[ NL10 6max ] Dabljuu Triobetis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #16
    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

    Ausalt öelda ei teagi mida see EV joon sümboliseerib - see hetk, kui allinn paned, selle järgi arvestab "winningsit"?

    Mu arust on overrated, vbla kui graafik alla läheb, siis lohutuseks vaatad.

    Comment

    • dabljuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 494

      #17
      Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars

      Tjah, teoorias muidugi "paneme volüümi, paneme volüümi" ( õige paps!, paneme vol% - on praktikas see )

      Praktikas avastasin on selle volüümindusega nii, et see satub räigesse vastuollu ühe teise olulise ja väga tähtsa reegliga, mida pole siin päevikus veel maininud - mängida ainult siis kui on reaalselt tahtmist pokkerit pelada + õige (shark)meeleolu/konditsioon. Paraku ei ole väga seda pokkeritahtmist olnud. A punnitama ma ei hakka, see on kindel. Kui mängida siis korralikult, duhhiga.

      Noh, üleeile ja eile oli duhh olemas ja tahtmine ja palun väga, tuhat kätt sai pelatud, kokku kolm sessi ja tulemus :

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Ehk siis NL10neks valmis ja vaatab mis saama hakkab. Midagi strateegias muutma ei hakka, põhitõed jäävad samaks ma usun nagu NL04jas toimis. Vbla tekib huvi volüümi suurendamiseks rakebacki võimalikkuse tõttu - nl04 ma ei saanud sentigi rb-d. NL10 peaks ikka midagi genema kontole, eks näis palju käsi on vaja läbi hekseldada miinimum, et see nädalane 30€ rakenõue täis saaks.
      Last edited by dabljuu; 11.10.13, 20:21.

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #18
        Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

        NL10s on rakeback küll viimane asi, mille peale üldse mõtlema peaks:) Kena graph, edu!

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #19
          Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

          Vaidlen vastu siin, ei ole NL10 midagi see rb nii viimane asi. Jumala abiks on ja ma kl mõtlen, et selle 30€ nädalanormi mis Prima nõuab peaks nüüd proovima ära teha. NL04 ei olnud huvi rb normi taga ajada, seda kl, liiga palju tunde oleks kulunud. Aga nüüd on väike lisamott juures .

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #20
            Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

            Kui annab lisamotti, siis kõik ok, aga kui hakkad seda €30 raket nö 'taga ajama', on üsna tõenäoline et paned laudades auku rohkem kui see kolm kümpi mille tagasi saad.

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #21
              Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

              NL10 shotiga läks klassikaliselt võssa. Mingi ajani sain solid playga hakkama, alguses paar väikest potti küll kaotasin, aga võtsin rahulikult ja isegi tõmbasin umbes pool buyini plussi ja plaanisin quittida kui hakkas peale :

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Igast naljakäsi oli veel, pärast üle vaadates sai siiski selgeks, et mina küll ei ole mänginud neid, vaid üks tuntud ahv, kes vahest trügib kuskilt teisest (tildi)dimensioonist mulle pähe ja siis klõbistab nuppe mõtlematult.

              Kõik sessile eelnev mänguline masterplan igatahes sai unustatud üsna kiirelt ( TILT! ) ja lõppkokkuvõtteks mässasin ning rabelesin halba mängu tehes päris kaua. Stoploss oli kehtestatud, kaks pool buyini a see sai kuidagi väga kähku täis ja surin oli sees, lasin aga edasi. Vahepeal oli peaaegu juba miinus 5buyerit a lõpuks sai lepitud pooleteise sisseostulise kaotusega ja seega ei pea VEEL tagasi vahetama päevikus limiidinumbrit.
              Last edited by dabljuu; 12.10.13, 23:55.

              Comment

              • p0l1
                Grinder
                • Jan 2011
                • 581

                #22
                Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

                Kui vastaseid teaks, siis soovitus erineks:

                1) TKs, oleneb vastasest. Võib minraisi callida flopil, mina läheks bustoks samamoodi fishi vastu, kui vähegi agrom tegelane on. Võimalik, et teen vahest vea siin, aga eeldan, et fish maksab muud korrad kinni.
                2) 9Js on call flop ck-raisi asemel fishi vastu ja tahad OOP panka väiksemana hoida, kui ei tabanud paari või rida/masti. Proovi võimalikult odavalt drawida OOP.
                Regulari vastu ilma infota on prolly see call kaotav sul pre siin, niiet ei soovita midagi :).
                3) AJ bet/call flop, c/c turn, ck/fold river.
                4) JJ võib foldida, võib callida (kui roll kannatab). Natuke raha on pangas ja ei ole full stack, 70 bb vastu on ilma infota okei call fishi vastu imo. Need olukorrad kompenseerivad üksteist, kui tal 2 ülekaarti või random rääbis on vs. QQ+.
                5) 77 käes on preflop action tugev ja vaatad ainult flopi, 1/4 beti peale leiutama ei hakka ilma infota. Kui flopi callisid, siis rohkem ära panka kasvata. Proovi 2 tasuta kaarti saada selle käega.
                6) Calliks selle 3beti nii deepina, sest vs. 4bet jätkavad peamiselt paremad käed/flipid ja OOP fit/foldides on sul raske. flop ck/fold.
                blind vs. blind võib avada 3 bb defaultina, kuna sa oled pigem tight ja mängid for value.
                Last edited by p0l1; 13.10.13, 00:01.

                Comment

                • dabljuu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 494

                  #23
                  Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

                  Anonymous tables olid seekord, kui on regular tables mängud siis olen statsid lisanud alati. Et vastaste kohta infot suht vähe aga mõnes käes siiski oli midagigi olemas.

                  1. tundmatu vastane oli, krt ma ei tea kuidas siin nl10 on nende minraisidega aga esialgu peaks väga ettevaatlikult jätkama, kui üldse. Eks sai mängitud 7x vastu siin. Agronduse kohta - ei tea veel seda limiiti, tundub, et pigem ollakse passiivsed.

                  2. Seal oli vaalaline vastas, sp ka call oop. Ehkki katsun seda SB kiusatust ( kuna on ju odav callida ja äkki hitin ) piirata a no ei suuda. Monsterdrawi saingi flopis ja katus sõitis ära. A muidu kahtlustan isegi, et drawdega pole mõtet hulluda siin limiidis.

                  3. jep, as played chk/fold river kindlasti. Samas oleks võinud panna 60c pre. Ning veelkord - minraise tundub on nuts käsi siin limiidil, midagi pole teha.

                  4. Kuigi seekord oligi kaks ülekaarti ( AQo ) siiski on see üüüber strong liigutus fishi arsenalis olnud läbi aegade. Enamasti AK+ lüüakse letti ikka uhkelt.

                  5. Absoluutselt nõus, aind floppi vaatad ( aga tuli uskumatu Toomase tunne peale ( jälle )

                  6. Et call on ok, OOP? Mõtlesin selle peale a siis arvasin, et liiga "wuss" on oop callida.

                  BvB 2,5 oli misklick, näppisin trio sliderit natsa ja nüüd on harjumatult vana 3x saki kohal se kahepoolene. Samas olen mõelnud, et kas see 2,5 light varastamine on üldse kasumlik siin madalal limiidil?

                  muidu tänx et viitsisid arutleda
                  Last edited by dabljuu; 13.10.13, 01:48.

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #24
                    Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

                    2.5 võib lightilt varastada mingite tightimate vastu, kes autofoldivad. Seda pead ise testima.

                    Comment

                    • dabljuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 494

                      #25
                      Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

                      Selgus, et Nl10 saab rakebacki nädalalimiidi ( 30€ ) Trios kätte vist nii umbes 5-6000 käega. Samas kas saab trios arvestada kätearvu põhiselt, eri süsteemid on ju tubades mille järgi makstakse?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Oskab ehk keegi selgitada kuidas Trios arvestatakse rb-d? On see kätepõhine või oleneb kui paljudes pottides osalen?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

                        Kui palju reiki reaalselt maksad (contributed).

                        Comment

                        • dabljuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 494

                          #27
                          Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

                          Tänks selgituse eest, boss.

                          Ilmselt piisab, kui lisan veidike rohkem volüümi, kui varem , ekstra taga ajama ei hakka seda rake, see kindel, tuleb palju tuleb

                          On olulisemaid probleeme hetkel, nagu disipliini säilitamine. Konkreetselt siin viimane sess oli probleemne. Kõik oli tore, tunnine grindiaeg tiksus täis ( see mulle sobibki, sest olen täheldanud, et umbes tund aega suudangi teha häid otsuseid, üle selle läheb siis enam ei pea vastu ning hakkan juba tagasi mängima ) panin juba lauad kinni, pool buykarit oli isegi plussis, juhuu. Ühest lauast oli siiski raske lahkuda, sest sinna just ilmus spetsialist, kes xxxx boardil turnis kõhklematult oma A8o tegi herocalli ning tõmbas riveri A-ga duublisse ennast. No kuda ma lähen ära kui selline kunde on lauas. Jätsin siis tolle laua tiksuma, mõttega, et AINULT tolle venna vastu mängin. Aga hakkas igav ühe lauaga ja avasin veel kolm. Nojah a siis see fish võttis kätte ja tõmbas jee. MISMÕTTES! Mul oli teistes laudades juba blindid üle läinud ja jumala kahju oli, et kala nii ootamatult ära ujus. No ja siis äkki olingi kiirelt kuidagi kahepooleses buyin augus. Täiesti wtf olemine tekkis ja ei osanud enam üldse seda mängu...

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ühesõnaga, kala tõmbas jee ja siis miskipärast otsustasin ise hakata kalaks, teiste rõõmuks. Sarnaseid peata kana käsi oli ikka hulgim kokku ja lõppes pooleteise buyinilise miinusega ja tugevate ületundidega mida küll vaja polnud.
                          Last edited by dabljuu; 16.10.13, 18:53.

                          Comment

                          • dabljuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 494

                            #28
                            Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Põhimõtteliselt võiks ju nl20 ette võtta nüüd aga meenub NL10ne shot, kus esimene proov kohe läks -5buykarit nagu päris kiirelt alla, 25 buyini on vast tõesti vähe parem shottida. Tark ei torma!
                            Last edited by dabljuu; 19.10.13, 22:04.

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #29
                              Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

                              KOrralik hiiter!

                              Comment

                              • dabljuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 494

                                #30
                                Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL10 6max Triobet

                                Tjah, mäng on logisema hakanud. Umbes aiman mikspärast. Kõige rohkem kahtlustan mõjutab mängu see, et on konkreetne rahaline eesmärk silme ees n.ö. terendamas - noh, et saaks selle viis sotti kätte. Aga rahaline eesmärk on veidi halb, sest see tuleb nagunii, ma ei saa seda vägistada ja punnitades mängida. Halvasti läheb siis. Teiseks tunnen, et pole see nl10 enam huvitav üldse, mõtted on juba järgmise limiidi juures - aga see kõik mängus annab tunda. Võta kokku ennast nüüd! Ära rabele!

                                Mõned käed kah :

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by dabljuu; 20.10.13, 19:33.

                                Comment

                                Working...