Re: Võiduri 6max NL200 stateegia päevik
Päris nitine värk tundub ikka olevat :S
Igaljuhul, kõike paremat ja vaat, et päevikul elu sees oleks :))
gl!
Päris nitine värk tundub ikka olevat :S
Igaljuhul, kõike paremat ja vaat, et päevikul elu sees oleks :))
gl!
pahapaha olla.
Comment