[NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KaldaPoiss
    Julm Donk
    • Jan 2011
    • 80

    #1

    [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

    Tervitus !

    Mõtlesin ka siis siia oma päeviku luua, et pokkeri teekonnal ikka motivatsioon püsiks ja loodan, et saan ka siit mõningaid tarkkuse terasi kõrvataha panna. Pokkeriga puutusin kokku (2006-2007 ehk). Alustasin triobetis freerollidega kuni sain kaks esimest turniiri võittu, nii umbes 1200eeku kokku. Peale seda kui natuke raha oli kontol alustasin freezout turnadega, kus sain ka mõned rahalised kohad. Kuna raha oli triobeti kontol minu jaoks piisavalt, et testida erinevaid formaate sng, cash jne. siis sai enamus asju järgi proovitud. PTst ja Hemist olin kuulnud aga ei süvenenud kuidas ja mis kasu mul neist olla v6iks ja ega ma pokkeri kohta midagi ei õppinud ka, kõik tuli mängu käigus ja ise proovides. Võis olla 2009 kui pokkeri mängimine jäi sinna paikka ja huvi kadus, kuna ilmselgelt ma ei biitinud mitte midagi.

    Peale sõjaväge sai ka ajaviiteks pühapäeviti ja vabal ajal veidi grinditud, olid tekkinud uued formaadid, hyper-turbo, zoom jne. Kõik katsetasin läbi, nii huvi pärast. FTPs hittisin vahepeal mingi hyper-turbo ka 50$+5$ buyin
    ja võitsin ming 1,2k-1,3k $ . Väiksemaid võitte tuli ka ette aga enamasti olin ikka heaks saagiks reguraalidele nii turnades kui cashis. Usun, et panin kõik tagasi aukku ja vb isegi peale aga see pole enam oluline, kuna plaanis on hakata pokkerit veidi teise nurga alt vaatama kui enne. Esiteks teha selgeks endale k6ik PT4ga seonduv ja ehk kunagi hakkan ka pokkerit biitima.

    Alustuseks ostsin selle aasta alguses endale PT4 ära ja tegin endale põhi statsid selgeks. Plaanis oli hu cashi mängima hakata ja saigi veidi selle kohta uuritud. Algus oli tore ja kõik sujus kuni leidsin, et see formaat pole vist hetkel mulle - liiga palju swinge ja tilt oli kerge tulema. Mõni kuu tagasi tegin plaani muutatuse ja hakkasin FR 25 tegutsema. Siin tahaks tänada pastilaa´d kelle teenused on hindamatu väärtusega, minule kui õpihimulisele mängijale. Edasised plaanid on õppida, õppida ja veel kord õppida. Plaanis on järgmine aasta lugeda mõned pokkeri raamatud, mis mul tolmu koguvad ja vaata õppevideoid ning järgmise aasta alguses võtta veel mõned coach tunnid. Loodan, et jään selleks ajaks veel FR 25 püsima ja mindset peab vastu. Mindset kipub vahest alt vedama. Hetkel grindin PokerStars ja Fulltilt saitidel 4-6 lauda, nii palju kui töö kõrvalt aega jääb.

    Kuna olen paadunud Acer´i ja Logitech´i fänn siis hetkel kuulub mu setupi Acer 17" läpakas, Acer 27" monitor ja kaks logitechi hiirt:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Lisan siia veel eelmise kuu hiiteri (vähemalt minu arust):
    5000-15000 testisin mõningaid uusi asju (a'la BB steal jne)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Muud statsid alltime FR25:
    VPIP-PFR suhe on paigast ära... (aga ma alles õpin)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Tulevikus postitan siia mõningaid huvitavamaid käsi.
    Loodan, et saan siit omale teadmisi ja teistel ka ajaviiteks huvitav lugeda.
    Ciao.


    From zero to Hero,
    The End


    Typosi hetkel kontrollida ei jõua
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

    Väga professionaalne lähenemine. Edu!

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #3
      Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

      Kas elad Soomes? Laudades päris palju näinud ja seal elukohaks Finland sul:) Edu!

      Comment

      • KaldaPoiss
        Julm Donk
        • Jan 2011
        • 80

        #4
        Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

        timz0333 tänud !

        Cypher0 hetkel olen soomes tööl, muidu elan veel pärnus.
        Last edited by KaldaPoiss; 12.10.13, 01:12.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5
          Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

          Ka sind laudades näinud :) Edu Edu!

          Comment

          • KaldaPoiss
            Julm Donk
            • Jan 2011
            • 80

            #6
            Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

            Täna siis tegelesin graafikuga, seadistasin ja disainisin endale pokerstar laua:
            (et ikka kõik info lauala ära mahuks)
            Proovisin ka 12xlauda mängida aga tahab harjumist veel, suudan jälgida hetkel ~6 laua ringis.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Graafik ka vastav
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Edasine plaan on laudade suhtes, hakata neid ükshaaval lisama...


            Üks käsi ka ajaviiteks:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by KaldaPoiss; 13.10.13, 02:36. Põhjus: käe tulemus ...

            Comment

            • Liquicity
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 454

              #7
              Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

              Sellise stacksizega vastase vastu ma ei foldi siin peaaegu kunagi. Ainult juhul, kui vastase AF on miski nullilähedane või kui miski info ütleb ,et tegu multitablerist shortstackeriga. .

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                67/44 19 kätt, easy call.

                Comment

                • KaldaPoiss
                  Julm Donk
                  • Jan 2011
                  • 80

                  #9
                  Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                  Ise callisin ka stacki suuruse ja statside järgi. Vähemalt õige call siis :)

                  Comment

                  • KaldaPoiss
                    Julm Donk
                    • Jan 2011
                    • 80

                    #10
                    Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                    Selline käsi, kus juhe jooksis kokku:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    13 OCT no bra day:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #11
                      Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                      Mis juhe sul seal kokku jooksis? Õigesti mängitud. Board on ülidrawine ja kõik on ideaalne, kui saad seal stacki keskele ja teiselt vennal veel arvestatava hulga raha.

                      Comment

                      • KaldaPoiss
                        Julm Donk
                        • Jan 2011
                        • 80

                        #12
                        Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                        Mõtlesin, et kuidas mõlemaid mängus hoida... vb oleks pidanud BB raises to $11 lihtsat maha callima.

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #13
                          Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                          Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
                          Mõtlesin, et kuidas mõlemaid mängus hoida... vb oleks pidanud BB raises to $11 lihtsat maha callima.
                          3-way sellisel boardil turniga riskida, et kolmas kompanjoon ka kampa saada, pole eriti mõistlik. Ainult siis saad suht lisaraha temalt kätte, kui see mees saab oma draw seal kokku.

                          Comment

                          • KaldaPoiss
                            Julm Donk
                            • Jan 2011
                            • 80

                            #14
                            Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                            Tänud, panen kõrvataha.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #15
                              Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                              Milleks sellised 3bet/5bet suurused flopil?

                              Comment

                              Working...