Võiduri 6max[NL200/NL400] päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TaistoJ
    Grinder
    • Aug 2010
    • 787

    #61
    Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

    Vahepeal oli siis suht downer, kuni eilse viimase sessi teise pooleni.
    Põhimõtteliselt siis tuli kõik koju, mis vähegi koju võimalik tulla oli. Kuna eile öösel kella 3st läksid lauad nii vaalaseks, siis võtsin nl400 ka. Algul hoidis see vee peal, hiljem tootis korralikku kasumit.

    Ainult ühe full stacki kaotasin nl400s: Lootsin, et fish callib ka vahest selle 4b ära, kuna ta oli tõesti hughewhale, aga ei eeldanud, et regid nii lightilt ära callivad lol. Anyway kõige hullemini ei tulnudki välja. Flopis 57% nende kahe vastu ja hea.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    vs sinivaalad tulid bluffcatchid ka ära, nagu see.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Eiteagi nüüd... kas leiaks 3barreli vastu foldi? eks ma ägisedes callisin, aga mina vist ei foldi siin pea-never
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Terve eilne päev:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Eilne viimane sess, mis on ühtlasi minu suurim plussis sess
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Kuu so far:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #62
      Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

      September ehk esimene ülikoolikuu.




      Cashgame: 11024$
      Rakeback: 1511$
      Kokku: 12535$
      Last edited by TaistoJ; 01.10.13, 11:48.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #63
        Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

        WP

        Comment

        • therapy
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 200

          #64
          Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

          väga kena! GL

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #65
            Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

            mitu tundi mängu?

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #66
              Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

              Tänud:)

              87h tuli kokku

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #67
                Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

                Sai ka kuu esimene 2- tunnine sess ära tehtud, raha kingiti lõbusalt, kui enda sitta mitte arvestada. Koolikõrvalt pole hetkel aega väga palju saanud + PS3 ost ka väga volüümile kaasa ei aita.

                Comment

                • TaistoJ
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 787

                  #68
                  Re: Võiduri 6max[NL200/NL400] strateegia päevik

                  Worst run as it's finest.

                  vs tundmatu fish
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  vs fish
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  vs sama fish
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  vs reg
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  +kõik need bluffid mis ei töötanud ...

                  WTF CALL regilt?

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Pyha Karu
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 565

                    #69
                    Re: Võiduri 6max[NL200/NL400] päevik

                    Viimane käsi on pigem WTF bluffi sa üritad, kui turni tuleb the nuts kaart blufi jätkamiseks, aga sa otsustad selle asemel hoopis blank riverit bluffida.

                    Mis su plaan oli lihtsalt tõsta flopi, checkida igat turni ja riverit bluffcatchida lootes et tal missed draw?
                    Last edited by Pyha Karu; 08.10.13, 01:52.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #70
                      Re: Võiduri 6max[NL200/NL400] päevik

                      Ei tea vastase kohta midagi, aga set võib vabalt sellise liini võtta ? Või betib alati selle turni ?

                      Edit: Kui sa kõmmutad siin 3barrelit, siis on pigem nuts või air. Check turn ja bet river sisaldab hulgaliselt valuekäsi, mis flopis ei bluffind ja mõnel puhul ka neid, mis bluffisid.
                      Last edited by HerrJanks; 08.10.13, 04:46.

                      Comment

                      • Pyha Karu
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 565

                        #71
                        Re: Võiduri 6max[NL200/NL400] päevik

                        Eip. Raise ja barreling off hoiab value rangei palju laiema ja saad rohkem credi. Turni bet üksi juba võtab tihti poti maha tema 10x käest.

                        Ainult et sellist flopi 4 way bluffima hakata ei tundu eriti hea idee ainult overcardidega.

                        Ilmselgelt on Taisto varem kah selliste kitsa rangei bluffidega vahele jäänud ja regil easy call. Paljud jätkavad turni kah oma setidega, nii et see river rep on veel vähem usutavam.
                        Last edited by Pyha Karu; 08.10.13, 05:24.

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #72
                          Re: Võiduri 6max[NL200/NL400] päevik

                          Üritasin konkreetselt SETi / FH'i reppida @ river. Imo täiesti okei mängida TT/99 täpselt sedaviisi. Kusjuures minu river agg% pole teab-mis suur.

                          Bluffi alustamise kohta võib öelda vabalt nii, et olin tiltis. jube miinus tuli eile.

                          Comment

                          • anatoli grinder
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 337

                            #73
                            Re: Võiduri 6max[NL200/NL400] päevik

                            KQs käsi positsioonist. Milleks fishi vastu variatsiooni suureks ajada? call > raise

                            Comment

                            • p0l1
                              Grinder
                              • Jan 2011
                              • 581

                              #74
                              Re: Võiduri 6max[NL200/NL400] päevik

                              Mulle tundub ka call oluliselt parem kui raise, sama käsi.

                              Comment

                              Working...