korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • korrastaja
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2013
    • 321

    #196
    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

    Ehk tulebki kõrini pasa sees ära käia, et midagi tulema hakkaks minu puhul. Aga tänud soovituste eest, panen nii mõndagi kõrva taha!

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #197
      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

      Nl2 olen ka mina käinud korduvalt närve puhkamas. Väga fun tegevus.

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #198
        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

        Ideaalne näide, ma ei suuda foldida lihtsalt sellist asja preaguse jooksu ajal, kui ehk peaks?

        $0.10/$0.20 No Limit Holdem
        888
        6 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG OgneDeva ($23.26) 116bb
        UTG+1 AnaLucky1995 ($20) 100bb
        CO HappyOKA ($22.97) 115bb
        BTN paukmolli ($26.30) 132bb
        SB FJazzN ($20.60) 103bb
        BB o3DDYo ($21.66) 108bb

        Pre-Flop: ($0.30, 6 players) paukmolli is BTN 9 9
        3 folds, paukmolli raises to $0.40, FJazzN calls $0.30, 1 fold

        Flop: 10 10 J ($1, 2 players)
        FJazzN checks, paukmolli checks

        Turn: 9 ($1, 2 players)
        FJazzN bets $0.75, paukmolli raises to $1.50, FJazzN calls $0.75

        River: 8 ($4, 2 players)
        FJazzN checks, paukmolli bets $4, FJazzN raises to $18.70, paukmolli calls $14.70

        Final Pot: $41.40
        paukmolli shows
        9 9
        FJazzN shows
        J 10

        FJazzN wins $39.33 (net +$18.73)

        paukmolli lost $20.60

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #199
          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

          ei foldiks ka

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #200
            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

            Joogisena on hea kirjutada, niisiis teen väikse sissekande. Kuu jäi -1,1k NL20-30-50, NL50 seal siis ca mingi 3-4 Bi. Jooksin alla ev ca 650ga teise poole kuust ning kõik läks üldiselt nii aia taha, kui sai minna. Cashoutisin oma rolli puhtalt selle pärast, et ei toksiks pokkerit umbes nädal aega. Plaan on nüüd järgmine, et keskendun maksimaalselt mängu õppimisele ning minimaalselt grindimisele, lõpetan ära 8 tunnised päevad mis on täis segaseks mängimist ning tiltamist. Need ei tasu ära lihtsalt. Õnneks on mul joppand, mul on mõned lähedased sõbrad/tuttavad, kes on minust ülekaalukalt paremad mängijad ning nüüd on plaan neid kõvasti railida ja selle läbi mängu arendada. Eriti hea oli see, kui öeldi, et täiesti mõttetu on panna robotit ning grindida meeletuid tunde micros ning püüda läbi selle areneda ( ei vaidlegi vastu, osadele sobib.. paraku mitte minule ), tuleb mängu arendada iga päevaselt, sest kõrgemal teenivad mängijad minu aasta teenistuse paari kuu, kuu ning, kui juba tippu vaadata siis mõne käega. Niisiis mõneks ajaks eemaldun foorumist ning postita, mitte, et ma oleks seda varasemalt palju teinud. Grindida on tore aga kuna mäng on aastaga nii meeletult meeldima hakanud siis nüüd tuleb võtta vajalikud sammud, et mitte jääda micromeheks. Kindlasti loen teiste poste iganädalaselt, sest see on päris motiveeriv ning on kõva vaadata, kuidas osad lammutavad. GL, järgmine post on siis kui ree peal tagasi

            Comment

            • p0l1
              Grinder
              • Jan 2011
              • 581

              #201
              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

              99 käes miks turnis minraisime ?

              River on wp

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #202
                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                Gl!

                Comment

                • trasadonkad
                  Grinder
                  • May 2014
                  • 672

                  #203
                  Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                  ka minu poolt gl sulle!

                  Comment

                  • korrastaja
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2013
                    • 321

                    #204
                    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                    Kiire küsimus, kuna mujalt ei suuda ühtegi vastu leida ning isegi internet ei päästa enam. Kas eksisteerib hetkel mingeid häid raamatuid veel mida tasuks läbi töötada? Ala 2012-2014, mille teooriad töötaks ka preaguses mängus. Oman Applications of nolimit matthew janda pdf raamatut, kuid see on natuke liiga advanced ning ma tahaks ikkagi enda mängus abc'd tugevdada. Või siis ongi raamatud pmst ajalugu ning käes on video ajastu?! :)

                    Comment

                    • p0l1
                      Grinder
                      • Jan 2011
                      • 581

                      #205
                      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                      Algselt postitas korrastaja Vaata postitust
                      Kiire küsimus, .. Applications of nolimit matthew janda pdf raamatut .. :)
                      Pokerstrategy autorid, kellel on viimase 6 kuu või 1 aasta reaalsed tulemused. Mängivad reeglina kõrgemal, aga ABC asju oli ka.

                      Blueprint või Easy Game ka, aga vanuse pärast üle 1-2 bb winratet ei eeldaks näiteks nl50s. Leiad paremaid ajakasutusviise.
                      Last edited by p0l1; 07.10.14, 18:17.

                      Comment

                      • korrastaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2013
                        • 321

                        #206
                        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                        Kas keegi oskab aidata, et oma probleemile laheduse saaksin. Toksin starsis fullringi natukene ning selline küsimus.. läpakas on mul ühendatud monitoriga aga millegipärast, kui tirin lauad läpakast monitori peale ning panen tile siis lööb lauad uuesti läpakasse.. Teab keegi kuidas seda lahedada? väga tülikas on laudade suurust sessi ajal muuta

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #207
                          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                          Starsis settings - layouts - table window position - remember table positioning

                          Comment

                          • korrastaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2013
                            • 321

                            #208
                            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                            Tänud!

                            Comment

                            • korrastaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2013
                              • 321

                              #209
                              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                              Mul vist autism välja löönud, ei suuda leida seda, mõtled settingseid kui optionseid ikka? :D

                              Comment

                              • korrastaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2013
                                • 321

                                #210
                                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                                Sain hakkama

                                Comment

                                Working...