[NL10] FR CeuZi grind.........

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CeuZ^
    FPP Pro
    • Jun 2012
    • 258

    #46
    Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    See on 3bet not squeez. Squeez on siis kui meil on ees limp + isoleerija, siis on squeez. Või kui ees raise ja järgi limper siis squuezid siin. (Vb ajan ise ka sassi ja esimene varjanton hoopis cold 3bet :) )

    # kas su mõte on panna paremad käed foldima siis kui tahad, et ta foldib?
    Mul oli veits vale auraasm squeeze kohta, tänan:D

    Mul oli plaan panna CO foldima, sest ta üritas samalt kohalt ennem ka varastada.
    Last edited by CeuZ^; 02.02.14, 09:49.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #47
      Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

      Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
      Mul oli veits vale auraasm squeeze kohta, tänan:D

      Mul oli plaan panna CO foldima, sest ta üritas samalt kohalt ennem ka varastada.
      Las ta varastab ja mängib siis OOP. QJs sobib siin flattimiseks idealseelt.

      Kui sa tahad, et ta foldib siis 3beti pare A2s tüüpi käsi Mis flattimiseks weak ja ei floppa nii hästi darwsid ja asju.
      Last edited by timz0333; 02.02.14, 10:43.

      Comment

      • CeuZ^
        FPP Pro
        • Jun 2012
        • 258

        #48
        Re: [NL5] FR CeuZi grind.........

        Väike sess täna. Selle kuuga juba +10BI



        Ilmselgelt Nuts?


        Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2418831
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        BTN: $4.83 66/44 19kätt
        SB: $6.55
        BB: $5.12
        UTG: $5.66
        UTG+1: $3.64
        UTG+2: $5.99
        MP1: $5.00
        Hero (MP2): $5.05
        CO: $3.26

        Pre Flop: ($0.07) Hero is MP2 with A K
        4 folds, Hero raises to $0.15, 1 fold, BTN calls $0.15, 2 folds

        Flop: ($0.37) J Q A (2 players)
        Hero bets $0.25, BTN calls $0.25

        Turn: ($0.87) 2 (2 players)
        Hero bets $0.60, BTN calls $0.60

        River: ($2.07) 2 (2 players)
        Hero bets $1.40, BTN raises to $2.80, Hero

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #49
          Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

          Tee mis tahad aga siin ma foldida ei suuda endiselt. tavaliselt ütlen chatti ka veel, et take the money vms. Aga vahel on neil siin JQ ja siis irvitan pihku. bluff võib ka olla aga mr vähe usutav.

          Comment

          • CeuZ^
            FPP Pro
            • Jun 2012
            • 258

            #50
            Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

            Ega ma ise ka ei suutnud foldida selliele vennale ja mõtlesin, mis teie arvate.

            Tal oli AJ

            Comment

            • CeuZ^
              FPP Pro
              • Jun 2012
              • 258

              #51
              Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

              Kas keegi palun võiks õelda milliseid statse peaks lauas kindlasti olema ja midagi peaks väga tähelepanelikult vaatama?

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #52
                Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                Minu hud on selline.

                Kirjutan natuke lahti, kes ja mis, ei pretendeeri erilisele tõele aga ehk abiks.
                Villane52 12/9 tüüpiline enamvähem solid peamiste statidega aga kui teisi numbreid vaadata siis foldto3bet 82%, steal 15% ja cbet ka 15% ehk siis räme nit, kes võib küll avada tõstega aga enamasti ei oska midagi postflop peale hakata, fold to steal 90% ehk siis sealt suurt midagi välja ei pigista, bustoks läheb siis kui kindel nelik käes, raha saad varastades, 3betides ja cbetides. Lisaks on nõut, et 4bet AA ja call 3bet ip QQ.
                Villane 51, käsi pole eriti aga on nõuts, that calls 3bet oop QTofs. 8 käest on mänginud 6, neist 4 limpinud ja 2 tõstega, üks neist vargus. Fishipoolne aga nii väikse käte arvuga ei anna see erilist kasu.
                Villane50 lol, 6/4 übernit 3bet(1/185) 1% s.t. kui see tegelane 3betib siis on ässad. Suhteliselt arusaamatu winrate 35BB/100 aga ju siis makstakse kõik ässad kinni.
                Villane 49, fold to steal 100%(4/4) niti samuti aga sisuliselt puudub info, fcb on küll 50% aga see 1/2 ehk siis no sample. Eriti oluline on selliste statide juures jälgida, sample suurust, kui villane näiteks callib su cbeti ja hud näitab, et fold to cbet 100% aga kuna mänginud on tegelane ainult 100 kätt ja see tähendab ainult, et mõlemil korral on tegelane foldinud cbetile siis erilisi järeldusi teha pole mõtet.
                Vil,48 puhul on oluline teadmine, et steal on ainult 7% s.t. ta ei varasta ega 3beti selle sample juures. Samas fold to steal on 60% s.t. blinde tasuta ka ei anna, selliseid ma ei varasta 28ofs. sarnase jamaga, sample muidugi väike aga 3bet 0/50
                Villane 47 on üsna sarnane vil52-le ainult, et steal on 25% ja cbet 60% aga kuna afq 35% siis kogu tema agressiivsus peitubki cbetis, tavaliselt annab suht kergelt alla, fold to steal 88% s.t. 27ofs on hea küll, et ta blindi varastada.
                Villane46 on vaal, vp46 s.t. lp vaadatakse flopi any2, ep,mp kõlbab kõik suited ja muidu ilusad käed, sample on muidugi olematu.
                Ma ei tea, mitmel laual sa mängid aga mida vähem seda rohkem saad infot ära kasutada, see pilt on täiesti rändom käest aga ise jälgin enamasti neid asju. Suurema sample puhul on võimalusi ja infot kordades rohkem, võta tracker lahti, suvaline käe ajalugu ja vaata neid mängijaid, kellega sul rohkem käsi on.

                Comment

                • CeuZ^
                  FPP Pro
                  • Jun 2012
                  • 258

                  #53
                  Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                  Suured tänud selle info eest:D


                  Küsin siis veel paar küsimust. Millal oleks hea Squeezida? Millal oleks hea Donkbettida?
                  (mõlemad mõtlen, kui mul ei ole midagi)

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #54
                    Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                    Squeezi eelduseks imo on, et villu isob limparit laia rangega ja foldib 3betile valdavas enamuses, midagi peaks siiski olema, sest kui sealt peaks call tulema siis mängid suurt panka oop. pt4-l on fold to donk stat olemas popupis. Donk on minu jaoks väga suur nõrkuse märk-ma ei saanud pihta ja näed, võta veel 1bb, sest foldin peaaegu alati su ületõstele või siis tõmbega käsi, dongates on teoreetiliselt võimalik odavamalt turni näha.

                    Comment

                    • CeuZ^
                      FPP Pro
                      • Jun 2012
                      • 258

                      #55
                      Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                      Tänud:D

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #56
                        Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                        Squeeze pole limpimisega seotud. Keegi avab, üks või mitu callib ning sina 3betid.

                        Comment

                        • CeuZ^
                          FPP Pro
                          • Jun 2012
                          • 258

                          #57
                          Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                          Panen siis selle nv lukku. Lasin siis kahe päevaga 13550 kätt NL5 zoomi. Jooks oli suht normaalne ja olen jälle palju targemaks saanud......13BI
                          Kuigi tahaks jälle NL10 proovida, siis hetkel lasen NL5 edasi, kui BR üle 300.

                          Comment

                          • CeuZ^
                            FPP Pro
                            • Jun 2012
                            • 258

                            #58
                            Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                            Kuidas keegi väiksed paare mängib?

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #59
                              Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                              avan, callin, raisen, foldin. Järjekord on random

                              Comment

                              • CeuZ^
                                FPP Pro
                                • Jun 2012
                                • 258

                                #60
                                Re: [NL5] Zoom/FR CeuZi grind.........

                                Milliseid sa varajases positsioonis mängid ja milliseid callid?

                                Comment

                                Working...