korrastaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • korrastaja
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2013
    • 321

    #181
    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

    Turnadel sitt jooks jäktub, stack liidrina sain KK vastu AA ja pillid kotti ning turna läbi.. turnat oli 3h mängitud ja ca 100 venda alles

    Comment

    • Rens-
      Jube Noob
      • May 2014
      • 112

      #182
      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

      stack liidrina ju ei saa pille kotti panna? o.O

      Comment

      • korrastaja
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2013
        • 321

        #183
        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

        vastase stack oli paar dol väiksem, kui mul..

        Comment

        • korrastaja
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2013
          • 321

          #184
          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

          Ei saa seda kuud üldse käima, tilberan -200 ja 0 vahel.. võidan ja annan järjepanu ära



          Regidel tulevad asjad kokku ja mul käsi ei pea

          $0.15/$0.30 No Limit Holdem
          888
          6 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG KellerA ($38.22) 127bb
          UTG+1 DiRecTor20 ($49.84) 166bb
          CO KriPat ($33.30) 111bb
          BTN Enstoner ($16.90) 56bb
          SB paukmolli ($35.60) 119bb
          BB Daddyworks ($62.87) 210bb

          Pre-Flop: ($0.45, 6 players) paukmolli is SB 6 6
          KellerA raises to $0.90, 2 folds, Enstoner calls $0.90, paukmolli calls $0.75, Daddyworks calls $0.60

          Flop: Q 9 6 ($3.60, 4 players)
          paukmolli checks, Daddyworks bets $2.20, 2 folds, paukmolli calls $2.20

          Turn: 4 ($8, 2 players)
          paukmolli checks, Daddyworks bets $4, paukmolli raises to $10.50, Daddyworks calls $6.50

          River: 9 ($29, 2 players)
          paukmolli goes all-in $22, Daddyworks calls $22

          Final Pot: $73
          paukmolli shows
          6 6
          Daddyworks shows
          9 Q

          Daddyworks wins $69.35 (net +$33.75)

          Enstoner lost $0.90
          paukmolli lost $35.60
          KellerA lost $0.90

          Set over Set on juba std stacki kaotamine

          Käed ka ei pea..

          $0.15/$0.30 No Limit Holdem
          888
          6 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          UTG SahadiRein ($6.07) 20bb
          UTG+1 ajisback ($51.08) 170bb
          CO KriPat ($46.07) 154bb
          BTN BceCrazy ($29.55) 99bb
          SB paukmolli ($31.66) 106bb
          BB DeyanD85 ($30) 100bb

          Pre-Flop: ($0.45, 6 players) paukmolli is SB K Q
          SahadiRein calls $0.30, ajisback calls $0.30, 2 folds, paukmolli raises to $1.50, 1 fold, SahadiRein calls $1.20, ajisback calls $1.20

          Flop: 10 Q 6 ($4.80, 3 players)
          paukmolli bets $3.30, SahadiRein goes all-in $4.57, ajisback calls $4.57, paukmolli calls $1.27

          Turn: K ($18.51, 3 players, 1 all-in)
          paukmolli bets $12.30, ajisback calls $12.30

          River: J ($43.11, 3 players, 1 all-in)
          paukmolli checks, ajisback goes all-in $32.71, paukmolli folds

          Final Pot: $75.82
          SahadiRein shows
          9 4
          ajisback shows
          2 3

          SahadiRein wins $17.59 (net +$11.52)
          ajisback wins $56.08 (net +$5)

          paukmolli lost $18.37

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #185
            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

            Doomer siis preaguseks täis hoos, kuu -300 ning downer ise alates kuu tipust -400. Mitte ühtegi flippi ei võida ja boardid jooksevad kohutavalt kokku.

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #186
              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

              Kuna downer on nüüdseks juba hakanud rolli peale siis tuleb järekordselt veel alla liikuda, kui alguses läksin 50st uuesti 30nesse, siis nüüdseks hakkan nl20 mängima.. hetkel pole suuteline tegema ühtegi + sessiooni, 3bet pottides jooksevad boardid täiesti perse, fishid floppavad read, kui preflop-flop olen ees, siis turn ja river annavad võitva käe vastasele.. midagi pole teha, aga hetkel lõppu ei näe.

              Comment

              • korrastaja
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2013
                • 321

                #187
                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                Kuu on siis selline




                Noh, tänu downerile olen saavutanud, suurima volüümi mida siiani olen teinud.. 51,2h mängitud ja 27,656 kätt.. ainuüksi üleeile ja eile mängisin kokku 25h. Eks näis, mis edasi saab loodan lähiajal pluss poolele tagasi saada.

                Comment

                • korrastaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2013
                  • 321

                  #188
                  Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                  Pole ammu kirjutanud ning mõtlesin, et panen siia väikse jutu maha ehk on abi(hui on). Kuu algas suht halvasti, roll kukkus ja kukkus, vahepeal sain korraks pidama aga siis sama radapidi edasi. Nüüdseks on roll kukkunud juba meeletult ning kui niimoodi jätkub olen varsti sunnitud minema nl10'sse. Iga sess on täis meeletult raskeid spotte ning alla ev jooks on täiesti tavaline, kaotan kõigile, fishidele, regidele ja muudele tegelastele. Osa kadunud rollist on kindlasti ka minu enda süü, kuna tekib tilt ja üldine mindseti väsimine. Praeguseks on pea juba suht kurnatud, sest ei näe asjal lõppu.. paljud 2 street barrelid lõppevad ch/foldiga, sest boardid jooksevad nii V***U ja mul pole oma TPTKi või kahe paariga sittagi seal enam teha. 3bet pottides on täiesti standard, et kaotan oma KK-AA'ga väiksemale setile ning preallinidel on QQ vastas siis KK-AA ja AK'ga flipid ei tule kuidagi ära. Postitada, ma ei viitsi kuna olen suhteliselt suur halaja ning minu abilised kuulevad seda hala juba piisavalt, ei hakka foorumi kasutajaid ka sellega tüütama.

                  Plaan peaks nüüd välja nägema selline, sulgen oma rolli nägemise võimaluse ning keskendun puhtalt mängimisele. Lähen busti siis lähen busti ja pole see mäng minu jaoks, kui kõva poiss olen ronin välja. Niiet, järgmine teadaanne tuleb, kas rõõmu uudisega, et olen back on track või siis võib mu päeviku kustutada :)

                  Kirjutasin kiirelt ning pohhui see kirjapilt, edu aga laudades teistele!

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #189
                    Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                    suht negative

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #190
                      Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                      Busto laskmist kahetsed hiljem, proovi vahelduseks mingit muud formaati pokkerist. Võib teha ka NL2 sesse enesekindluse taastamiseks :)

                      Comment

                      • killermartiini
                        Julm Donk
                        • Jun 2014
                        • 31

                        #191
                        Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                        Viimase kommenteerija sõnu ma kuulda ei võtaks. Pigem mine nl10, saan aru et sul selleks limiidiks on piisav roll. Vaata tulemusi kord nädalas ja grindi rahulikult ja proovi kuskilt mentor leida, kes sind toetab ja su mängu üle vaataks. Sellest peaks piisama et peatselt nl25 tagasi ronida.

                        Roll peab olema ikka megasuur, et kehva mängu ja tilti saaks lubada. Enamus siit foorumist mängib ikka väga õhukese rolliga, va tegijamad vennad. Ise samamoodi oman megasuurt bankrolli ja päevas -30 bi swonge on kogetud üksjagu, aga kuna mul roll on suur ja seda ei pane tähelegi, sest järgmine päev võib juba +50 bi ülespoole graafik liikuda. Jõudu.

                        Comment

                        • trasadonkad
                          Grinder
                          • May 2014
                          • 672

                          #192
                          Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                          Algselt postitas killermartiini Vaata postitust
                          Viimase kommenteerija sõnu ma kuulda ei võtaks.
                          ?? nl2 sessid on maru head vahest
                          gl korrastaja
                          Last edited by trasadonkad; 28.09.14, 12:01.

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #193
                            Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                            Tee nädal või 2 nädalat pausi.

                            Uuri holdemmanagerist oma mängu, kui võitsid ja mis oli teisiti.

                            Treeningsaitide videod aitavad ka sellisel perioodil. nl30st päris nl2 ei läheks, raiskad seal aega imo ainult.

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #194
                              Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                              God, ega ei peagi ju järgmised 1000h NL2 laskma. Piisab vahel täiesti mõnest tunnist ABC grindist, et enesekindlus tagasi saada. Pole enesekindlust, pole A-game. Imo vahel väga mõnus mingit muud formaati proovida ja oma "põhitöö" üldse ära unustada mõneks ajaks. Lähevad biidid ja sitt mäng meelest ning edasi stressivabam grind :)

                              Comment

                              • Xavi
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2012
                                • 346

                                #195
                                Re: KORRASTAJA Pokkeripäevik NL30 - ...

                                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                                God, ega ei peagi ju järgmised 1000h NL2 laskma. Piisab vahel täiesti mõnest tunnist ABC grindist, et enesekindlus tagasi saada. Pole enesekindlust, pole A-game. Imo vahel väga mõnus mingit muud formaati proovida ja oma "põhitöö" üldse ära unustada mõneks ajaks. Lähevad biidid ja sitt mäng meelest ning edasi stressivabam grind :)
                                +1 ehk hakkab mäng siis uuesti meeldima. Kui tunned et hästi läheb.

                                Comment

                                Working...