Rentz SNG ja MTT

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rentz
    FPP Pro
    • May 2013
    • 203

    #31
    Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

    Nii esimene nädal siis läbi . Mänginud eriti pole kuna laps jäi haigeks ja istusin siis temaga kodus . Tulemusega eriti rahul ei ole võiks ikka parem olla .

    Comment

    • Tonislau
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2013
      • 351

      #32
      Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

      Algselt postitas Rentz Vaata postitust
      Nii esimene nädal siis läbi . Mänginud eriti pole kuna laps jäi haigeks ja istusin siis temaga kodus . Tulemusega eriti rahul ei ole võiks ikka parem olla .
      Siin pole küll Renno midagi kurta ju
      Mis su selle nädala WR oli ?

      Comment

      • Tonislau
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2013
        • 351

        #33
        Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

        11 bb/100 ju on väga hea

        Comment

        • Rentz
          FPP Pro
          • May 2013
          • 203

          #34
          Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

          Nii nädal läbi ja selle nädala seis siis nii:

          Ei ole päris selline seis mida lootsin. Õnneks on veel aega ja loodan et saab nl 5 JAOKS 30 bi ikka kuu lõpuks kätte . Homme panen mõne käe ka siia .

          Comment

          • Rentz
            FPP Pro
            • May 2013
            • 203

            #35
            Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

            Nii kuu siis läbi . Midagi ilusat see lõpp ei toonud ja päris närviline oli ka see nädal selle nädala graafik on siis selline :

            Terve kuu graafik siis selline:

            Comment

            • Rentz
              FPP Pro
              • May 2013
              • 203

              #36
              Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

              Uuel kuul siis plaan on selline:
              1) 90H mängu
              2) saada nl5 roll kokku

              Comment

              • Tonislau
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2013
                • 351

                #37
                Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                Minu arust oled sa Renno hakkand vaikselt mängu biitima
                Jätka samas vaimus

                Comment

                • Rentz
                  FPP Pro
                  • May 2013
                  • 203

                  #38
                  Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                  Hetkel tundub jälle et ei biiti midagi :D liiga perses on algus aga õnneks närvi pole veel läinud :D

                  Comment

                  • Ambur99
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2014
                    • 323

                    #39
                    Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                    Algselt postitas EvilPokerBot Vaata postitust
                    http://www.upload.ee/files/3915484/1...takes.pdf.html
                    Väga hea raamat algajatele, siin on põhimõtteliselt kõik info olemas, et crushida Full ringi kuni nl25'ni.

                    Ei tea kas teistest teemadest tohib quete edasi kanda, aga siiski.-isiklikult soovitan, väga sisutihe ja kasulik lugemine.

                    Kes iganes see selle posti tegi on kuldaväärt inimene. +1 "kordamine on tarkuse ema"

                    Comment

                    • Ambur99
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2014
                      • 323

                      #40
                      Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                      Ja lisaks veel - see on minu öökapi raamat, ei ole kohustuslik aga soovitan.- Ja loomulikult edu sulle!

                      Comment

                      • Rentz
                        FPP Pro
                        • May 2013
                        • 203

                        #41
                        Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                        Tänud

                        Comment

                        • Rentz
                          FPP Pro
                          • May 2013
                          • 203

                          #42
                          Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                          Vastase kohta siis nii palju et statsid olid 15/11 (73 kätt)
                          Mis oleks pidanud tegema ise arvasin et tal on set käes
                          PokerStars - $0.02 NL (6 max) - Holdem - 6 players
                          Hand converted by PokerTracker 3

                          UTG: $2.02
                          Hero (MP): $2.00
                          CO: $0.39
                          BTN: $1.21
                          SB: $2.65
                          BB: $2.41

                          SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                          Pre Flop: ($0.03) Hero has J K

                          fold, Hero raises to $0.08, fold, BTN calls $0.08, SB calls $0.07, fold

                          Flop: ($0.26, 3 players) 9 J 2
                          SB checks, Hero bets $0.18, fold, SB calls $0.18

                          Turn: ($0.62, 2 players) K
                          SB checks, Hero bets $0.44, SB raises to $0.88, Hero calls $0.44

                          River: ($2.38, 2 players) 3
                          SB bets $1.51 and is all-in, fold

                          Comment

                          • Rentz
                            FPP Pro
                            • May 2013
                            • 203

                            #43
                            Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                            Nii nädal läbi midagi head ei olnud aga õnneks tänu boonustele on varsti nl5 jaoks 30 bi olemas . Nädala alguses võtsin laudu juurde ja see oli viga . Sealt kus jälle ülesse läheb mängisin max 6-el laual korraga ja tundub et üle 6 ei suuda ka . Rohkem ei hakka pressima.

                            Comment

                            • Rentz
                              FPP Pro
                              • May 2013
                              • 203

                              #44
                              Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                              Jälle nädal läbi see nädal eriti pokkerit mänginud ei ole pole kuidagi seda tuju olnud . Õnneks viimase sessiga sain ikka nädala plussi peale

                              Comment

                              • Don lukken
                                Julm Donk
                                • Jan 2014
                                • 74

                                #45
                                Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis

                                Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
                                Ei tea kas teistest teemadest tohib quete edasi kanda, aga siiski.-isiklikult soovitan, väga sisutihe ja kasulik lugemine.

                                Kes iganes see selle posti tegi on kuldaväärt inimene. +1 "kordamine on tarkuse ema"
                                Tuhat tänu sulle,olen otsinud igalt poolt seda pdf ,kuni tänaseni :)

                                Comment

                                Working...