Rentz SNG ja MTT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rentz
    FPP Pro
    • May 2013
    • 203

    #46
    Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

    Kuna sain rolli juurde siis liikusin NL10-sse
    Graafik on siis selline

    Comment

    • Rentz
      FPP Pro
      • May 2013
      • 203

      #47
      Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

      See kuu tuli siis 75h mängu ja jõin pm nulli omadega .
      Uuel kuul proovin ikka 90h mängu teha ja jääda püsima NL10-sse

      Comment

      • Rentz
        FPP Pro
        • May 2013
        • 203

        #48
        Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

        panen statsid ka NL 10 omad siis

        Comment

        • N1x0n
          Jube Noob
          • Jun 2011
          • 155

          #49
          Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

          Callime palju pre ... stiilime vähe ja 3betime ka vähe.. lonkab see värk :D

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #50
            Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

            Algselt postitas Rentz Vaata postitust
            panen statsid ka NL 10 omad siis
            Ava rohkem, calli vähem. Ole agressiivsem ehk hoia initsiatiiv endale. Saad kontrollida käe käiku. 3beti/squeezi positsiooni rohkemate kätega, vali mängijad/fishid kelle vastu seda teha. CO,BTN,SB hakka rohkem avama, 3bet resteali blindidelt rohkem hea equityga kätega.

            Comment

            • Rentz
              FPP Pro
              • May 2013
              • 203

              #51
              Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

              Kuna NL10 on minu jaoks uus siis vastaste kohta väga infot ei ole . Sellest ka vb siis see callimine ja mitte agressiivne mäng. Eks ma püüan nüüd selle infoga muuta oma mängu .

              Comment

              • Rentz
                FPP Pro
                • May 2013
                • 203

                #52
                Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                Pühime tolmu siis maha ära
                Alustan siis uuesti nl2 . Sai siis ostetud ka pastilaa 1 osa . Pole kunagi varem FR-mänginud ja siiani tundub väga huvitav.

                Comment

                • Rentz
                  FPP Pro
                  • May 2013
                  • 203

                  #53
                  Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                  Kuidas oleks pidanud mängima seda kätt ?
                  UTG+1 info puudub kuna istus just lauda
                  CO 15/7 AF 2,0 ja 344 kätt 3 bet oli 4,9
                  Kas ma oleks ise pidanud flopis panustama ?


                  Holdem no limit 0.01€/0.02€
                  Winamax Poker - 9 players
                  Converted with HandConverter.fr

                  Stacks:
                  UTG - Hero (€2.03)
                  UTG+1 (€2)
                  UTG+2 (€3.47)
                  MP (€2)
                  MP2 (€2.05)
                  CO (€2.03)
                  BTN (€1.04)
                  SB (€3.49)
                  BB (€2.03)

                  Preflop: (€0.05, 9 players) Hero is UTG with Qh Qc
                  Hero raises to €0.08, UTG+1 calls €0.06, 3 folds, CO raises to €0.24, 3 folds, Hero calls €0.16, UTG+1 calls €0.16

                  Flop: 8c 5d 2d (€0.75, 3 players)
                  Hero checks, UTG+1 checks, CO bets €0.40, Hero folds, UTG+1 raises to €1.76 (all-in), CO calls €1.36

                  Turn: Tc (€4.27, 2 players, 1 all-in)

                  River: 3s (€4.27, 2 players, 1 all-in)

                  Total Pot : €4.27 (rake €0.28)


                  CO wins €3.99 from pot

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #54
                    Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                    läksid muttidega setminema või?
                    pre paneks otsa ikka, kui callisid, siis
                    bet flop ja rahad sisse imo

                    Comment

                    • Rentz
                      FPP Pro
                      • May 2013
                      • 203

                      #55
                      Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                      Ei läinud pigem tundus kahtlane tema re-raise kuna eelnevalt oli ta AK-ga lihtsalt callinud minu raise . Flopis panustamine tundus et tal on vähemalt QQ+ .

                      Comment

                      • Yolonaator
                        Julm Donk
                        • Feb 2013
                        • 81

                        #56
                        Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                        CO ranges on siin TT, JJ, 67, Ax ruutud ja veel igasugu kahtlast kraami.
                        Ma ise oleksin preflop otsa pannud ja shove ära callinud, as playd flopis shipiks ära sellisel märjal laual. Seal calliksid igasugused drawid ja overpairid, mida QQ hetkel biidib. Kui vastas set või KK/AA siis gg ja ikka juhtub.

                        Comment

                        • armiido
                          Julm Donk
                          • Nov 2010
                          • 57

                          #57
                          Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                          Algselt postitas Rentz Vaata postitust
                          Ei läinud pigem tundus kahtlane tema re-raise kuna eelnevalt oli ta AK-ga lihtsalt callinud minu raise . Flopis panustamine tundus et tal on vähemalt QQ+ .
                          Kui arvad, et preflop juba tal QQ+ siis ma foldiks selle käe.
                          Sa ei saa QQ reraise callida ja loota, et set tuleb, sellise boardi peal oleks patt jätta cbettimata, kui juba callisid.
                          Statse ei ole vastase kohta ?
                          Last edited by armiido; 26.02.15, 16:07.

                          Comment

                          • Rentz
                            FPP Pro
                            • May 2013
                            • 203

                            #58
                            Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                            15/7 AF 2,0 ja 344 kätt 3 bet oli 4,9

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #59
                              Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                              Pohhui AI

                              Comment

                              • Rentz
                                FPP Pro
                                • May 2013
                                • 203

                                #60
                                Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                                Ok teinekord teen siis nii

                                Comment

                                Working...