[NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #16
    Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

    Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
    Muud statsid alltime FR25:
    VPIP-PFR suhe on paigast ära... (aga ma alles õpin)
    Sellised statsid nagu VPIP/PFR on ainult fassaad, see ei loe suht mitte midagi kui vähegi normaalsuse piiridesse jääb.

    Sa võid 17/12 või 30/19 ka täielikult crushida.

    Comment

    • KaldaPoiss
      Julm Donk
      • Jan 2011
      • 80

      #17
      Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Milleks sellised 3bet/5bet suurused flopil?
      Ma ei suutnud sel hetkel välja mõelda, mis suurused seal õiged oleks olnud.

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      Sellised statsid nagu VPIP/PFR on ainult fassaad, see ei loe suht mitte midagi kui vähegi normaalsuse piiridesse jääb.

      Sa võid 17/12 või 30/19 ka täielikult crushida.
      Katsun siis järgmine kord rohkem statse ja infot panna kui käsi postitan.
      Täitsa usun,et võib crushida selliste statsidega - oleneb mängijast.

      Comment

      • KaldaPoiss
        Julm Donk
        • Jan 2011
        • 80

        #18
        Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

        Nonii, mõtlesin siin pikalt mõned päevad ja täna siis jõdsin järeldusele, et lähen toon nädalavahetusel endale sellise pilli (Logitech G13):
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Lisaks teen veel tutvust Tableninjaga, millel on 60 days free trial. Nädalavahetusel katsun need kaks omavahel kokku sobitada ja siis ehk jõuab grindida ka.

        Comment

        • Majandaja
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 2133

          #19
          Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

          Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
          Nonii, mõtlesin siin pikalt mõned päevad ja täna siis jõdsin järeldusele, et lähen toon nädalavahetusel endale sellise pilli (Logitech G13):
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Lisaks teen veel tutvust Tableninjaga, millel on 60 days free trial. Nädalavahetusel katsun need kaks omavahel kokku sobitada ja siis ehk jõuab grindida ka.
          Ostsid sellise asja pokkeri mängimiseks?

          Comment

          • KaldaPoiss
            Julm Donk
            • Jan 2011
            • 80

            #20
            Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

            Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
            Ostsid sellise asja pokkeri mängimiseks?
            Ostan selle jah, pokkeri mängimiseks
            Tuleb ka muudel asjadel kasuks, photoshop, php jne.

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #21
              Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

              Pokkeri mängimiseks saan aru, Photoshopi jaoks saan ka aru aga PHP jaoks - tee või tina - aru ei saa. Debugid ühe klahvivajutusega scripti? Aga teised nupud?

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #22
                Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
                Ostan selle jah, pokkeri mängimiseks
                Tuleb ka muudel asjadel kasuks, photoshop, php jne.
                Tavalisest hiirest ju piisab või ei piisa. Ma ei saa aru, miks sellist imevidinat vaja on :D

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #23
                  Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                  Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                  Tavalisest hiirest ju piisab või ei piisa. Ma ei saa aru, miks sellist imevidinat vaja on :D
                  Sest see on fäääänsi.

                  Comment

                  • KaldaPoiss
                    Julm Donk
                    • Jan 2011
                    • 80

                    #24
                    Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                    Pokkeri mängimiseks saan aru, Photoshopi jaoks saan ka aru aga PHP jaoks - tee või tina - aru ei saa. Debugid ühe klahvivajutusega scripti? Aga teised nupud?
                    Kuna ma tegelen suht sarnaste scriptidega, mille põhjad on enamasti samad. Siis on hea kui vajutad nuppu tuleb 1. osa koodist mida veidi muuta, vajutad teist nuppu tuleb 2.osa jne
                    Aga eks näeb homme, kuidas ja mis võimalused sellel täpselt on.

                    Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                    Tavalisest hiirest ju piisab või ei piisa. Ma ei saa aru, miks sellist imevidinat vaja on :D
                    Tavalise hiirega saab ka hakkama aga mugavam ja kiirem on kui kasutad klaverit või sellist vidinat. Klaviatuuri saaksin kasutada aga see ei tundu mulle mugav kuna läpakas jääb kaugeks laua taga istudes. Eks oskan hiljem öelda, kas ost tasues emd pokkeri suhtes ära või ei.

                    Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                    Sest see on fäääänsi.
                    Fäääänsi ? Sellest on asi küll kaugel. Mulle pole mingeid vilkuvaid tulekesi ja asju vaja. Eelkõige mugavus ja kiirus !

                    Comment

                    • KaldaPoiss
                      Julm Donk
                      • Jan 2011
                      • 80

                      #25
                      Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                      No nii saigi siis pea nädal aega Ninjat ja G13-e kasutada. Öelda võin ainult ühte - Super. Julgen soovitada nii pokkeri mängimiseks kui ka muudeks otstarveteks seda vidinat.
                      Mugavus ja kiirus on ikka meeletu. Hiirt kasutan ainult liigutamiseks kõik muu teeb ära Ninja ja G13. Mõned asjad on veel vaja seadistada ja scriptida siis elu nagu lill ja võin uuesti proovi mõttes korra 12 lauda korraga lahti lükata.

                      Lisan veel ühe käe:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by KaldaPoiss; 26.10.13, 13:54.

                      Comment

                      • Majandaja
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 2133

                        #26
                        Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                        Oleks jube hea, kui paneksid käe stattidega. Muidu suht mõttetu käsi panna. Samuti sinu mõttekäik oleks veel eriti hea :) Tavalise rexi vastu ma OOP ei calliks. Üübervaala vastu, kes igat kätt 3betib, ma calliks seal. Kes vastane oli?

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #27
                          Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                          sitt call

                          ja ei majandaja, sa ei calliks seal übervaala vastu kes igat kätt 3betib. Sitaga raise/callimine oop on kõige halvem adjustment sellise vastase vastu.
                          Last edited by donkament; 24.10.13, 19:03.

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #28
                            Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                            Algselt postitas donkament Vaata postitust
                            sitt call

                            ja ei majandaja, sa ei calliks seal übervaala vastu kes igat kätt 3betib. Sitaga raise/callimine oop on kõige halvem adjustment sellise vastase vastu.
                            Tegelt ei calliks jah. Kuna blindidel olevad fishid nii shortid, siis ei tea, kas avakski seda kätt üldse. Mulle need mini suited connectiorid ei meeldi, sest saame liiga tihti coolereid, kui hitime oma flushe. Flopis ei pääse muidugi enam kuskile, kui kõrvale jätta pre action.

                            Comment

                            • KaldaPoiss
                              Julm Donk
                              • Jan 2011
                              • 80

                              #29
                              Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                              Miks ma pre callisin sellise cräpiga ? Kuna see reg. oli, kas tiltis või mingi isiklik viha minu vastu. Selles lausa iga kord kui ma tegin tõste tuli kohe vastu 3bet. Plaan oli olenemata flopis ta seal välja bluffida aga seekord läks nii... :)

                              Uurisin googlist ega PT4-ga vist käsi koos statsidega ei saa copyda...
                              Tuleb vist mingi script siis leiutada sellele :D
                              Last edited by KaldaPoiss; 26.10.13, 13:58.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #30
                                Re: [NL 25 FR] reamees KaldaPoiss tegutseb jälle PS + FTP

                                Algselt postitas KaldaPoiss Vaata postitust
                                Miks ma pre callisin sellise cräpiga ? Kuna see reg. oli, kas tiltis või mingi isiklik viha minu vastu. Selles lausa iga kord kui ma tegin tõste tuli kohe vastu 3bet. Plaan oli olenemata flopis ta seal välja bluffida aga seekord läks nii... :)
                                ei tundu just hea plaan, imo pre siis just ära üldse torgi selliste kätega + kui spewy siis postfop bluffimine ju ka vähem +ev. aga muidu glglgl!

                                Comment

                                Working...