Re: [NL25-100 FR] Relamz
Nädal aega olen juba NL100 ka ringi madistanud, tahaks see kuu mingi 5000$ cashi proffitit.
Koos turnaga on mängutunde see kuu juba 250h.
Nädal aega olen juba NL100 ka ringi madistanud, tahaks see kuu mingi 5000$ cashi proffitit.
Koos turnaga on mängutunde see kuu juba 250h.
. Teise lausega pole nõus, eesti keskmine mindset imo.



.
Comment