[NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KaldaPoiss
    Julm Donk
    • Jan 2011
    • 80

    #31
    Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

    Katsun järgmine kord paremini mängida ja GL u2 pastilaa.



    Plaju siin oleks mõistlik bet riveris ?
    Hand 1.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Kas siin oleks võinud midagi teisiti teha ?
    Hand 2.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




    Flopis oleks ilmselgelt plain call parem olnud ?
    (ei teagi mida ma mõtlesin selle tõstega)
    Hand 3.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Random NSFW:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by KaldaPoiss; 26.10.13, 15:08.

    Comment

    • Majandaja
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 2133

      #32
      Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

      hand1: Tõsta turnil 3.30 peale ja kui callib, siis on riveriks pank 7.20, riveril oleneb veidi kaardist ka, aga paneks 3 ruutu korral umbes 60% ehk umbes 4.20-4.40 eeldusel, et ta checkib, kui riveril maandub mõni muu kaart peale ruutu, siis paneks 80% ehk 5.60$+.

      hand2: igati standard

      hand3: Miks sa raised siin teda? Las ta paugutab seal siis, eriti kui paneb veel korraliku beti ka ja meil on nuts. Turnil hindame olukorda uuesti ja käitume vastavalt tema actionile ning saabunud kaardile.

      PS! Kui paned käsi, siis ära pane tulemusi. Sina ei näe kätt mängides tema kaarte ju. Anname tagasisidet ikkagi vastavalt olukorrale ja vastasele, mitte täpselt antud käele, mis vastasel oli.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #33
        Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

        Majandaja sul käi üks spoiler kommimata.

        Muus osas olen sinuga nõus.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #34
          Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

          On sul 22-66 varajasest positsioonist mängides plussis?

          Comment

          • KaldaPoiss
            Julm Donk
            • Jan 2011
            • 80

            #35
            Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

            Majandaja tänud vastusete eest. Järgmistes postides tulemusi ei postita.

            ristijeesus, 58K käe kohta on nibin-nabin plussis, mängin 100K kätt ära ja siis vaatan uuesti.
            Last edited by KaldaPoiss; 27.10.13, 09:34.

            Comment

            • KaldaPoiss
              Julm Donk
              • Jan 2011
              • 80

              #36
              Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

              Oktoober:
              Kuna tööd oli oktoobris väga palju siis volüüm ka minimaalne.Oma mänguga rahul pole, liiga loose ja cbet flop % pean koomale tõmbama.Motivatsioon on suur aga lihtsalt aju ei jõua mõelda, kuna suht tihti 16h tööpäevad.

              Garphs:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Tunde kokku : 66h
              CasH: 269$
              Rackback: 25$
              Total: 294$


              Novembri eesmärgid:

              [] Vähemalt 90h grindimist.
              [] Vähemalt 10 sessi 14+ lauaga.
              [] Rohkem käte läbivaatamist.
              [] Vältida lolle river calle.
              [] Vältida loosiks muutumist.
              [] 0 - Sng ja Turnat, Cash games only.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #37
                Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
                [] Vähemalt 10 sessi 14+ lauaga.
                Miks see nii oluline on?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #38
                  Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                  Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                  Miks see nii oluline on?
                  Et praccida multi tablemist d0h

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #39
                    Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                    Vähemalt 10 sessi 14+ lauaga-vale eesmärk
                    Vältida loosiks muutumist-kui oskad mängida postflopi siis pole loose stiil kaugeltki halb

                    just my 2cents

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #40
                      Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                      ma täna 2 senti ei annaks, annan 1e

                      Comment

                      • Majandaja
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 2133

                        #41
                        Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                        Miks see nii oluline on?
                        Olen ka nõus, et see pigem halb. Soovitaks pigem keskenduda kuni 10 lauaga mängimisele. Robotlik 14 tablimine viskab kiirelt siibrisse ka pikas perspektiivis ja väsitab rohkem ma arvan. Sa ei suuda märgata nii palju kohti, kus raha lauas vedeleb, winrate kahaneb ja ei usu, et hourlyga teab mis võidad vs 10 lauda.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #42
                          Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                          Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                          Olen ka nõus, et see pigem halb. Soovitaks pigem keskenduda kuni 10 lauaga mängimisele. Robotlik 14 tablimine viskab kiirelt siibrisse ka pikas perspektiivis ja väsitab rohkem ma arvan. Sa ei suuda märgata nii palju kohti, kus raha lauas vedeleb, winrate kahaneb ja ei usu, et hourlyga teab mis võidad vs 10 lauda.
                          Kõik õige aga tahaks lisada, et selline ränk vaimne koormus multitablemise näol kärsatab aju tunduvalt kiiremini läbi ja tekitab pöördumatuid kahjusid. Seda sama aju on vaja Sul järgmised ~50 aastat kindlasti :)

                          Proovi mõttes chattige 10 inimesega korraga msnis/facebookis, vaadake mis juhtub :D

                          Edit: Et keegi ei arvaks, et see on hülgemöla siis võib lugeda jätkuks: http://forumserver.twoplustwo.com/11...brain-1230344/
                          Last edited by Dnbftw; 03.11.13, 09:16.

                          Comment

                          Working...