Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...
Kas sul oli ainult tilega see probleem või ka cascade ja stackiga? Mul pmst ainult tilega lööb läpsi, ülejäänutega jätab suurele monitorile. Remember table positioning ei aidanud.
Kas sul oli ainult tilega see probleem või ka cascade ja stackiga? Mul pmst ainult tilega lööb läpsi, ülejäänutega jätab suurele monitorile. Remember table positioning ei aidanud.
A
(
(
(
Comment