[MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #16
    Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

    Sb calls hero jams.

    SB võiks siin ICM kasutades tegelikult shoveda 100% oma rangest ja selle vastu peaks hero callima 53,5%.
    Last edited by Rigged; 12.11.13, 11:03.

    Comment

    • MrTnT
      Julm Donk
      • Mar 2010
      • 63

      #17
      Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

      ICM-le mõeldes ei saa kuidagi nõustuda, et me 53,5% peaks callima, isegi kui ta 100% shoveks. Millest võib aga reaalsuses vähemalt 10% maha võtta, kuna ma kahtlen sügavalt, et enamus mängijaid seal isegi üle 80% kätega shoveb. Wizardiga sain callingrangeks 33%, kui ta 90% shoveb, kasutades 180man payout struktuuri, mis peaks vist kõige lähedasem olema. Oleme küll kõige väiksema stackiga, aga enamus vastaseid finaallauas ilmselt nii kergelt ei calli ja võime lihtsamini chippe saada ja ei pea 0 EV olukorda võtma
      Anyway tagasi käe juurde, eelmine ring kui ta limpis oli ikka ülikahtlane tunne, et trapib kuna ta polnud seda varem teinud ja minu imidz oli lauas kindlasti kõige agressiivsem. Ma ei kujuta ette lihtsalt millega tema, kui üsna agro vastane(45% steal) seal limbib ja siis mu shovele foldib. Kuna eelmine ring see liin tal töötas, võib ilmselt nüüd uuesti 97 tüüpi kätega callida, mille peaks tõesti minu shove vastu maha viskama. I dunno
      Last edited by MrTnT; 12.11.13, 14:27.

      Comment

      • MrTnT
        Julm Donk
        • Mar 2010
        • 63

        #18
        Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

        Samas on potis pea 30% meie stackist ja fold equityt peaks mingil määral olema ja kuna meil on ka kõige väiksem stack, siis shove on ilmselt parim jah

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #19
          Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

          Algselt postitas MrTnT Vaata postitust
          ICM-le mõeldes ei saa kuidagi nõustuda, et me 53,5% peaks callima, isegi kui ta 100% shoveks.
          Matemaatika on selline, +ev on +ev :)

          Kui shoveb 100%, siis on isegi 54,5% call arvestades 15065$ prize pooli ja vastavaid payout %.

          Sellega nõus, et enamus ei shove seal 100%, siis tõepoolest kitseneb range, aga 55 on suhtkoht nuts, arvestades, kui shallow stackid ning oleme viimane stack nii et peame üritame chippe juurde saama.
          Last edited by Rigged; 12.11.13, 16:00.

          Comment

          • MrTnT
            Julm Donk
            • Mar 2010
            • 63

            #20
            Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

            Okei, matemaatikaga vaidlema ei hakka

            Comment

            • MrTnT
              Julm Donk
              • Mar 2010
              • 63

              #21
              Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

              Hey
              Micromillions algas pauguga ja eile öösel tuli mu kolmas suurem finaallaud. Küll mitte otseselt micromillionsilt, aga seekord The Big $11 ja kümne imelise tunni järel 3way diil ja 3. koha eest ~9200$ YEEEEAH BABY

              Siiamaani mu suurim saavutus ja tunne on mega. Esimene 4-kohaline võit peale full tildi lagunemist ja varasemast suuremast võidust oli ka pea 3 aastat. Loodan, et järgmist nii kaua ootama ei pea Vorm on hea ja loodan, et suudan see aasta veel mõnel suuremal turkal finaallauda mängida :)

              Peeace

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by MrTnT; 16.11.13, 03:04.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #22
                Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

                Tundub, et avasin hea päeviku. GJ!

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #23
                  Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

                  Niceone.

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #24
                    Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

                    Nice hit bro

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #25
                      Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

                      Well done!

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #26
                        Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

                        wp!

                        Comment

                        • MrTnT
                          Julm Donk
                          • Mar 2010
                          • 63

                          #27
                          Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

                          tyty :)

                          Tundub et olen veits luckboxile võlgu, sest eile oli ikka täiesti kohutav run. Aga täna on hea tunne ja pühapäevaseid turniire on alati mõnus mängida.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • MrTnT
                            Julm Donk
                            • Mar 2010
                            • 63

                            #28
                            Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

                            Pidevalt tekib selline olukord ja ei teagi mis õige teha oleks. Ükski variant eriti ei meeldi. Vastane on lauas uus ja infi pole. Potsize bet pmst alles ja check/foldida oleks rõve sellise stackiga ja push ei ole ka väga hea, aga olen pigem shovenud, kuna eeldan, et Jx ajaks flopil nupud sisse.
                            Turkaks micromillions 3x turbo rebuy ja ca 650 mängijat alles, suurtest rahadest veel kaugel.


                            Poker Stars $0.91+$0.09 No Limit Hold'em Tournament - t75000/t150000 Blinds + t15000 - 8 players - View hand 2359250
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            UTG: t1418831 M = 4.11
                            UTG+1: t1683770 M = 4.88
                            Hero (MP1): t2630531 M = 7.62
                            MP2: t4274255 M = 12.39
                            CO: t1571232 M = 4.55
                            BTN: t651355 M = 1.89
                            SB: t8240638 M = 23.89
                            BB: t3382445 M = 9.80

                            Pre Flop: (t345000) Hero is MP1 with A Q
                            2 folds, Hero raises to t300000, MP2 calls t300000, 4 folds

                            Flop: (t945000) 2 4 J (2 players)
                            Hero bets t555000, MP2 calls t555000

                            Turn: (t2055000) 7 (2 players)

                            Comment

                            • Dzuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 445

                              #29
                              Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

                              Kui board väga wet, vb targem mitte cbetida ? Eriti kui on selline laud, mis ta MP2 rangele mugav callida ( väga tihti leiad sealt väikse taskupaari, imo.)

                              Comment

                              • MrTnT
                                Julm Donk
                                • Mar 2010
                                • 63

                                #30
                                Re: [MTTs @ Stars] TnT mikrost World Seriesele

                                Mõtlesin ise ka seda, aga cbet peaks seal 50% vähemalt töötama. Aga samas paneme end turnil raskesse olukorda, kui ei hiti. Check flopil vbl poleks kõige halvem jah, kuna jääb veel enamvähem stack

                                Comment

                                Working...