Tervitus !
Mõtlesin ka siis siia oma päeviku luua, et pokkeri teekonnal ikka motivatsioon püsiks ja loodan, et saan ka siit mõningaid tarkkuse terasi kõrvataha panna. Pokkeriga puutusin kokku (2006-2007 ehk). Alustasin triobetis freerollidega kuni sain kaks esimest turniiri võittu, nii umbes 1200eeku kokku. Peale seda kui natuke raha oli kontol alustasin freezout turnadega, kus sain ka mõned rahalised kohad. Kuna raha oli triobeti kontol minu jaoks piisavalt, et testida erinevaid formaate sng, cash jne. siis sai enamus asju järgi proovitud. PTst ja Hemist olin kuulnud aga ei süvenenud kuidas ja mis kasu mul neist olla v6iks ja ega ma pokkeri kohta midagi ei õppinud ka, kõik tuli mängu käigus ja ise proovides. Võis olla 2009 kui pokkeri mängimine jäi sinna paikka ja huvi kadus, kuna ilmselgelt ma ei biitinud mitte midagi.
Peale sõjaväge sai ka ajaviiteks pühapäeviti ja vabal ajal veidi grinditud, olid tekkinud uued formaadid, hyper-turbo, zoom jne. Kõik katsetasin läbi, nii huvi pärast. FTPs hittisin vahepeal mingi hyper-turbo ka 50$+5$ buyin
ja võitsin ming 1,2k-1,3k $ . Väiksemaid võitte tuli ka ette aga enamasti olin ikka heaks saagiks reguraalidele nii turnades kui cashis. Usun, et panin kõik tagasi aukku ja vb isegi peale aga see pole enam oluline, kuna plaanis on hakata pokkerit veidi teise nurga alt vaatama kui enne. Esiteks teha selgeks endale k6ik PT4ga seonduv ja ehk kunagi hakkan ka pokkerit biitima.
Alustuseks ostsin selle aasta alguses endale PT4 ära ja tegin endale põhi statsid selgeks. Plaanis oli hu cashi mängima hakata ja saigi veidi selle kohta uuritud. Algus oli tore ja kõik sujus kuni leidsin, et see formaat pole vist hetkel mulle - liiga palju swinge ja tilt oli kerge tulema. Mõni kuu tagasi tegin plaani muutatuse ja hakkasin FR 25 tegutsema. Siin tahaks tänada pastilaa´d kelle teenused on hindamatu väärtusega, minule kui õpihimulisele mängijale. Edasised plaanid on õppida, õppida ja veel kord õppida. Plaanis on järgmine aasta lugeda mõned pokkeri raamatud, mis mul tolmu koguvad ja vaata õppevideoid ning järgmise aasta alguses võtta veel mõned coach tunnid. Loodan, et jään selleks ajaks veel FR 25 püsima ja mindset peab vastu. Mindset kipub vahest alt vedama. Hetkel grindin PokerStars ja Fulltilt saitidel 4-6 lauda, nii palju kui töö kõrvalt aega jääb.
Kuna olen paadunud Acer´i ja Logitech´i fänn siis hetkel kuulub mu setupi Acer 17" läpakas, Acer 27" monitor ja kaks logitechi hiirt:
Lisan siia veel eelmise kuu hiiteri (vähemalt minu arust):
5000-15000 testisin mõningaid uusi asju (a'la BB steal jne)
Muud statsid alltime FR25:
VPIP-PFR suhe on paigast ära... (aga ma alles õpin)
Tulevikus postitan siia mõningaid huvitavamaid käsi.
Loodan, et saan siit omale teadmisi ja teistel ka ajaviiteks huvitav lugeda.
Ciao.
From zero to Hero,
The End
Typosi hetkel kontrollida ei jõua
Mõtlesin ka siis siia oma päeviku luua, et pokkeri teekonnal ikka motivatsioon püsiks ja loodan, et saan ka siit mõningaid tarkkuse terasi kõrvataha panna. Pokkeriga puutusin kokku (2006-2007 ehk). Alustasin triobetis freerollidega kuni sain kaks esimest turniiri võittu, nii umbes 1200eeku kokku. Peale seda kui natuke raha oli kontol alustasin freezout turnadega, kus sain ka mõned rahalised kohad. Kuna raha oli triobeti kontol minu jaoks piisavalt, et testida erinevaid formaate sng, cash jne. siis sai enamus asju järgi proovitud. PTst ja Hemist olin kuulnud aga ei süvenenud kuidas ja mis kasu mul neist olla v6iks ja ega ma pokkeri kohta midagi ei õppinud ka, kõik tuli mängu käigus ja ise proovides. Võis olla 2009 kui pokkeri mängimine jäi sinna paikka ja huvi kadus, kuna ilmselgelt ma ei biitinud mitte midagi.
Peale sõjaväge sai ka ajaviiteks pühapäeviti ja vabal ajal veidi grinditud, olid tekkinud uued formaadid, hyper-turbo, zoom jne. Kõik katsetasin läbi, nii huvi pärast. FTPs hittisin vahepeal mingi hyper-turbo ka 50$+5$ buyin
ja võitsin ming 1,2k-1,3k $ . Väiksemaid võitte tuli ka ette aga enamasti olin ikka heaks saagiks reguraalidele nii turnades kui cashis. Usun, et panin kõik tagasi aukku ja vb isegi peale aga see pole enam oluline, kuna plaanis on hakata pokkerit veidi teise nurga alt vaatama kui enne. Esiteks teha selgeks endale k6ik PT4ga seonduv ja ehk kunagi hakkan ka pokkerit biitima.
Alustuseks ostsin selle aasta alguses endale PT4 ära ja tegin endale põhi statsid selgeks. Plaanis oli hu cashi mängima hakata ja saigi veidi selle kohta uuritud. Algus oli tore ja kõik sujus kuni leidsin, et see formaat pole vist hetkel mulle - liiga palju swinge ja tilt oli kerge tulema. Mõni kuu tagasi tegin plaani muutatuse ja hakkasin FR 25 tegutsema. Siin tahaks tänada pastilaa´d kelle teenused on hindamatu väärtusega, minule kui õpihimulisele mängijale. Edasised plaanid on õppida, õppida ja veel kord õppida. Plaanis on järgmine aasta lugeda mõned pokkeri raamatud, mis mul tolmu koguvad ja vaata õppevideoid ning järgmise aasta alguses võtta veel mõned coach tunnid. Loodan, et jään selleks ajaks veel FR 25 püsima ja mindset peab vastu. Mindset kipub vahest alt vedama. Hetkel grindin PokerStars ja Fulltilt saitidel 4-6 lauda, nii palju kui töö kõrvalt aega jääb.
Kuna olen paadunud Acer´i ja Logitech´i fänn siis hetkel kuulub mu setupi Acer 17" läpakas, Acer 27" monitor ja kaks logitechi hiirt:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Lisan siia veel eelmise kuu hiiteri (vähemalt minu arust):
5000-15000 testisin mõningaid uusi asju (a'la BB steal jne)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Muud statsid alltime FR25:
VPIP-PFR suhe on paigast ära... (aga ma alles õpin)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Tulevikus postitan siia mõningaid huvitavamaid käsi.
Loodan, et saan siit omale teadmisi ja teistel ka ajaviiteks huvitav lugeda.
Ciao.
From zero to Hero,
The End
Typosi hetkel kontrollida ei jõua






K 
5

Comment