Re: Dabljuu pokkeripäevik ehk allakäigutrepist üles NL04 6max Triobet/Stars
Ausalt öelda ei teagi mida see EV joon sümboliseerib - see hetk, kui allinn paned, selle järgi arvestab "winningsit"?
Mu arust on overrated, vbla kui graafik alla läheb, siis lohutuseks vaatad.
Ausalt öelda ei teagi mida see EV joon sümboliseerib - see hetk, kui allinn paned, selle järgi arvestab "winningsit"?
Mu arust on overrated, vbla kui graafik alla läheb, siis lohutuseks vaatad.

.
, K

calls €2.02
Comment