Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP
Katsun järgmine kord paremini mängida ja GL u2 pastilaa.
Plaju siin oleks mõistlik bet riveris ?
Hand 1.
Kas siin oleks võinud midagi teisiti teha ?
Hand 2.
Flopis oleks ilmselgelt plain call parem olnud ? (ei teagi mida ma mõtlesin selle tõstega)
Hand 3.
Random NSFW:
Katsun järgmine kord paremini mängida ja GL u2 pastilaa.
Plaju siin oleks mõistlik bet riveris ?
Hand 1.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Kas siin oleks võinud midagi teisiti teha ?
Hand 2.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Flopis oleks ilmselgelt plain call parem olnud ? (ei teagi mida ma mõtlesin selle tõstega)
Hand 3.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Random NSFW:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
5 
3


Comment