Re: [ NL10 6max ] Dabljuu astub allakäigutrepist üles
Laupäeva hommikud on tavaliselt suht fishised ja ootused täna mängima hakates seega suht kõrged, et saab bnkrollile kerge boosti....
Paraku kohe esimene käsi sain set vs set ja mida aeg edasi seda tildisemaks enda mäng muutus ja loodetud bankrolli boost tuli aga vales suunas. Egas midagi, üks hea asi on neis tildisessides siiski olemas - annab kõva motivatsiooni mänguteooriat taas üle lugeda ja käte analüüsisessidega tegeleda.
Hakkame siis vaatama, mis juhtus ( anonymous lauad kõik, no stats )
Krt vhea on jälle analüüsida käsi, eks näis kas on kasu ka või mis.
Lisaks veel selle teema, et "ületundide" tegemine on vastunäidustatud minu puhul - väsimus tuleb peale, vead tulevad sisse, peab kuidagimoodi suutma aktsepteerida miinussessi, ega fish on homme ka fish, võibolla rasvasemgi. Aga jah, kui leiaks mõne mõttetera või asjaliku põhjenduse, kuidas psühholoogiliselt leppida kaotussessiga juba varakult. Maru raske on loobuda minuses, kui tunned, et oled üle sellest NL10 levelist. Ego küsimus mis muu.
Laupäeva hommikud on tavaliselt suht fishised ja ootused täna mängima hakates seega suht kõrged, et saab bnkrollile kerge boosti....
Paraku kohe esimene käsi sain set vs set ja mida aeg edasi seda tildisemaks enda mäng muutus ja loodetud bankrolli boost tuli aga vales suunas. Egas midagi, üks hea asi on neis tildisessides siiski olemas - annab kõva motivatsiooni mänguteooriat taas üle lugeda ja käte analüüsisessidega tegeleda.
Hakkame siis vaatama, mis juhtus ( anonymous lauad kõik, no stats )
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Krt vhea on jälle analüüsida käsi, eks näis kas on kasu ka või mis.
Lisaks veel selle teema, et "ületundide" tegemine on vastunäidustatud minu puhul - väsimus tuleb peale, vead tulevad sisse, peab kuidagimoodi suutma aktsepteerida miinussessi, ega fish on homme ka fish, võibolla rasvasemgi. Aga jah, kui leiaks mõne mõttetera või asjaliku põhjenduse, kuidas psühholoogiliselt leppida kaotussessiga juba varakult. Maru raske on loobuda minuses, kui tunned, et oled üle sellest NL10 levelist. Ego küsimus mis muu.
, A
, J
käes, nutame ja foldime vast ning next hand...
tulema siis võivad foldida ju
, vahepeal sai ikka muckitud ja graafik tõusis 
Comment