(3,50-6$) 27-45man sng-d ja muud pudipadi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #166
    Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

    Siin ei aita ussi ega püssirohi, aint 45 man-id vb.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #167
      Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

      Selles käes, kus üheksad on - kui vastane väga fitorfoldija pole, bet flop. Igast drawd maas ju, saad valuet.
      Fold to steal 43%, vp40 SB-l, fold to bet-cbet 70% oleks pidanud tõesti betima.
      Teises käes sizing küll kohutav
      Täiesti nõus. Miskipärast panin ta 55 peale ja selles teadmises mängisin eriti s**alt, nitilt poleks seda kätt seal oodanud.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #168
        Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

        Algselt postitas reggie Vaata postitust
        Fold to steal 43%, vp40 SB-l, fold to bet-cbet 70% oleks pidanud tõesti betima.

        Täiesti nõus. Miskipärast panin ta 55 peale ja selles teadmises mängisin eriti s**alt, nitilt poleks seda kätt seal oodanud.
        Sellise mõtlemisega ei hakkagi sa kunagi reaalselt biitima.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #169
          Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

          Sellise mõtlemisega ei hakkagi sa kunagi reaalselt biitima.
          Konkreetses käes, mille peale sa vastase paneks, eriti riverit arvestades? Lihtsalt huvi pärast. Betsize on väga halb, sellega nõus aga runner runner draw peale?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #170
            Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

            Millisest tänavast alates sa paned ta 55 peale on palju olulisem küsimus.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #171
              Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

              Riveris, flopis eeldasin calli TK,AT jne. Kui ta riveris nuppe kukkus keskele ajama siis olin 90% kindel, et hittis seti flopis, TT oleks ta 3bet ranges olnud.

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #172
                Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                Oh kui mõnus-20 mängu ja 1 mincash, tonnide kaupa jama. Übernittimine käib aga kui buttonilt ATga nuppe paned siis leiavad blindid kohe käe, millega callida all day long. Ving ving.
                PokerStars - $0.91+$0.09|150/300 Ante 25 NL - Holdem - 5 players
                Hand converted by PokerTracker 4

                UTG: 1,681 (VPIP: 16.30, PFR: 11.86, 3Bet Preflop: 3.06, Hands: 372)
                CO: 3,990 (VPIP: 11.11, PFR: 9.59, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 84)
                BTN: 4,895 (VPIP: 14.29, PFR: 11.61, 3Bet Preflop: 8.33, Hands: 123)
                SB: 2,470 (VPIP: 10.30, PFR: 8.86, 3Bet Preflop: 5.66, Hands: 172)
                Hero (BB): 8,165

                5 players post ante of 25, SB posts SB 150, Hero posts BB 300

                Pre Flop: (pot: 575) Hero has 9 9

                fold, fold, fold, SB raises to 2,445 and is all-in, Hero calls 2,145

                Flop: (5,015, 2 players) K 5 T

                Turn: (5,015, 2 players) 7

                River: (5,015, 2 players) Q

                SB shows Q 7 (Two Pair, Queens and Sevens) (Pre 32%, Flop 15%, Turn 11%)
                Hero shows 9 9 (One Pair, Nines) (Pre 68%, Flop 85%, Turn 89%)
                SB wins 5,015

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #173
                  Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                  Ägincallisin, sest kartsin seitsmeid aga läks vähe "paremini".
                  PokerStars - $0.02 NL FAST - Holdem - 9 players
                  Hand converted by PokerTracker 4

                  BTN: $1.82 (VPIP: 27.50, PFR: 20.00, 3Bet Preflop: 9.09, Hands: 40)
                  SB: $0.65 (VPIP: 16.76, PFR: 8.70, 3Bet Preflop: 3.64, Hands: 188)
                  BB: $2.02 (VPIP: 8.55, PFR: 4.32, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 307)
                  UTG: $2.00 (VPIP: 13.79, PFR: 13.79, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 59)
                  UTG+1: $2.85 (VPIP: 29.17, PFR: 23.96, 3Bet Preflop: 6.06, Hands: 99)
                  UTG+2: $4.06 (VPIP: 17.76, PFR: 15.79, 3Bet Preflop: 4.00, Hands: 152)
                  MP: $1.96
                  MP+1: $1.80 (VPIP: 20.00, PFR: 10.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 10)
                  Hero (CO): $2.23

                  SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                  Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has 3 3

                  fold, UTG+1 raises to $0.06, UTG+2 calls $0.06, fold, fold, Hero calls $0.06, fold, fold, BB calls $0.04

                  Flop: ($0.25, 4 players) 3 2 7
                  BB checks, UTG+1 bets $0.16, fold, Hero raises to $0.39, BB raises to $1.96 and is all-in, UTG+1 raises to $2.79 and is all-in, Hero calls $1.78 and is all-in

                  Turn: ($6.55, 3 players) 2

                  River: ($6.55, 3 players) 5

                  UTG+1 shows Q Q (Two Pair, Queens and Twos)
                  Main Pot [$6.13]: (Pre 68%, Flop 9%, Turn 0%)
                  Side Pot#1 [$0.42]: (Pre 81%, Flop 9%, Turn 5%)

                  Hero shows 3 3 (Full House, Threes full of Twos)
                  Main Pot [$6.13]: (Pre 18%, Flop 86%, Turn 2%)
                  Side Pot#1 [$0.42]: (Pre 19%, Flop 91%, Turn 95%)

                  BB shows 2 2 (Four of a Kind, Twos)
                  Main Pot [$6.13]: (Pre 14%, Flop 5%, Turn 98%)

                  BB wins $5.92
                  Hero wins $0.40

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #174
                    Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                    NL2s antud olukorras ei tohi küll mitte ühegi vastase vastu ägina tunnet olla sellisel boardil antud käega.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #175
                      Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                      Sry reggie aga su päevik ajab mind nii tilti. Sa mängid just for fun ja ma hoian sulle pöialt aaga kui sa oma kätesse süveneda ei viitsi ja oled koguaeg alatasa result oriented oma badbeat majakeses kinni siis ajab tilti lihtsalt.
                      Ma isegi ei vaata selle 33 käe tulemust arvata võib, et vastasel oli overpaar.

                      Gl, im out!

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #176
                        Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                        NL2s antud olukorras ei tohi küll mitte ühegi vastase vastu ägina tunnet olla sellisel boardil antud käega.
                        8/4 nit c/r ai kahe mängija vastu? Seal on a) 22 b) 77 ja rohkem valikuid väga pole. Mängisin seda kätt üksnes selleks, et utg1 oli lillaks märgitud ehk siis isik, kes on teeb eriti light hero ja niisama calle ehk siis suure tõenäosusega maksab alati hittimise korral kinni.
                        alatasa result oriented oma badbeat majakeses kinni
                        Oled valesti aru saanud, shit happens aga sellised käed, kus turni 1auter vms. kukub, tekitavad alati mingil arusaamatul põhjusel pigem hea tuju, ma isegi ei tea miks. Lisaks oli see 3600 käe jooksul ainus fullstack, mille kaotasin, paar suuremat panka TT,AK,KK vrs. AA shortidele aga muidu eilne tulemus selline.

                        Selliseid käsi sattus päris mitu sisse.
                        PokerStars - $0.02 NL FAST - Holdem - 9 players
                        Hand converted by PokerTracker 4

                        BTN: $0.79 (VPIP: 15.00, PFR: 6.67, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 60)
                        SB: $3.89 (VPIP: 13.64, PFR: 13.64, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 22)
                        BB: $2.00
                        Hero (UTG): $3.01
                        UTG+1: $1.92 (VPIP: 16.67, PFR: 20.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
                        UTG+2: $4.74 (VPIP: 16.67, PFR: 4.17, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 24)
                        MP: $1.57 (VPIP: 16.67, PFR: 16.67, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
                        MP+1: $0.65 (VPIP: 14.58, PFR: 6.25, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 49)
                        CO: $2.00 (VPIP: 7.80, PFR: 4.30, 3Bet Preflop: 5.35, Hands: 519)

                        SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                        Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has A K

                        Hero raises to $0.06, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, BB calls $0.04

                        Flop: ($0.13, 2 players) 7 3 A
                        BB bets $1.94 and is all-in, Hero calls $1.94

                        Turn: ($4.01, 2 players) 4

                        River: ($4.01, 2 players) 8

                        BB shows 9 3 (One Pair, Threes) (Pre 33%, Flop 18%, Turn 11%)
                        Hero shows A K (One Pair, Aces) (Pre 67%, Flop 82%, Turn 89%)
                        Hero wins $3.87

                        Comment

                        • SteDonk
                          Julm Donk
                          • Mar 2013
                          • 62

                          #177
                          Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                          Algselt postitas reggie Vaata postitust
                          8/4 nit c/r ai kahe mängija vastu? Seal on a) 22 b) 77 ja rohkem valikuid väga pole. Mängisin seda kätt üksnes selleks, et utg1 oli lillaks märgitud ehk siis isik, kes on teeb eriti light hero ja niisama calle ehk siis suure tõenäosusega maksab alati hittimise korral kinni.
                          Kui ühele vastasele range'iks anda ainult 22,77 ja teisele anda range'iks kõik 44-66, 88+ ja kõik mastitõmbed, et tema range'i equity't maksimaalseks ajada, siis on sul 40,70% equity't, antud olukorras sul on vaja 25,61%, et see call seal kasumlik oleks. Jätame hetkel sidepoti kõrvale.
                          Kui sa lauas ei oska täpselt kalkuleerida seda, siis võta UTG+1 range'iks kõik ülepaarid, millel kõigil on umbes 8% equity't (2 outi korda 4) või kui sa arvad, et tema range'is on ka kõik flushdraw'd, siis 55 mastikaardi combot ligikaudu 36% equity'iga ja paaride combosi on 52 ja paaride combosi 60 ehk siis ligikaudu võrdselt, saame tema range'i equity'ks 22%. Sinu 33 versus BB 77 v 22 on täpselt 50-50. Saame (100-22)/2=82/2=38% ja ikkagi on tegu snapcalliga.
                          55 mastikaarti combot saad kui võtad, et suited combosi on pakis (13*13-13)/2=(169-13)/2=156/2=78 ja välistad 12 2sX combot ja 11 3sXs combot ehk saame 78-12-11=55.
                          Sidepot on puhas boonus. Kui sellistes spottides ägisema võtab, siis pole mõtet pokkerit mängida.
                          Last edited by SteDonk; 31.01.14, 16:06. Põhjus: Sidepot/mainpot pot oddsidega failisin

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #178
                            Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                            Arvutused ja ranged ja värk on kõik muidu tore, aga kui sul on middle set, siis sa lihtsalt ei foldi ja kõik. Pole midagi vaja arvutada.

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #179
                              Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                              PokerStars - $0.02 NL FAST - Holdem - 9 players
                              Hand converted by PokerTracker 4

                              BTN: $1.20 (VPIP: 17.86, PFR: 5.41, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 113)
                              SB: $3.89 (VPIP: 12.16, PFR: 3.51, 3Bet Preflop: 1.55, Hands: 377)
                              BB: $2.00 (VPIP: 16.85, PFR: 6.74, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 91)
                              UTG: $1.03 (VPIP: 22.22, PFR: 18.52, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 27)
                              UTG+1: $2.49 (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
                              UTG+2: $1.89 (VPIP: 9.30, PFR: 5.04, 3Bet Preflop: 2.75, Hands: 260)
                              MP: $3.55 (VPIP: 6.09, PFR: 0.84, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 480)
                              Hero (MP+1): $3.57
                              CO: $2.16 (VPIP: 42.86, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 15)

                              SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

                              Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has A A

                              fold, UTG+1 calls $0.02, fold, MP calls $0.02, Hero raises to $0.14, fold, fold, fold, fold, UTG+1 calls $0.12, MP calls $0.12

                              Flop: ($0.45, 3 players) A 7 K
                              UTG+1 checks, MP checks, Hero bets $0.30, UTG+1 calls $0.30, MP calls $0.30

                              Turn: ($1.35, 3 players) 6
                              UTG+1 bets $1.30, MP calls $1.30

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #180
                                Re: Mikro 45man sng-d by Reggie.

                                Und pole. Mikrozoomi välimääraja:
                                Kõige levinum loom-limpur limpur. Põhiliseks tunnuseks suur soov limpida, igast bette ja 3bette kardab kui koer välku. Limpuri põhiline strateegia on (obv) limpida, loota südames, et keegi teda ei sega ja kui bb ette checkib siis teha arglik minbet. Seda muidugi juhul kui limpur limpur pihta ei saa-siis tuleb panus vastavalt pihta saamise astmele-kui ikka juhtus rida siis tuleb 2,5bb panka mingi 29bb sisse suruda. Positsioonist ei tea ta suurt midagi-kõlbab limpida nii utg-lt kui buttonilt. Üks eriliik on ülipassiivne limpur, too võib ässadega ka kõik tänavad checkida. Täiesti lollikindel mittevõitev strateegia.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Flopivaataja donkaja. Üsna sarnane loom limpurile ainsa vahega, et preflop teda juba mingi 3-6betiga maha ei raputa, sest muidu ei näe ju flopi. Enamasti küll blindidel aga vahel ka täiesti suvalisel positsioonil mängides, ei ole oluline, kas ees on raise, reraise jne-peab callima. Kui nüüd siis flop maha tuleb läheb keeruliseks, sest enamasti pole tal õrna aimugi, kus ta parasjagu oma käega on, seega tuleb välja dongata olenemata panga suurusest alati 1bb, sest mine tea-äkki veab. Vahel, kui donkaja pihta saab siis donkab ta ikka edasi, sest muud tarka ei oska teha, ainsa vahega, et ei foldi ületõstele-neid ta üldse tegelikult ei salli, sest rikuvad kindlaks määratud plaani.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Durrr. Enamasti kuskilt soojast kandist soe mägedepoeg, vahel ka suur slaavi hing. Kindlasti arenenum vorm kui eelmised kaks, talle meeldib vigureid teha. Avada pre 32bb, limpshove, panustada 5 sendisesse panka 97 senti jne. Ta teab, et tuleb agro olla, 3barrelit õhuga pole mingi probleem. Kui miski muu ei aita siis riveril tuleb hästi palju nuppe panna. Panuse suurused on nagu jumal juhtab, kui 5 tegelast vaatab flopi siis tema üritab 8high käega panka võita. Üsna tülikas tegelane, sest ka durr saab vahel kuningaid.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Wannabe Ivey. Mängija, kelle ülim eesmärk näikse olevat teha eriti häid herocalle, selleks kõlbab Khigh või 22 QTAK8 flopil-peamine on teha hea call. Absoluutselt täiesti ajuvaba on teda kuidagigi bluffida, teda see ei häiri üldse. Valdava osa ajast maksab muidugi kõik kinni aga see on väike tööõnnetus ja elab üle. Vahel üritab mingeid manöövreid nagu näiteks riveril 4kaardi mastiga midagi reppida aga see pigem erand.
                                Uni tuli-aitab lollist jutust.

                                Comment

                                Working...