Xavi FR@Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #121
    Re: Xavi micro FR @Stars

    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    sellise läägi vastu ma enam ei foldi AK-d 4beti peale never,milleks siis 3betida ja call ei meeldi siin absull(sain aru et 4bet call) ja kui callime mis TPTK foldimisest sa enam räägid????pre flat fine siin, mõtle veidi järgi kui selliseid nõuandeid annad
    Palun OP-l tuua välja vastase UTG-UTg+1 4bet stat% Pakun, et see jääb 1% kanti

    Pidasin silmas calli all pastilaaga nõustumist. Call pre play postflop. Pead oskama single raised potis TPTK foldida. Vabandan kui keegi tõesti aravs, et 3bet potis foldin TPTK :D

    Comment

    • estkriz
      Jube Noob
      • Dec 2012
      • 123

      #122
      Re: Xavi micro FR @Stars

      Ei tahaks siia kellegi teise päevikusse postitada kätt, aga eile läkin siis "trappima" UTG avangu peale. Obv vastas oli parem käsi.

      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2332246
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BTN: $1.90
      SB: $3.83
      BB: $6.52
      UTG: $1.82
      Hero (MP): $2.20
      CO: $1.27

      Pre Flop: ($0.03) Hero is MP with A K
      UTG raises to $0.08, Hero calls $0.08, 2 folds, SB calls $0.07, 1 fold

      Flop: ($0.26) Q 6 K (3 players)
      SB bets $0.12, UTG calls $0.12, Hero raises to $0.55, SB folds, UTG raises to $1.74 all in, Hero calls $1.19

      Turn: ($3.86) 5 (2 players - 1 is all in)

      River: ($3.86) 4 (2 players - 1 is all in)
      Last edited by estkriz; 17.10.13, 15:59.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #123
        Re: Xavi micro FR @Stars

        Hands: 427
        Palun OP-l tuua välja vastase UTG-UTg+1 4bet stat% Pakun, et see jääb 1% kanti
        Mingit 4bet stati tahta positsioonide kaupa on pisut keeruline, selleks peaks käsi olema 20x korda rohkem.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #124
          Re: Xavi micro FR @Stars

          Sellega sa ütled ju mulle, et meid ei ole sealt veel 4betitud või mis?
          Sel juhul
          miks peaks AK siis ever profitable 5bet ship olema siin kohal?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #125
            Re: Xavi micro FR @Stars

            Algselt postitas estkriz Vaata postitust
            Ei tahaks siia kellegi teise päevikusse postitada kätt, aga eile läkin siis "trappima" UTG avangu peale.
            sa ilmselt ei saanud selle AK callist aru. see ei ole "trappimine". callida tuleb ALATI siis, kui fish on veel järgi tulemata - see on olukorra loomine, kus saad mängida oma soovitud vastase vastu premium käega. AK 3bet on seal +EV, aga reeglina väga väikse + EVga (sama hästi võid seal nitte kottida 72o). kui fish järgi, siis on call kordades suurema +EVga

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #126
              Re: Xavi micro FR @Stars

              See on liiga keeruline selle taseme jaoks

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #127
                Re: Xavi micro FR @Stars

                Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                See on liiga keeruline selle taseme jaoks
                nii ei saa mu meelest mõelda, kui sa cashi mängid. see on eos vale suhtumine - kui tahad arendeda ja edasi liikuda, siis mida kiiremini omandada maksimaalselt hea mäng, seda kasumlikum olenemata limiidist.

                Comment

                • estkriz
                  Jube Noob
                  • Dec 2012
                  • 123

                  #128
                  Re: Xavi micro FR @Stars

                  3-4way potis võib mõnusaid coolereid saada/teha ka muidugi AK-ga. Micros on väga raske A-K high flopil AK-d foldida. Aga long runis on seal ikka KJ-KQ ja Ax vastas ja me teenime. Juu siis peab nõustuma pastilaaga!

                  Comment

                  • Xavi
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2012
                    • 346

                    #129
                    Re: Xavi micro FR @Stars

                    Tore näha, et arutelu käib:)

                    Leidsin üle mitmesetme päeva aega korra pokkerit mängida. Tulemus oli ikka täitsa halenaljakas. 15 korda jõudsin showdownile ja kõik lõppesid kaotusega. niiet sess jäi lühikeseks ja miinus 25 daala juurde. Võttis ikka väga kähku isu ära:)

                    Comment

                    • Xavi
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2012
                      • 346

                      #130
                      Re: Xavi micro FR @Stars

                      Pole ammu kirjutanud... sest pole aega väga saanud mängida. Pere on nüüd lähimal ajal suurenemas ühe liikme võrra, seega pere ja elukaaslane on prioriteet:) Aga pokker meeldib ja mängin edaspidi ka, kui tunnen on hea ja miski mind ei sega. Suvel kui aega oli sain sadatuhat kätt kuus täis, oktoobris oli käsi poole vähem. Oktoober jäi kergesse kasumisse, kaevasin lõpuks ikka august välja ennast. Hea asjana ilmselt taltsutasin ennast siis mitte mängima, kui tingimused polnud head: kui polnud aega(ei meeldi lühikesed sessid), tähelepanu, mõtted hajevil, miski segas. Ilmselgelt poleks tulemused ju head olnud.

                      Foorumit aga loen igapäevaselt ja hoian teiste mängijate tegemistel silma peal:) Väike mõte on tulevikus Coach võtta. Aga ilmselt see kuu ei ole aega piisavalt selleks keskenduda. Tundub, et see on kõigile über kasulik olnud, kes Coachi on kasutanud. Pean silmas nt Pastiila teenuseid, Micro Full ring´is. Ei oma kogemust, seega mulle oleks kindlasti palju õppida ja huvitav. Isegi siis kui ma ei pea pokkeriga maailma vallutamis plaane praegu, mõni level kõrgemale võiksin siiski tõusta. Aga eks näis... Kõigepealt pean ise aja ja võimaluse leidma pühendumiseks, et saaksin otsida endale Coachi, kes tahab tegeleda minusuguse algaja õpetamisega ja kellega kaubale ka saan.

                      Huh tegelt päris keerukas on oma mõtteid kirjutada:D Eesti keel longab, õudne lausa. Kunagi sain eesti keele kirjandi eest 87 punkti, nüüd loen ja vaatan oma lausete sõnastust, et whaaat the f*ck ma räägin. Harjumatu värk nii kirjutada, et teised ka aru peavad saama. Endale tundub sõnade järjekord pidevalt vale. Mulle on öeldud isegi, et ma räägin nagu saarlane, kuigi ise põline pärnakas. Tavaliselt kirjutamine ainult mul Skype ja Facebooki taolistest kohtades. Rikuvad ära selle kirjakeele.

                      Pole see kuu veel ühtegi pokkerikätt mänginud. Homme õhtul võtan asja ette ja teen esimese sessi.
                      Teile aga edu!!:)

                      Comment

                      • Xavi
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2012
                        • 346

                        #131
                        Re: Xavi micro FR @Stars

                        Tänane öö NL10s spoileris. Mängisin veel NL2 te ja NL5te ka, sealt tuli veel 10 daala lisaks. Kokku 4000 kätt. Hea, et vahest ikka minu kohta hästi ka läheb, siis ei kao isu üleüldse mängida ka. Homme õhtul proovin umbes sama palju mängida.

                        Suuri kaotusi ei olnudki. Niiet keerulisi käsi järgmine kord.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Edu teile, kel rasked ajad!

                        hea lugu

                        Comment

                        • Xavi
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2012
                          • 346

                          #132
                          Re: Xavi micro FR @Stars

                          Oli positiivne +50 $ öö. 4500 kätt.

                          huvitavaid käsi ka

                          1) Ei tundunud endale, et õigesti mängisin. Soovitusi? bet size hädine?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2) Tundus, et vastasel on midagi head, et nii palju bettima hakkas. Ise arvan, et õige fold.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          3) Mida riveris teha ja kui suurelt?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by Xavi; 13.11.13, 05:41.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #133
                            Re: Xavi micro FR @Stars

                            bet size on hädine kõigis kätes. On mis on aga 2. käes kütaks küll flopist nuppe all day long.

                            Comment

                            • Xavi
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2012
                              • 346

                              #134
                              Re: Xavi micro FR @Stars

                              Aasta lõpp ilusasti käes!

                              Eile mängisin viimased käed ja tõmban aastale joone alla. Jaanipäeva paiku algas minu hobipokkerimängija karjäär 3$ga ja tänaseks on see 398,..$. Lisaks pokkeri rahadega sai soetatud ka pokertracker 4, miski 50$ äkki. Alustasin 2NL ja nüüdseks olen peamiselt 10NL daala ja 5NL euri laudades.
                              Detsembris, nagu arvata oli, ei olnud väga aega pere, töö ja muude kiirete asjade kõrvalt mängida. Viimase nädalaga tegin vajalikud punktid täis, et säilitada silverstar. Seadsin selle säilitamise eesmärgiks ja ka 400$ täis saada, millest nibin nabin jäi puudu.
                              Kokkuvõttes, ega rahul ei saa olla, sest vigu ja ebastabiilsust on ikka palju sees. Aga väike üles liikumine on limiitides siiski olnud. Õnneks ei ole tunnet ning ohtu ka, et suudaks end nulli mängida.

                              Uuel aastal tahan ikka paremaks saada ja mängida kui on võimalik töö ja pere kõrvalt. Tahaks Coachi võtta, sealt saaks palju abi ilmselt. Niiet niiet, kui on keegi, kes on coachi karjääri peale mõelnud ja tahaks ühte esimest proovikivi, siis miks mitte üks koostööprojekt kellegiga teha:) Kui huvilisi ei ole siis tuleb ükspäev juba ametit pidavate spetsialistide poole pöörduda!:)

                              Kõike head teile aastavahetuseks ja ärge siis üle ka pingutage!!:)
                              Last edited by Xavi; 31.12.13, 10:20.

                              Comment

                              • Xavi
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2012
                                • 346

                                #135
                                Re: Xavi micro FR @Stars

                                Aasta esimsesed päevad möödas ja natuke mängu ka tehtud:) Muidu läheb täitsa normaalselt aga monsterid ei pea :D Hakkasin the poker blueprinti lugema. Huvitav ja avardab mängu.

                                1) käsi, kaks optimisti vastas ja pokker naeratab neile!
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                2)
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                3)
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                4) üks ilus võit ka
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...