korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #241
    Re: KORRASTAJA FR

    Tuleb long runi peale mõelda. KK 4betiks ise kah UTG-st, AA flat on fine kui jääme nt. IP või isegi OOP kuid seda siis HU potis. Neid spotte on hulga lihtsam mängida, kui meil on vastase kohta juba paar tuhat kätt ja teame ta 3bet% positsiooniti ja ka on mõned noted.

    Regularid üldjuhul 3betivad meid seda tightimalt, mida ligemal nad on meie EP positsioonile. Samas ei tasu üle mõelda, pole harv olukord kus avad UTG KK+, MP 3betib meid T9s ja situmegi püksi. Käsi tuleb välja über veider, hiljem mõtled wtf toimus.

    Hea regular flatib meie UTG avanguid BTNilt premiumitega, 3betib semiplayable-junki(A5s blokkeriga nt) ja foldib rämpsu. Pre nutsi mängib nii, et ka fish tuleks potti. Kui olen valesti millestki aru saanud, siis karjuge :D

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #242
      Re: KORRASTAJA FR

      Ma foldisin su 4beti peale kunnid ära paar päeva tagasi :D

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #243
        Re: KORRASTAJA FR

        No näed, oleks ässasi flättind oleks Kakast raha saanud.

        Comment

        • korrastaja
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2013
          • 321

          #244
          Re: KORRASTAJA FR

          Kaka kommentaar kriipis hinge, olen ametlikult nit :D

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #245
            Re: KORRASTAJA FR

            Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
            Kaka kommentaar kriipis hinge, olen ametlikult nit :D
            Ehk siis olidki ässad v :D

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #246
              Re: KORRASTAJA FR

              :D
              lol mis küsimus. Foldisid ära ja kindel ikka polnud?

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #247
                Re: KORRASTAJA FR

                Tra siin foorumis õpib psühholoogilist draamat tehes palju kiiremini pokrit taguma kui reaalselt kaardilauas.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #248
                  Re: KORRASTAJA FR

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  :D
                  lol mis küsimus. Foldisid ära ja kindel ikka polnud?
                  Confirmation ei tee kunagi paha ju :)

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #249
                    Re: KORRASTAJA FR

                    Korralik arutelu, hui mäletan kas olid AA või mitte :D

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #250
                      Re: KORRASTAJA FR

                      Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                      Korralik arutelu, hui mäletan kas olid AA või mitte :D
                      No nad näevad välja umbes sellised:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Rings any bells? :D

                      Ise soovitan heade regularide vastu pigem flattida kui viia pre 3bet/4bet peale mäng, sitemate vastu obv 3bet/4bet.

                      Mis su statid näitavad muidu? 4bet 2,1%?

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #251
                        Re: KORRASTAJA FR

                        6,5 fullringis

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #252
                          Re: KORRASTAJA FR

                          NL10 on see vast täitsa normaalne, ülevalpool tuleks juba ka 4bet bluffrangele mõelda, ala A5s jne. Ma jätaks nii nagu praegu on, kelle kohta rohkem samplet siis nende vastu võiks vahel trikitamist proovida, samas ei tasuks liialt ülemeelikuks minna, siiski NL10 ja otsime pigem valuet kui bluffimisspotte.

                          Comment

                          • korrastaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2013
                            • 321

                            #253
                            Re: KORRASTAJA FR

                            Hetkel olen pelanud segamini nl10 ja nl25, vaikselt hakkab nl10 ära kukkuma ning üritan mingi hetk täielikult nl25'e peale üle minna.. mõned päevad vast veel nl10t ja siis sellega kõik ehk

                            NL10

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #254
                              Re: KORRASTAJA FR

                              Tõmban väheks ajaks eemale, ei uuri ega puuri foorumit, panen grindi ja kuu lõpus postitan..

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #255
                                Re: KORRASTAJA FR

                                wp, gl!

                                Comment

                                Working...