[ NL10 6max ] Dabljuu Triobetis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • brunn
    Jube Noob
    • May 2013
    • 105

    #106
    Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist

    Viimane käsi tavaline cooler ju. Ma oleks pre juba sisse lükand. Olgu või hiina nit aga ma Kk maha visata ei suuda :D

    Comment

    • korrastaja
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2013
      • 321

      #107
      Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist

      Peaasi, et ise aru saad oma vigadest.. tilti minemisega on nii nagu on, lähen ka ja korralikult aga samamoodi enda lolluste peale.. kui läheks standard coolerite peale ja oma vigadest pohhui siis peaks midagi normaalselt perses olema :D aga muidu gl

      Comment

      • dabljuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 494

        #108
        Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist

        Algselt postitas brunn Vaata postitust
        Olgu või hiina nit
        Starsis mäletan, ei saanud aru hiinlastest alguses, kuid nüüd liigitaks tõesti nitipoolsemaks rahvuseks. Leidub muidugi debiilikuid aga üldiselt jh nitid.

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #109
          Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist



          1.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          2
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          3.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          4.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          5.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          6.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          7.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Jake
            Julm Donk
            • May 2014
            • 89

            #110
            Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist

            5. käsi fold pre. Vend pole isegi 100bb, nii et pikemas perspektiivis ei ole kasumlik setminida.

            Teised käed kõik coolerid.

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #111
              Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist

              Üldiselt olengi standardina foldinud poketid 3bettidele aga veidi üle 100bb siiski villu, tegi pmtselt minraisi, ei foldi vast, ma IP ka.
              Last edited by dabljuu; 12.07.14, 23:42.

              Comment

              • brunn
                Jube Noob
                • May 2013
                • 105

                #112
                Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist

                kõik see ühe sessi jooksul w?
                mitu kätt kokku tuli see sess? ja palju miinust kokku tuli?
                tösine häving, elagu triobet!
                nende käte lugemine juba ajas mulle tildi peale :D

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #113
                  Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist

                  Lahe artikkel.

                  Comment

                  • Jake
                    Julm Donk
                    • May 2014
                    • 89

                    #114
                    Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist

                    Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                    Üldiselt olengi standardina foldinud poketid 3bettidele aga veidi üle 100bb siiski villu, tegi pmtselt minraisi, ei foldi vast, ma IP ka.
                    Ai kurat, ma vaatasin, et NL5. Siis jah, my bad. Sul õigus :)

                    Comment

                    • ivar866
                      Grinder
                      • Oct 2012
                      • 776

                      #115
                      Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist

                      6 käe reis väike, kõva draw

                      Comment

                      • dabljuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 494

                        #116
                        Re: [ NL04 6max ] Dabljuu grindimas uut telekat Triobetist

                        Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                        6 käe reis väike, kõva draw
                        jah, jäi endalegi silma
                        Last edited by dabljuu; 14.07.14, 14:01.

                        Comment

                        • dabljuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 494

                          #117
                          Re: [ NL 6max ] Dabljuu Triobetis

                          Triobet andis tasuta viieka pokkeri jaoks...

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • dabljuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 494

                            #118
                            Re: [ NL02 6max ] Dabljuu Triobetis

                            Öösel mängisin, -10 buyini pealt kinni ja puhkama, nyyd istusin uuesti laudadesse ja poole tunni pärast kinni taas koik...

                            SB: $10 (100 bb)
                            Hero (BB): $10.83 (108.3 bb)
                            UTG: $10.44 (104.4 bb)
                            MP: $10.62 (106.2 bb)
                            CO: $10.23 (102.3 bb)
                            BTN: $17.11 (171.1 bb)

                            Preflop: Hero is BB with 3 3
                            UTG folds, MP raises to $0.30, CO folds, BTN calls $0.30, SB folds, Hero calls $0.20

                            Flop: ($0.95) 3 A 4 (3 players)
                            Hero checks, MP checks, BTN bets $0.48, Hero raises to $1.50, MP folds, BTN raises to $16.81 and is all-in, Hero calls $9.03 and is all-in

                            Turn: ($22.01) J (2 players, 2 are all-in)
                            River: ($22.01) 6 (2 players, 2 are all-in)

                            $22.01 pot ($0.30 rake)
                            Final Board: 3 A 4 J 6
                            Hero showed 3 3 and lost (-$10.83 net)
                            MP mucked and lost (-$0.30 net)
                            BTN showed 2 5 and won $21.71 ($10.88 net)


                            SB: $10.32 (103.2 bb)
                            BB: $8.41 (84.1 bb)
                            UTG: $10 (100 bb)
                            MP: $11.68 (116.8 bb)
                            CO: $10.37 (103.7 bb)
                            Hero (BTN): $10 (100 bb)

                            Preflop: Hero is BTN with 8 6
                            UTG folds, MP raises to $0.30, CO folds, Hero calls $0.30, 2 folds

                            Flop: ($0.75) 9 7 T (2 players)
                            MP checks, Hero bets $0.60, MP calls $0.60

                            Turn: ($1.95) 2 (2 players)
                            MP checks, Hero bets $1.70, MP raises to $5.70, Hero raises to $9.10 and is all-in, MP calls $3.40

                            River: ($20.15) T (2 players, 1 is all-in)

                            [spoil]Results: $20.15 pot ($0.30 rake)
                            Final Board: 9 7 T 2 T
                            MP showed 7 7 and won $19.85 ($9.85 net)
                            Hero showed 8 6 and lost (-$10 net)



                            SB: $4.54 (45.4 bb)
                            BB: $18.70 (187 bb)
                            UTG: $10.18 (101.8 bb)
                            MP: $9.89 (98.9 bb)
                            Hero (CO): $10.58 (105.8 bb)
                            BTN: $10.30 (103 bb)

                            Preflop: Hero is CO with 5 5
                            UTG raises to $0.30, MP folds, Hero calls $0.30, 3 folds

                            Flop: ($0.75) 6 5 6 (2 players)
                            UTG checks, Hero bets $0.35, UTG calls $0.35

                            Turn: ($1.45) K (2 players)
                            UTG checks, Hero bets $1, UTG calls $1

                            River: ($3.45) 2 (2 players)
                            UTG bets $8.53 and is all-in, Hero calls $8.53

                            $20.51 pot ($0.30 rake)
                            Final Board: 6 5 6 K 2
                            UTG showed 6 K and won $20.21 ($10.03 net)
                            Hero showed 5 5 and lost (-$10.18 net)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by dabljuu; 19.01.17, 15:27.

                            Comment

                            • totaldonk
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 914

                              #119
                              Re: [ NL10 6max ] Dabljuu Triobetis

                              tähendab, väga hästi on näha, et sul on nii mindset probleemid kui ka mänguteooria logiseb.

                              NR1 asi, mis sind kõige rohkem aitaks on WARMUP. Mõtle välja omale midagi, kas vaatad käed üle, vaatad mõne video, arutad stratti kellegagi, vaatad kuskil 2+2 vms mängitud käsi. Sest praegu sa lähed laudadesse külmalt, saad kiirelt paar 3beti ja lähed tilti, i mean it, sa lähed tilti. Sa ei saa mängida, sest sulle pannakse otsa ja sa pead oma nõrgemad käed foldima. Sa hakkad osasid neist callima, missid flopi aga floadid, sest äkki vastane turnil blufid give upid, aga eii, barreldab... :D
                              You get my point. Sa hakkad mängima külmalt ja sa pole erinevateks asjadeks valmis.

                              NL4-10 on nii lihtsad limiidid, et väga kehvasti joostes üldjuhul tuleks jääda breakeven. Muidugi tuleb ette 10bi downereid, vahel isegi rohkem, kuid IMO harva. Tean seda, kuna olen ise mänginud NL4-NL20 cashi pääris palju, LIIGA palju :D.

                              viimastest kätest mis pannud oled:

                              33, pre easy call. flop reg vist jätab cbetimata ja donk kohe betib IP välja, läheks ka kohe ch/r peale, nii palju valuet võtta Ax, flushdrawdelt, isegi 45-lt (Fishilt). Easy stackoff flopil ühesõnaga. Unlucky et 52 tal ja sul ära ei tule.

                              86s - selle käe btnil flatimine vs MP open ei ole kõige parem, isiklikult 3betiks või foldiks pre. kindlasti on kohti, kus flat on hea, aga ka siis ilmselt 3bet parem.

                              Call on eriti kehv kui sul SQZhappy regid blindidel.

                              55 - betiks flopis suuremalt, pole vahet kas paned 1/2 või 2/3 või isegi 3/4, ma arvan, et tema calling range sellest ei muutu. vs flopi calling range on turnis päris hea kaart, et paneks jällegi suuremalt ja riveris, suht okse spot, aga fold oleks way too weak imo. Ta repib mingi mai tea, nii ebatavaline liin, et raske on teda mingi range peale panna. Aga kui me mõtleme, mis sul saab olla siin, siis sul top range ja seda ei foldi.
                              Last edited by totaldonk; 29.01.17, 06:12.

                              Comment

                              Working...