[NL50-100 FR] Relamz

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #106
    Re: [NL25-100 FR] Relamz

    Nädal aega olen juba NL100 ka ringi madistanud, tahaks see kuu mingi 5000$ cashi proffitit.
    Koos turnaga on mängutunde see kuu juba 250h.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #107
      Re: [NL25-100 FR] Relamz

      Pole hullu, kui koht vabaneb siis PM

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #108
        Re: [NL25-100 FR] Relamz

        Jumala õiget asja ajad ikka!

        Ei ole mingit hala/tilti ka siin päevikus kohanud. Parima mindsetiga mängija siin foorumis vist.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #109
          Re: [NL25-100 FR] Relamz

          Julm jah, siuke volüüm ja 20h sessid, peaks suhteliselt verest välja lööma nii pikalt mängimine ikka, järelikult on tugev mindset indeed.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #110
            Re: [NL25-100 FR] Relamz

            Sellise volüümiga muutub immuunseks.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #111
              Re: [NL25-100 FR] Relamz

              Sattusin ka siia lugema. WTF, selline volüüm, uskumatu. Ei viitsi läbi kammida kõike, kas rahalaudu mängid ka 888-s? Su jaoks starsis nl200-500 zoomis oleks SNE vist mõne kuu pingutus. Segane inimene.

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #112
                Re: [NL25-100 FR] Relamz

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Jumala õiget asja ajad ikka!

                Ei ole mingit hala/tilti ka siin päevikus kohanud. Parima mindsetiga mängija siin foorumis vist.
                Hala ja tilti juhtub harva kui hiiteri otsas koguaeg istuda . Teise lausega pole nõus, eesti keskmine mindset imo.

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Julm jah, siuke volüüm ja 20h sessid, peaks suhteliselt verest välja lööma nii pikalt mängimine ikka, järelikult on tugev mindset indeed.
                Harjutamine teeb meistriks.

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                Sellise volüümiga muutub immuunseks.


                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Sattusin ka siia lugema. WTF, selline volüüm, uskumatu. Ei viitsi läbi kammida kõike, kas rahalaudu mängid ka 888-s? Su jaoks starsis nl200-500 zoomis oleks SNE vist mõne kuu pingutus. Segane inimene.
                888 rahalaudu olen umbes nädala mänginud. Kuu algul üritasin võimalikult palju käsi mängida, nüüd olen rohkem mängu kvaliteedi peale panustanud ja mängin pigem max kümnel laual. Vähendasin laudu ja suurendasin limiiti.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #113
                  Re: [NL25-100 FR] Relamz

                  Esimeselt 5$ satikalt kohe 215$ turbo mega deep turnale ticket

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #114
                    Re: [NL25-100 FR] Relamz

                    Soovin ette juba õnne ära :P

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #115
                      Re: [NL25-100 FR] Relamz

                      275 tundi
                      Cash 4000$
                      Turnad 28000$
                      Rakeback 15700VPP + 120$
                      Kokku umbes 32750$
                      BB
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      $(-200$ giraafilt puudu)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Donkamendid
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Uue kuu ainuke eesmärk on sada tundi NL100+.

                      Comment

                      • Majandaja
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 2133

                        #116
                        Re: [NL50-100 FR] Relamz

                        Väga sick! Super töö ikka. Ainult 100 tundi? Ülejäänud aja plaanid palmi all veeta?

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #117
                          Re: [NL50-100 FR] Relamz

                          Tänud . Tahaks jah enne külmade ilmade saabumist natuke ringi trippida ja pilte klõpsata .

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #118
                            Re: [NL50-100 FR] Relamz

                            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                            Tänud . Tahaks jah enne külmade ilmade saabumist natuke ringi trippida ja pilte klõpsata .
                            Eestis või välismaal?

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #119
                              Re: [NL50-100 FR] Relamz

                              Augustis oli tegelikult plaanis minna portugali sõbrale külla aga jalaluu murd sundis mind hoopis grindima. See kuu lähen kahekümnendal pulma pildistama ja peale seda teeb siis vist ühe portugali tripi.
                              Last edited by Relamz; 31.08.14, 21:25.

                              Comment

                              • Majandaja
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 2133

                                #120
                                Re: [NL50-100 FR] Relamz

                                Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                                Augustis oli tegelikult plaanis minna portugali sõbrale külla aga jalaluu murd sundis mind hoopis grindima. See kuu lähen kahekümnendal pulma pildistama ja peale seda teeb siis vist ühe portugali tripi.
                                Nice! GL septembris ja nl100-s. Hakkame seal arvatavasti kohtuma

                                Comment

                                Working...