Võiduri 6max[NL200/NL400] päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #16
    Re: Võiduri 6max NL200 stateegia päevik

    Päris nitine värk tundub ikka olevat :S

    Igaljuhul, kõike paremat ja vaat, et päevikul elu sees oleks :))

    gl!

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #17
      Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

      tnx.

      Aitäh!

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #18
        Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

        Edu Taisto!

        Comment

        • anatoli grinder
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 337

          #19
          Re: Võiduri 6max NL200 stateegia päevik

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          selliste laudade kokkusaamise üle küll rõõmu ei tohiks tunda
          Tahtsin just sama öelda. 6 lauaga mängides peaks olema aega laudu selectida küll ja küll, või ongi seis seal nii nutune?
          Muidu GL!
          Last edited by anatoli grinder; 29.08.13, 15:19. Põhjus: parandus

          Comment

          • Pyha Karu
            Grinder
            • May 2010
            • 565

            #20
            Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

            Viimased 200k kätt breakeven ja non-showdowni muutus jätab mulje nagu sa oleks oma mängu väga muutnud.

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #21
              Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

              Aitähh teile.

              Pyha- viimasel ajal olen üritanud mängu parandama hakata, aga ei oskagi vist kusagilt otsast peale hakata. Arengut ei toimu. Järjest üritan...üks üritus on see päevik ka.

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #22
                Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

                Kas mõni winning 6max player ütleks, mis teie RIVER CALL EFFICIENCI %
                Minul on see 1,5.
                Mõte selles, et kui minu nonSD on suht paigal, ja SD kasumit väga ei tooda, siis peaks olema kas 1)bluffin liigselt valedes kohtades 2)callin vastaseid halbade kätega maha
                Any toughts?

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #23
                  Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

                  Umbes samad mõtted, aga lase rahulkult edasi, uuri loe siitsealt, mängi, postita käsi, küll tuleb.

                  EDU !!!

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #24
                    Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

                    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                    dream-sünnipäevaking
                    pics?

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #25
                      Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #26
                        Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

                        See väike kirjake seal neljast rõngast natuke vasakul teeb selle auto pärisautoks :) Nice ja edu edaspidiseks.

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #27
                          Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          See väike kirjake seal neljast rõngast natuke vasakul teeb selle auto pärisautoks :) Nice ja edu edaspidiseks.
                          Et õige auto algab neliveoga?
                          Last edited by kuco; 30.08.13, 18:03.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #28
                            Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

                            Maitseasi. Mul juba 4-s nelikveoline (kolm on audid olnud, praegu subaru) ning leian, et minu jaoks asendamatu. Käin palju kalal, vaja paati sisse-välja lasta ja tihti vaja sõita maastikel, kus esivedusega jääb jänni. Talveoludest pole vist mõtet rääkidagi.

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #29
                              Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Maitseasi. Mul juba 4-s nelikveoline (kolm on audid olnud, praegu subaru) ning leian, et minu jaoks asendamatu. Käin palju kalal, vaja paati sisse-välja lasta ja tihti vaja sõita maastikel, kus esivedusega jääb jänni. Talveoludest pole vist mõtet rääkidagi.
                              Obv, see oligi tegelikult rohkem kaasa kiitmine :)
                              Endal ka neliveoga

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #30
                                Re: Võiduri 6max NL200 strateegia päevik

                                pahapaha olla.

                                Hetkel mängimine raskendatud, kuna lähen Tartusse kooli ja uues korteris vaja setup sisse seada, aga kuna uut monitori pole veel tulnud, siis loodan et ülejärgmine nädal saab 100% mänguhoo sisse tagasi.

                                Comment

                                Working...