Xavi FR@Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #226
    Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

    Väga kena

    Comment

    • Xavi
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2012
      • 346

      #227
      Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

      ilmselt suurim mängitud pot

      PokerStars - $0.16 Ante $0.04 NL - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 4

      UTG: $88.86 (VPIP: 36.22, PFR: 29.13, 3Bet Preflop: 18.60, Hands: 127)
      UTG+1: $18.52 (VPIP: 14.29, PFR: 10.58, 3Bet Preflop: 3.40, Hands: 14,213)
      Hero (MP): $60.01
      MP+1: $31.95 (VPIP: 50.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
      CO: $22.50 (VPIP: 37.74, PFR: 23.08, 3Bet Preflop: 4.17, Hands: 54)
      BTN: $38.40 (VPIP: 17.75, PFR: 13.31, 3Bet Preflop: 5.26, Hands: 343)
      SB: $31.41 (VPIP: 13.86, PFR: 9.56, 3Bet Preflop: 3.23, Hands: 3,183)
      BB: $48.15 (VPIP: 16.63, PFR: 13.82, 3Bet Preflop: 5.79, Hands: 1,717)

      SB posts SB $0.08, BB posts BB $0.16, 8 players post ante of $0.04

      Pre Flop: (pot: $0.56) Hero has A A

      UTG raises to $0.64, fold, Hero raises to $2.08, fold, fold, fold, fold, BB calls $1.92, UTG calls $1.44

      Flop: ($6.64, 3 players) J 7 9
      BB checks, UTG bets $4.88, Hero calls $4.88, fold

      Turn: ($16.40, 2 players) 5
      UTG bets $12.05, Hero calls $12.05

      River: ($40.50, 2 players) 4
      UTG bets $69.81 and is all-in, Hero calls $40.96 and is all-in

      UTG shows 9 Q (One Pair, Nines) (Pre 18%, Flop 25%, Turn 11%)
      Hero shows A A (One Pair, Aces) (Pre 82%, Flop 75%, Turn 89%)
      Hero wins $120.92

      Comment

      • Xavi
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2012
        • 346

        #228
        Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

        Vahest ei õnnestu kohe mitte kui midagi. Eile õhtul väga hea sess ja täna kohe samapalju sitta ka kaela.

        1) wtf. Sellist asja pole veel juhtunudki mul vist. Ei mäleta küll
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        2)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        3)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        4)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        5) flopil mõtlesin, et kas 99? No turnil ei uskunud, et nelik enam
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        6)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        7)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        8) edit veel üks vaala vastu. Af 0,41 tal mõtlesin, et kui kuskil miski raise tema poolt tuleb no sis pean foldima.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Xavi; 23.09.14, 01:16.

        Comment

        • Xavi
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2012
          • 346

          #229
          Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #230
            Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

            Neid flop FM videosid võiks rohkem olla

            Comment

            • Xavi
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2012
              • 346

              #231
              Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

              Septembris NL2-NL 16 deep lauad.
              +219$
              +160$ boonuseid.
              WR 4,95

              Tegin Majandajaga väikse Coachi diili. Aitas mind vähekenegi taaskord järje peale ja jagas häid soovitusi. Soovitan teistelegi mikromeestele. Kuu esimene poole oli täitsa kena, teine vajus suht ära. Tipust sai korralikult alla tuldud. Fishid ajavad kergelt tilti, kui õigel ajal rahad minu poole ei liigu. Regide peale ma väga närvi ei lähe. Oleks endal aega ka rohkem asjaga tegeleda. Viimased paar kuud on koguaeg tamp taga olnud ja ei saa hea värkse peaga mängida. Tahaks veel asja õppida ja hobina asjaga jätkata. Kui kellegil on materjale Turni mängu kohta ja üldise agressiivsuse kohta siis andke märku Tunnen, et neis asjades on mul palju palju areneda.

              Edu Teile! Areneme

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #232
                Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                Edu,
                Kui sul on aega siis ehk sa võiks väheke mu mängu üle vaadata. Täpsustame skypes või siin kirjakastis. Me vist struggleme sarnastes kohtades, et wr kõrgem pole

                Comment

                • Xavi
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2012
                  • 346

                  #233
                  Re: Xavi NL10-NL25 FR@Stars

                  Teen ka väikse Update: eelmine aasta jäi +1538,19$ +boonused. Pangakontole jõudis nibin nabin mõnikümmend alla 2000€.

                  Kui muidu pole suurt miskit kirjutada, siis näitan vähemalt, et Fishe ikka leidub. Leitsin täna ühe toreda tegelase. Istusin talle nelja lauda järgi.

                  Enamvähem järjekorras
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  95 käega -115$
                  Last edited by Xavi; 20.01.15, 23:18.

                  Comment

                  • Xavi
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2012
                    • 346

                    #234
                    Re: Xavi FR@Stars

                    Kuidas seda olukorda mängida? BB squeeze 5.

                    Hero (MP): 250 BB
                    CO: 250 BB (VPIP: 23.67, PFR: 4.87, 3Bet Preflop: 1.87, Hands: 5,799)
                    BTN: 313.6 BB (VPIP: 23.04, PFR: 13.97, 3Bet Preflop: 3.93, Hands: 1,649)
                    SB: 356.4 BB (VPIP: 54.84, PFR: 22.58, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 31)
                    BB: 290.4 BB (VPIP: 24.60, PFR: 16.32, 3Bet Preflop: 6.35, Hands: 1,999)
                    UTG: 196.6 BB (VPIP: 12.50, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 9)

                    SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB, 6 players post ante of 0.2 BB

                    Pre Flop: (pot: 2.6 BB) Hero has K A

                    fold, Hero raises to 3 BB, CO calls 3 BB, fold, SB calls 2.6 BB, BB raises to 16.8 BB, Hero calls 13.8 BB, fold, SB calls 13.8 BB

                    Flop: (54.6 BB, 3 players) Q 9 A
                    SB checks, BB bets 34 BB, Hero calls 34 BB, fold

                    Turn: (122.6 BB, 2 players) 2
                    BB checks, Hero checks

                    River: (122.6 BB, 2 players) A
                    BB bets 239.4 BB and is all-in, fold

                    BB wins 117.6 BB

                    Comment

                    • trasadonkad
                      Grinder
                      • May 2014
                      • 672

                      #235
                      Re: Xavi FR@Stars

                      betiks turni ka arvatvasti ikke

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #236
                        Re: Xavi FR@Stars

                        Ei tea , imo on turn check ok, tahame siiski odavalt showdownile jõuda.

                        Comment

                        • Xavi
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2012
                          • 346

                          #237
                          Re: Xavi FR@Stars

                          Ehk on paremad ajad veel ees, aga väike tähis ikkagi. Esimesed 500000 suht tühja 24 table NL 2. Ilma endale aru andmatagi, mis see pokker on.

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #238
                            Re: Xavi FR@Stars

                            Mängusõltlane.

                            A miks kõrgemaid limiite ei proovi ?

                            Edit: kui palju sul hourly on selle aja peale kokkuvõetuna ?
                            Last edited by p0l1; 27.07.15, 10:40.

                            Comment

                            • Xavi
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2012
                              • 346

                              #239
                              Re: Xavi FR@Stars

                              See graafik on 2 aastat mängu vist. Alltime mul. Pole sõltlane, lihtsalt on kaks asja ühendatud, mul võimalik tööl mängida. Krt ei biidi neid ülemisi limiite. Winrate väike. NL 25$ 60000 kätt. 8 buy inni alla ev võttis ka tuju ära :D. Aga vaikselt ikka arenen ja miks mitte kunagi uuesti shottida sinna ka.

                              Comment

                              • Xavi
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2012
                                • 346

                                #240
                                Re: Xavi FR@Stars

                                500000 käe peal Pastilaa coach. Niiet algajatele soovitan soojalt: ärge üldse proovigegi ise nullist alustada. Investeerige Coachi ja teil on palju vähem leake kohe algusest. Ma mitu korda krt ennast kirunud, et kuidas küll saaks nullist uuesti õppida.

                                Comment

                                Working...