Rentz SNG ja MTT
Collapse
X
-
Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis
Siin pole küll Renno midagi kurta juAlgselt postitas Rentz Vaata postitust
Mis su selle nädala WR oli ?
Comment
-
Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis
Nii nädal läbi ja selle nädala seis siis nii:
Ei ole päris selline seis mida lootsin. Õnneks on veel aega ja loodan et saab nl 5 JAOKS 30 bi ikka kuu lõpuks kätte . Homme panen mõne käe ka siia .
Comment
-
Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis
Algselt postitas EvilPokerBot Vaata postitusthttp://www.upload.ee/files/3915484/1...takes.pdf.html
Väga hea raamat algajatele, siin on põhimõtteliselt kõik info olemas, et crushida Full ringi kuni nl25'ni.
Ei tea kas teistest teemadest tohib quete edasi kanda, aga siiski.-isiklikult soovitan, väga sisutihe ja kasulik lugemine.
Kes iganes see selle posti tegi on kuldaväärt inimene. +1 "kordamine on tarkuse ema"
Comment
-
Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis
Ja lisaks veel - see on minu öökapi raamat, ei ole kohustuslik aga soovitan.- Ja loomulikult edu sulle!
Comment
-
Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis
Vastase kohta siis nii palju et statsid olid 15/11 (73 kätt)
Mis oleks pidanud tegema ise arvasin et tal on set käes
PokerStars - $0.02 NL (6 max) - Holdem - 6 players
Hand converted by PokerTracker 3
UTG: $2.02
Hero (MP): $2.00
CO: $0.39
BTN: $1.21
SB: $2.65
BB: $2.41
SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02
Pre Flop: ($0.03) Hero has J
K
fold, Hero raises to $0.08, fold, BTN calls $0.08, SB calls $0.07, fold
Flop: ($0.26, 3 players) 9
J
2
SB checks, Hero bets $0.18, fold, SB calls $0.18
Turn: ($0.62, 2 players) K
SB checks, Hero bets $0.44, SB raises to $0.88, Hero calls $0.44
River: ($2.38, 2 players) 3
SB bets $1.51 and is all-in, fold
Comment
-
Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis
Nii nädal läbi midagi head ei olnud aga õnneks tänu boonustele on varsti nl5 jaoks 30 bi olemas . Nädala alguses võtsin laudu juurde ja see oli viga . Sealt kus jälle ülesse läheb mängisin max 6-el laual korraga ja tundub et üle 6 ei suuda ka . Rohkem ei hakka pressima.
Comment
-
Re: Rentzi seiklused NL-2-s starstis
Tuhat tänu sulle,olen otsinud igalt poolt seda pdf ,kuni tänaseni :)Algselt postitas Ambur99 Vaata postitustEi tea kas teistest teemadest tohib quete edasi kanda, aga siiski.-isiklikult soovitan, väga sisutihe ja kasulik lugemine.
Kes iganes see selle posti tegi on kuldaväärt inimene. +1 "kordamine on tarkuse ema"
Comment
Comment