[ NL10 6max ] Dabljuu Triobetis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #46
    Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

    Laupäeva hommikud on tavaliselt suht fishised ja ootused täna mängima hakates seega suht kõrged, et saab bnkrollile kerge boosti....

    Paraku kohe esimene käsi sain set vs set ja mida aeg edasi seda tildisemaks enda mäng muutus ja loodetud bankrolli boost tuli aga vales suunas. Egas midagi, üks hea asi on neis tildisessides siiski olemas - annab kõva motivatsiooni mänguteooriat taas üle lugeda ja käte analüüsisessidega tegeleda.

    Hakkame siis vaatama, mis juhtus ( anonymous lauad kõik, no stats )

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Krt vhea on jälle analüüsida käsi, eks näis kas on kasu ka või mis.

    Lisaks veel selle teema, et "ületundide" tegemine on vastunäidustatud minu puhul - väsimus tuleb peale, vead tulevad sisse, peab kuidagimoodi suutma aktsepteerida miinussessi, ega fish on homme ka fish, võibolla rasvasemgi. Aga jah, kui leiaks mõne mõttetera või asjaliku põhjenduse, kuidas psühholoogiliselt leppida kaotussessiga juba varakult. Maru raske on loobuda minuses, kui tunned, et oled üle sellest NL10 levelist. Ego küsimus mis muu.
    Last edited by dabljuu; 17.11.13, 21:48.

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #47
      Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

      1)wp vast.
      2)riveri betin väikselt ja foldin shovele. samas vb c/f parem
      3)awful.. riveris ära beti nii palju ka, pane mingi 85c vms ja foldi raisele. kui minraiseb, siis calliks vast ära isegi. shove on seal ikka jube.
      4)wp fishi vastu
      5) standard defend selle käega minraise vastu lol. floppi ma ei donka.. võtan rahulikult.

      Comment

      • Tonislau
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2013
        • 351

        #48
        Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

        Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
        Maru raske on loobuda minuses, kui tunned, et oled üle sellest NL10 levelist. Ego küsimus mis muu.
        Päris tõsiselt ütlen sulle, su sample on liiga väike arvamaks et oled raudselt üle nl10 leveli

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #49
          Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

          Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
          Päris tõsiselt ütlen sulle, su sample on liiga väike arvamaks et oled raudselt üle nl10 leveli
          Sample Schmample ma biidin küll nl200 60bb/100

          Comment

          • Tonislau
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2013
            • 351

            #50
            Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Sample Schmample ma biidin küll nl200 60bb/100


            Wauuuuuuuuuuuuuu

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #51
              Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

              Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
              Wauuuuuuuuuuuuuu
              Ja kõik see koguni ~600 käe peale O_O

              Comment

              • dabljuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 494

                #52
                Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                Algselt postitas Tonislau Vaata postitust
                Päris tõsiselt ütlen sulle, su sample on liiga väike arvamaks et oled raudselt üle nl10 leveli

                Come on, mul on piisavalt suur sample. Naised kiidavad. Sa oled lihtsalt kade, saa üle nüüd.

                Comment

                • Miisu
                  Julm Donk
                  • Mar 2010
                  • 86

                  #53
                  Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                  Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                  Come on, mul on piisavalt suur sample. Naised kiidavad. Sa oled lihtsalt kade, saa üle nüüd.
                  Mis sämplist me räägime üldse, ei viitis neid lehekülgi lapata.

                  10k+ peaks selge olema kas biidid või mitte microdes.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #54
                    Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                    Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                    Come on, mul on piisavalt suur sample. Naised kiidavad. Sa oled lihtsalt kade, saa üle nüüd.
                    ty for the laughs :D

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #55
                      Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                      Algselt postitas Miisu Vaata postitust
                      10k+ peaks selge olema kas biidid või mitte microdes.
                      ei saa nõustuda. biidi või 15bb/100, selliseid 50k käelisi break-even streche näed varem või hiljem.

                      Comment

                      • dabljuu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 494

                        #56
                        Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                        täpselt nii ongi nagu Pastilaa ütles

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • cpkr
                          Jube Noob
                          • Nov 2012
                          • 195

                          #57
                          Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                          Algselt postitas Miisu Vaata postitust
                          Mis sämplist me räägime üldse, ei viitis neid lehekülgi lapata.

                          10k+ peaks selge olema kas biidid või mitte microdes.
                          irw mõni supergrinder laseb 10k päevas ja kui hiiteris ,siis kohe biitija :D?

                          Comment

                          • Miisu
                            Julm Donk
                            • Mar 2010
                            • 86

                            #58
                            Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                            Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                            irw mõni supergrinder laseb 10k päevas ja kui hiiteris ,siis kohe biitija :D?
                            Ei mitte seda otseselt obv.

                            Seepärast lisasin sinna otsa ka "+" märgi

                            Lihtsalt 10k peal joonistub juba suht selgelt välja kas ikka asi liigub õiges suunas.
                            Obv ei saa välistada hiitereid/downereid. Sellest rääkides võib hiiter olla ka 100k+ kätt teoreetiliselt.

                            Smartassi palju tahad aga proovi vestlusse ka midagi kasulikku juurde anda.

                            need on microlimiidid, sul jookseb fish fishi otsas lauas, kui sa ei suuda 10k peale neid biitida siis on midagi kuskil viltu. see oli mu mõte.

                            Comment

                            • cpkr
                              Jube Noob
                              • Nov 2012
                              • 195

                              #59
                              Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                              Algselt postitas Miisu Vaata postitust
                              Ei mitte seda otseselt obv.

                              Seepärast lisasin sinna otsa ka "+" märgi

                              Lihtsalt 10k peal joonistub juba suht selgelt välja kas ikka asi liigub õiges suunas.
                              Obv ei saa välistada hiitereid/downereid. Sellest rääkides võib hiiter olla ka 100k+ kätt teoreetiliselt.

                              Smartassi palju tahad aga proovi vestlusse ka midagi kasulikku juurde anda.

                              need on microlimiidid, sul jookseb fish fishi otsas lauas, kui sa ei suuda 10k peale neid biitida siis on midagi kuskil viltu. see oli mu mõte.
                              sry targutamise eest ! ei noo antud juhul nl10nest jutt ja arvan et seal ikkagi nii üli fishimeri ka ei ole, et 10k peal aru saada kas biitiv või mitte kui kehva jooksu pole... selline optimaalne 100k kätt juba välistab hiiterit ma arvan ja antud juhul tundub et on biitiv
                              e. ja 15,5 bb/100 päris hea wr , ei teagi mis keskmine on?
                              Last edited by cpkr; 19.11.13, 10:01.

                              Comment

                              • Tonislau
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jul 2013
                                • 351

                                #60
                                Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles

                                Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                                täpselt nii ongi nagu Pastilaa ütles

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Ahsoo, müts maha härra :)

                                Comment

                                Working...