siis teeks) bb vs sb 3b-i. See kui 3b on 6 ei ütle sulle ju pm mitte midagi. early vastu ei kolmbeti ja ja restealib metsikult ja ongi kuus koos. ma usun et ta jätab QQ,JJ 3bettimata juhul kui sa ise avad sb minimaalselt ja foldid 3betile jõhkralt antud situatsioonis.

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #276
              Re: KORRASTAJA FR

              Eino selge ja normaalne jutt.. ma lihtsalt ei nõustu sellega, et kui turnis oli 2 drawd.. fd ning k10 ja riveriks completeb üks neist ning kui ma betin 1/2 ja ta riveri üle shoveb siis see, et ma ajan rusikad püsti ja allday long callin seal oma setiga

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #277
                Re: KORRASTAJA FR

                Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                Eino selge ja normaalne jutt.. ma lihtsalt ei nõustu sellega, et kui turnis oli 2 drawd.. fd ning k10 ja riveriks completeb üks neist ning kui ma betin 1/2 ja ta riveri üle shoveb siis see, et ma ajan rusikad püsti ja allday long callin seal oma setiga
                Kui lähed turnis ck/r ja oled käe enda jaoks juba selgeks enam vähem mõelnud mis tal olla võib siis kindlasti ck/r suuremalt.
                Ma arvan, et ma pigem ck/r floppi kui turni sest see on board kus mitte väga tihti aga piisavalt tuleb ck/f.

                Comment

                • korrastaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2013
                  • 321

                  #278
                  Re: KORRASTAJA FR

                  seda ma mainisin juba varem, et tean et tegin liiga väikse raise

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #279
                    Re: KORRASTAJA FR

                    Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                    seda ma mainisin juba varem, et tean et tegin liiga väikse raise
                    Vot ei leia sellist kohta kahjuks su postitustest.

                    timz kuna tal oli read, et vastane läheb turnis agroks, siis on ju 100% mõtekam alati turnis paugutada, või mis? Lähtume ikka antud situatsioonist. Unknown vastase vastu teeks bet-bet-bet liini.

                    Comment

                    • korrastaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2013
                      • 321

                      #280
                      Re: KORRASTAJA FR

                      gg milestone

                      Comment

                      • trasadonkad
                        Grinder
                        • May 2014
                        • 672

                        #281
                        Re: KORRASTAJA FR

                        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                        Ma ei saa enam midagi aru mida sa räägid. Päriselt mängid NL25? Fakking vihale hakkad lihtsalt ajama juba, coachi ei taha mult?


                        e/ a milestone pot, nice :D
                        Last edited by trasadonkad; 03.12.14, 17:18.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #282
                          Re: KORRASTAJA FR

                          Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                          gg milestone
                          ma ei saa pildist midagi aru , palju raha anti? :D

                          Comment

                          • korrastaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2013
                            • 321

                            #283
                            Re: KORRASTAJA FR

                            Pole ammu kirjutanud, ühesõnaga NL25 jaoks olen overrolled ja olen mitu korda näppinud NL50 aga seal on jooks nii pask ja kuna meeldib deep brm siis ronin kohe alla tagasi.. aga nüüd on lood sellised et viimased nl25 sessid on olnud täielik pask, ei foldi regi barrelitele, panen täis autopilooti ja ajan mingit paskat pre sisse.. ühesõnaga ei suuda keskenduda..

                            konkreetne näide mitte keskendumisest, callisin flopi shove SNAP mingi eluniti vastu http://weaktight.com/7295560 korralik spew lol
                            Last edited by korrastaja; 12.01.15, 12:37.

                            Comment

                            • ivar866
                              Grinder
                              • Oct 2012
                              • 776

                              #284
                              Re: KORRASTAJA FR

                              downer vist jah sügav

                              Comment

                              • korrastaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2013
                                • 321

                                #285
                                Re: KORRASTAJA FR

                                asi on enda keskendumises, pikas jooksus, kui pärast 2 nädalat tuleb igakord selline spew periood kus panen ca 4-5bi magama puhtalt selle pärast, et mängin lolli laudades läheb päris kenake summa kaduma :)

                                Comment

                                Working...