Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik
Vahepeal oli siis suht downer, kuni eilse viimase sessi teise pooleni.
Põhimõtteliselt siis tuli kõik koju, mis vähegi koju võimalik tulla oli. Kuna eile öösel kella 3st läksid lauad nii vaalaseks, siis võtsin nl400 ka. Algul hoidis see vee peal, hiljem tootis korralikku kasumit.
Ainult ühe full stacki kaotasin nl400s: Lootsin, et fish callib ka vahest selle 4b ära, kuna ta oli tõesti hughewhale, aga ei eeldanud, et regid nii lightilt ära callivad lol. Anyway kõige hullemini ei tulnudki välja. Flopis 57% nende kahe vastu ja hea.
vs sinivaalad tulid bluffcatchid ka ära, nagu see.
Eiteagi nüüd... kas leiaks 3barreli vastu foldi? eks ma ägisedes callisin, aga mina vist ei foldi siin pea-never
Terve eilne päev:
Eilne viimane sess, mis on ühtlasi minu suurim plussis sess
Kuu so far:
Vahepeal oli siis suht downer, kuni eilse viimase sessi teise pooleni.
Põhimõtteliselt siis tuli kõik koju, mis vähegi koju võimalik tulla oli. Kuna eile öösel kella 3st läksid lauad nii vaalaseks, siis võtsin nl400 ka. Algul hoidis see vee peal, hiljem tootis korralikku kasumit.
Ainult ühe full stacki kaotasin nl400s: Lootsin, et fish callib ka vahest selle 4b ära, kuna ta oli tõesti hughewhale, aga ei eeldanud, et regid nii lightilt ära callivad lol. Anyway kõige hullemini ei tulnudki välja. Flopis 57% nende kahe vastu ja hea.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
vs sinivaalad tulid bluffcatchid ka ära, nagu see.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Eiteagi nüüd... kas leiaks 3barreli vastu foldi? eks ma ägisedes callisin, aga mina vist ei foldi siin pea-never
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Terve eilne päev:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Eilne viimane sess, mis on ühtlasi minu suurim plussis sess
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Kuu so far:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
K 
9





Comment