[NL50-100 FR] Relamz

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #121
    Re: [NL50-100 FR] Relamz

    Good luck, ära siis mu blinde varasta :D.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #122
      Re: [NL50-100 FR] Relamz

      A+ või kuidas öeldaksegi?

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #123
        Re: [NL50-100 FR] Relamz

        Nice, mis turka hittisid?

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #124
          Re: [NL50-100 FR] Relamz

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          A+ või kuidas öeldaksegi?
          5+, istu. :D

          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
          Nice, mis turka hittisid?
          888 215$ mega deep.

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #125
            Re: [NL50-100 FR] Relamz

            Kas keegi oskab öelda kuidas 888 JP laudade käsi normaalselt convertida saaks?!

            NL100 grind on möödunud stabiilselt, 118 tundi on the clock, -200$ graafikult puudu. See kuu olen hädised 25 tundi mänginud. Tahaks nüüd novembris või detsembris mõnusa 300h kuu teha .

            Comment

            • Majandaja
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 2133

              #126
              Re: [NL50-100 FR] Relamz

              Väga kena 100 graph

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #127
                Re: [NL50-100 FR] Relamz

                Ilus nonsd kui see mingi 85 tabledes ka veel :O

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #128
                  Re: [NL50-100 FR] Relamz

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Ilus nonsd kui see mingi 85 tabledes ka veel :O
                  118h ja 27k käsi pole väga palju käsi tunnis ju, kui seal muidugi teisi laudu sitaks lisaks on siis küll.
                  kena tulemus ikkagi.

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #129
                    Re: [NL50-100 FR] Relamz

                    Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                    Väga kena 100 graph


                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Ilus nonsd kui see mingi 85 tabledes ka veel :O
                    Nah, laudu on suhteliselt vähe ees, umbes 6-8.

                    Algselt postitas Ints Vaata postitust
                    118h ja 27k käsi pole väga palju käsi tunnis ju, kui seal muidugi teisi laudu sitaks lisaks on siis küll.
                    kena tulemus ikkagi.
                    Teisi limiite ma hetkel NL100 kõrvale ei mängi. Üritan NL100 mingi sada buyini kokku teha, siis hakkan NL200 juurde miksima.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #130
                      Re: [NL50-100 FR] Relamz

                      Sul on mingi mentor olnud või oled ise kõik õppinud, kui saladus pole?

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #131
                        Re: [NL50-100 FR] Relamz

                        Enamasti ikka ise kõik õppinud. Aasta alguses sai pastilaa käest tunnike coachi võetud ja suunas mind õigele teele. Two plus two concept of the week teemad ja RIO on ka kõvasti arengule kaasa aidanud.


                        Laupäeval sai pulmas pilti tehtud, toormaterjali tuli oma 1150 shoti, varsti saab mõnusalt photoshopi grindida . Pinnale jääb vast oma 100 pilti.
                        Last edited by Relamz; 22.09.14, 22:42.

                        Comment

                        Working...