Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist
Viimane käsi tavaline cooler ju. Ma oleks pre juba sisse lükand. Olgu või hiina nit aga ma Kk maha visata ei suuda :D
Viimane käsi tavaline cooler ju. Ma oleks pre juba sisse lükand. Olgu või hiina nit aga ma Kk maha visata ei suuda :D

, K
, 10
, A

3
A
Comment