Re: ROTT RUUDI pokkeripäevik [NL50]
Taaselustan enda päeviku. Olen jälle sellel lainel, et peab ennast tõsiselt kätte võtma. Kuu algus suht halb, miinust sama palju, kui eelmine kuu profitit 50-s jookseb asi otse auku samas 20bi kaotanud ja 16 alla EV. Arvestades seda, et enne seda ma NL50 mänginud ei ole pole asi ehk nii hull.
Taaselustan enda päeviku. Olen jälle sellel lainel, et peab ennast tõsiselt kätte võtma. Kuu algus suht halb, miinust sama palju, kui eelmine kuu profitit 50-s jookseb asi otse auku samas 20bi kaotanud ja 16 alla EV. Arvestades seda, et enne seda ma NL50 mänginud ei ole pole asi ehk nii hull.

7
8
Comment